Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziecko pójdzie spać 🙂
kurcze, ja nie mam pojęcia...te odciski nóżek mi tylko przyszły do głowy...jak się nie ma kasy to ciężko jest coś wymyśleć.
zresztą chyba same przyznacie że kobiecie jest łatwiej kupić prezent niż facetowi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo tak ale ja jakos mam tak bliziutenko to lozeczko tego wozka i nawet jak sie kochamy to ja sie na maxa rozpraszam jak tylko ona sie tam wygnie czy cos :/ nie dala bym rady ehhh

No tak Agus masz racje bez kasy ani rusz 😞 ehhh glupio mi tak mu nic, a nic.. no ale chyba nie bede miala innego wyjscia.

A co do zakupków to wydaje m sie ze facetowi jest o wiele, wiele latwie, bo kupi kwiatki czy jakis setny lancuszek 😁 i git ...... tego jest multum....
A facetowi co kupisz róze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och wy zboczuszki 😁 kurde nooo..... ale nie mam zadnej fajnej nawet bielizny, jestem juz na maxa plaska, i nawet gorsetu sobie nie zaloze...
WIecie co przez te pare dni karmienia mala, mam jeszcze mniejesze cycki niz mialam 😞 teraz jak sie poloze na plasko na lozku to nie mam nic, mozna reka przejechac jak po klacie chlopa 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka kiedy 🤪 🤪 🤪 🤪 kolacje i gdzie???? z dzieckiem na kolanach jesc ??? a ona dopiero zasypia okolo 20-21 a juz puzniej to mi sie nic nie chce robic mam ochote sie wykapac i isc spac, nawet sexic mi sie nie chce :/

Ehhh do dupyyyyyy!!!!!!!!! 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa jeszcze kiedys.. cos tam mialam 😁 a teraz nawet te staniki co nosilam z przed ciazy sa na mnie zaduze :O a to najmniejszy rozmiar jaki jest ;(

Chyba zaczne kupowac staniki dla nastolatek ;( albi push-ap :/ ale moj sie z tego okropnie smieje... i z moich cycków tez :/ non stop sie oglada za panienkami :/ z cyckami... i jeszcze jak idzie ze mna ma beszczelnosc... a jak mu zwróce uwage to zawsze do mnie nooo o co ci kurwa chodzi, pojebalo cie, odrazu oooo juz juz, jakies huj wie co... nigdze sie nie patrze !!
Taaa jasne a twoje oczy widac za kim chodza... i zawsze sie na mnie wkurwia i puzniej jest kosa :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawsze byłam płaska jak deska i powiem wam jedno: to najlepsze co może być 😁
nic nie skacze, nie dynda 😁
teraz mi po karmieniu jeszcze zostało cycków, ale mam nadzieję, że już nie długo 😜
cycki fajnie wyglądają ale są nie praktyczne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...