Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

mojej dzisiaj odbiło...jakaś spokojna jest, leży normalnie obok mnie na plecach! nie na leżaczku jak to się zdarza codziennie...

Aniu czy to możliwe żeby ona jadła mało z powodu tego mleka cholernego? bo wg mnie to masakra mało zjadła dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o WY gady!! 😜 mi chodziło tylko o to że by mi się podobała,a Wy takie rzeczy nonono 😉 hahahahaha 😜
Aga daj znać jak wyszedł kolorek 🙂
a tak w ogóle to moja dzikuje dziś bo postawiłam jej kontrę, bo mnie strasznie męczy z tym jedzeniem 😞 w nocy to jadła co 1,5 - 2 godziny MASAKRAAAA ledwo zipiałam nad ranem 😞 więc wymyśliliśmy z Dawidem ze nie częściej niż co 3 godziny mam dawać cyca, ale jemu łatwo powiedzieć jak on siedzi w pracy i nie słyszy jak ona się drze 🤢 ale na razie się trzymam, umęczona zjadła i padła jak kamień w wodę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj biedaczek 😞 Aniu a jakie szczepieniu mu bierzesz?? i powiedzcie mi dziewczyny czy Wasze dzieciaczki miały spuchnięte nóżki po szczepieniu, nie całe tylko w miejscu kłucia, bo moja miała tylko po WZWB dość spory obrzęk 😞 i strasznie tkliwą tą nóżkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrzyłam na Chirurgów i oczywiście znowu się popłakałam 😁

hmm Aniu skonczyłyśmy Nan i od niedzieli czy poniedziałku je ten bebilon...zjadła teraz 90ml...no zobaczymy.
a ile wkuć na tym drugim szczepieniu będzie?? też trzy no nie? i w te same miejsca Aniu?
moja nie miała obrzęków na nóżkach...jedynie rączka troszeczkę, ale na drugi dzien śladu nie było.

qrka...ano kolorek schnie 🙂 są ciemne...mają fajny połysk powoli i co dla mnie najwazniejsze to są jednolite! chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widze ze Aga masz tak jak i ja! 😜 tez się często rozczulam na filmach 😁
achhh kino 🤪 tez bym poszła jakby było coś fajnego, ale i tak nie narzekam mąż mnie porywa w piątek na ani mru mru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nic takiego mi nie powiedziała lekarka że to na jakiś czas jest, a wręcz, że jak jej zasmakuje to mam przychodzic po recepty i mi będzie pisać dużo opakowań na raz. ech nie wiem.

Loli a czemu ten 6000 post nie dla mnie? 😜 7000 już na p ewno ma być dla mnie 😜 hyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś się ze mną dzieje laski 😞 Nie chce panikować, ale pogarsza mi się wzrok a w uszach słyszę taki pisk lekki...Coś takiego jak nad ranem wracało się z baletów i nagle taka cisza się robiła i piszczało w uszach. Bolą mnie dziwnie mięśnie...Nie wiem co jest grane 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...