Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój też ostatnio cały był w kupie 😁 Ale ja też używam huggies i jak adze mi nie pasują...Mój już wrócił. Przepraszał, podlizuje się...Powiedział nawet, że ładnie mi pachniały włosy w nocy 😜 Chyba na cipie 😁 😁 😁 😁 😁 Sorryy ale wypiłam kawkę i mi odwaliło 😜 ooo nawet pozwolił mi buty sobie kupić 🤪 A do księdza idziemy w piątek na rozmowę 😮 Tak będziemy łazić do przyszłego roku od księdza do księdza 😁 Co my jacyś kolędnicy czy jaki chu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela mi sie pierwszy raz zdazylo zeby mi kupia poleciala na plecy 😁 nie wiem jak to polazlo, ale strasznie tez ta kupa jej wodnsta byla jak cholercia 😁 ja , ja karmilam a ona sobie po pleckach srala 😁 haha udana 😁
Moja cos zasypia, czyzby chwila dla siebie?
EH obiad musze zrobic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska strasznie mi sie podoba! to twoje nowe foto z mala 😁 boskie straśśśnie m sie podoba.
Eloite to rob raz dwa ! przecierz to dziecko puzniej pamiatke bedzie mialo taka ze szok, ja nie mam ani jednego swojego zdjecia jak bylam taka malusia 😞 ani z rodzicami! 😞
Ale za to moja dzidzia bedzie miala multum 😉
Qrka widze ze dzis twoja Iga zrobila strajk, jak nasze wczoraj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaczynam!! 😜
Ela - włoski wspaniałe i jak to nie widać jak widać! 🙂 a chłopy to się nie znają, nie dość ze kolorów nie rozróżniają, to nie wiedzą co to sukienka a co spódnica, to na włosach maja się znać? 😉
dziewczyny świetne zdjęcia 🙂
Loli Ty to jesteś laska, jak bym tylko wacka miała .... 😉
kurde wszystkie z włosami szaleją, ja to bym chciała taki jak Eluśka ma 🤪 prostujesz je, czy one Ci się tak same układają?, kiedyś sobie ścięłam podobnie ale wyglądałam fatalnie, bo nie miałam prostownicy i ta grzywka wyglądała jakby mnie krowa liznęła, jeszcze się kręciła paskuda więc skończyło się podpinaniem 🤢
lecem do tej mojej rozdarciuchy bo sie drze NIEEEEEE NIEEEEEE 🙃 dzikus mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no padłam ze śmiechu z qrki!!! jak bym tylko wacka miała!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

to co wtedy qrka co wtedy? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 no nie mogę heheheeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus, na tym foto z red bullem w tle nie umiem Cie rozpoznać!! 🙂 i bardeoz mi moją koleżankę przypominasz na nim 😁
a te z różami to ja pamiętam z początków na forum 🙂 miałaś je w profilu 😁

inne narazie mi się nie otwierają, bo są za duże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co mnie ominelo zboczuszki??? 😜
co robicie wackiem?? ja tez chce 😜 🤪

my po szczepieniu..
BYLAM DZIELNA TYM RAZEM 😜 🙃 Marcel tez.. moj bohater 😉
hehe wazy 6310g ma 60cm 41glowa i 43 klata 😜
dr polozyla go na brzuchu .. a ten co.. trza sie zaprezentowac 😜 sie podniusl wysoko jak umial zaczol sie czolgac.... i probowal przewrocic... zaczol gadac a na koniec... on lezal bokiem do niej glowa wysoko... spojrzal na nia wzrokiem ktory mowil ZATKALO KAKALO?? 🤪 😎 HAHA nie mogla sie nadziwic jaki on wygimnastykowany 😜 haha


a teraz pije sobie ze syneczkiem... on swoja flaszeczke mleka a ja desperadoska.. mmm 🙃 🙃 😆

a Wy co tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka pare fotek cie ominelo!
Wkladanie Qrki wacka do mojej pochwy 😁 hahaha --> zartuje 😉
No to jakiego ty masz juz wielkiego chlopa!
Mm nie rób smaka bo za mna chodzi piwsko! Ale to moze wytrzymam do soboty!
Anulka zadzwon do mnie jak sie narabiesz 😁 Kup Heyah 😁 tylko 46gr za minute 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...