Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

elu buciki super wlasnie sie wybieram w sobote po buty.
Przepraszam jak czasami cos napisze i zaraz mnie nie ma ale to maly placze to obiad trzeba dokonczy tak jak teraz 😞 ale staram sie was czytac na bierzaca i czasem wklepac z dwa zdania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurana współczuję tej nocki...oby się więcej nie powtórzyła!

ciekawe jak tam nasza eloite z egzaminami!

Eluśka sądzę że gdzieś tak optymistycznie za 7 lat się wyśpimy 🙂 ja dzień w dzień sobie powtarzam że będe spała wtedy co mała, nawet w dzień...ale wiadomo...nie wychodzi 😞

Aniuuuu super Marcelek! on już by chciał pobiegać 😁 i fajnie usłyszeć Twój głos 🙂 🙂 ach jak ja bym Was chciała zobaczyć, rzucić się na szyje 😁 ciekawe czy do tego kiedyś dojdzie...

Dosik super że z Matim dużo lepiej 🙂 jak się ludzie kochają to wszystko da się wytłumaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny karmiące cycem...nigdy o tym nie rozmawiałyśmy, a chciałabym poznać Wasze zdanie 🙂 resztą tych dziewczyn co karmią butlą też 🙂
najpierw artykuł i co sądzicie na temat tego zdjęcia... 😜
http://www.figa.pl/Jak-dlugo-nalezy-karmic-piersia-a236
i pytanie...do kiedy zamierzacie, albo uważacie że powinno się karmić piersią? rzeczywiście najdłużej jak się da? czy jakiś etap osiągamy np. 4 m-c i odstawiamy cycka zupełnie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus no to tak. Ja strasznie chcialam karmic malutka piersią. Myslalam ze tak do 8 miesiecy bede karmic a z tego co sie okazalo chyba niestety nie wyjdzie. Nie mowie tu o przegranej walce z grawitacja ale o tym ze najprawdopodobniej przez moje mleko boli ją brzuszek a diety pilnuje.
Karmienia jej do 6 roku zycia sobie nie wyobrazam, takie dziecku moim zdaniem jest za duze na cyca.
Ja kiedys wysylalam tu filmik o babce ktora karmila 8 letnia córke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no maly Loli tak nie gada jeszcze jak Ola..wiadomo facet- oni zawsze malo mowia 😜 eheh
gada np jak ma ochote nie na zawolanie bo probowalam tak jak Ty z Ola ale noo yy wysmial mnie ogolnie 😜 ☺️
A co do glosu... ☺️ ☺️ wkurza mnie bo mam torche inny niz na zywo, i np jeszcze inny przez tel 😜 hehe niby... tak mowia.. 🤔

LOLO ja tez jestem za POL NA POL;D
ELUS buty ekstra... widzialam w innych skelach tansze o 100 zl..= takich targowych ale to pewnie gorszej jakosci... ☺️
AGUS niby mowia ze do ok pol roku... bo potem mozna swobodnie przejsc na modyfikowane bo brzuszek jest juz przystosowany( ze tak powiem )do kaszek do obiadkow soczkow itd...
Dla mnie np rok to juz przesada i te 6miesiecy troche tez...
Osobiscie zrezygnowalabym razem z wprowadzeniem innego typu jedzonek niz mleko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze?? to moj dostal do pocyckania paluszki 😜 heh malenko i serwalalm sol..
No soczku tez kapenke... i trzasl sie 😜= chcial jeszcze 😜
I chcialam czekac az skonczy 4 miesiace= we wigilie.. ale chyba tak ze 2 3 tyg poczekam i dam mu cos.. jeszcze nie wiem co ale cos 😜 ehhe
A puki co po pol ml co 2 dzien soczku i co 2 dzien paluszka do pocyckania 😜

ogolnie gadalam z ciotka to ze kiedys sie nie czekalo az tak dlugo ze po malenku ale sie dawalo jedzonko 😉
i np do herbatki poradzila mi tyciulke wibowitu dodac.. ale jeszcze nie podalam tego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciekawy temat zeczelyscie , sama sie wlasnie zastanawiam kiedy dac cos innego Olci 😉
bo ona tak ta herbatke koperkowa tak sobie lubi :/ ale bidulka dzis kupki nie zrobila jeszcze i taka jakas niespokojna lekko jest.

Ehhh jutro mnie czeka latajacy dzien :/ troche spraw do zalatwienia-jak wszystko dobrze puzjdzie az sie boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli a np .. wiem wiem moze to glupie a sprawdzalas jej juz dzasla?
bo ja przy okazji czyszczenia jezyczka- 😠 macam go zawsze po dzaslach i jak by w jednym miejscu takie miekkie bylo, jak np po wyrwaniu zeba... i lubi jak w tym miejscu mu jezdze palcem no i tak jak by cos mu chcialo wyrosnac ale nie wybija.. rozumiecie mnie??:P
ale to chyba nie mozliwe ...za szybko no nie???uroilam sobie 😜 ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu , ja jej jeszcze nie sprawdzalam - ale tak jak wlasnie napisala Agusia ze moja ma dosc czysty ten jezyk nie wiem czy to od smoczka?tak sie jej czysci?bo moj smoczek na przodzie ma takie cos bialego i wlasnie z innej gumy jak by i moze to jej oczyszcza 🥴
Moja tylko powoli sie slini 😁 obslinila dzis caly kombinezon jak z nia wyszlam na POLE 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
duze macie to POLE??? co na nim rosnie??
bo u nas NA DWORZE to mamy piekne drzewa i park i sciezki do spacerowania 😜 🙂

No yy ja czyszcze tak ze owijam palec pielucha tetrowa, namaczam we wodzie lub herbacie mojej co mu bardzo spakuje- bo cycka i jak otwiera dziuba albo sie drze czy sama wkladam mu palec to y no pocieram mu az bedzie czysty 😉 tylko zauwazylam ze az tam gleboko ma ☺️ a ja nie wsadze mu bo sie pozyga 🤨 kupilam teraz silikonowa nakladke na palec ze silikonowa jak by szczotesza ale jest tak wielka ze nie miesci mu sie do buzki z moim palcem 😮 i tylko po dzaslach i po czubku jezyka mu tym robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Agaa ja to jak ciebie spotkam, to wpadne ci w ramiona 😁 wysciskam z calych sil 😁 i powiem MOJAAAAAA DUPKAAAAA ahhhhh


a propo spotkania.. LOli musisz latem przyjechac i zrobilmy spotkanie.. i wszytskie inne mamuski z zagranicy jak dacie rade...zeby bylo cieplo i mozna by bylo dluzej byc ze soba... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noooo pewnie kobitki 😁 wakacyjne spotkanie bedzie jak nic 😁 obiecuje 🙂 dzieciaczki juz troszke nam podrosna i bedzie super zabawa 🙂

O 🙂 no to ladnie ! smakuje mu widocznie bo slodkie 😁
Ja wsumie chciala bym juz jej cos innego dac, niz to mleko- ale sie boje... zawczesniej jeszcze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...