Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Oki wybrałam 3
nr1: http://allegro.pl/opaska-7-kwiatuszkow-na-szczescie-chrzest-i1318799709.html
nr2: http://allegro.pl/piekna-opaska-z-kokarda-i-kwiatuszkiem-chrzest-i1318799916.html
nr3: http://allegro.pl/opaska-podwojna-kokarda-handmade-3-kolory-tab32dk-i1311993775.html z jasnym różem 🙂
Mówić która najładniejsza!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc dziewczyny nie czytalam co tam pisalyscie a co do opaski Elus to podoba mi sie z http://allegro.pl/opaska-podwojna-kokarda-handmade-3-kolory-tab32dk-i1311993775.html na samym dole jest kilka ich tam pokazane i ta na srodku kokarda na koronce piekne 🙂co tam u Was my przerabiamy katarek masakra jest.Jeszcze dzis musze na wywiadowki isc buuu nie chce mi sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! MOJA PO TYM MARATONIE WCZORAJSZYM SPAŁA 10 GODZIN!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 SZOK!!!!

Iwwwa! super ze to nic groznego, z czasem moze rzeczywiscie zaniknie sam 😘 ale sie musialas napatrzec...ech strasznie to przykre....ale Kuba najwazniejszy i super ze nic mu nie ma 🤪

Loli zagłosowane 🙂 a mascary nie wygrałam...sprobuje jutro 😁

Eluska moja tez ma ho ho butow a ich nie nosi, ale sa slodkie i byly tylko po 4zł 😜

buuterfly! ja tez sie nie wypowiem, ale jak troche ochłoniesz to powinnaś z nim pogadać!
mój dzisiaj rano jak mu Ewe rpzyniosłam bo płakała to jej kurna znowu zasłonił buzie i mowi ze ma nie płakać bo JEGO GŁOWA BOLI!! trzasnęłam drzwiami mowiąc mu dobranoc i poszłyśmy do Ewy pokoju gdzie po chwili znowu zasnęła. kurcze, ja też czasem myślę że doskonale, a nawet lepiej dałabym sobie radę bez niego! no ale jest to jakoś go zniosę 🙂

ej co z Wami laski?? czemu żadna nie chce zobaczyć foto od naszej Eli??????
ja tam jestem mega ciekawa 🙂
dawaj dawaj Eluuuuu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam spineczek ale kupię i juz mogę robić 😜 owłosiona jest od początku 🙂

Perełka jak jesteś gdzieś u lekarza czy gdziekolwiek to ludzie bardzo zwracają uwagę na jego włosy? 😁 i mówią że ma piękne? 🙂 bo moją chwalą ciągle, a moje serce puchnie z dumy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze moj se wyrywa sam wloski jak sie wscieka a od znajomej mala skonczyla dzis 4 miesiac i ma juz piekny kucyczek slodko wyglada.Jak Wiki byla mala to jej wloski nie wypadly za to Piotrusiowi polowa nie wiem od czego to zalezy,druga znajoma ma blizniaczki i mowila mi ze maja meszek na glowkach a kochane sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus tak i co najlepsze jak stoje w sklepie to kaza czapeczke sciagac i sie zachwycaja heh a wiece co najlepsze na tylku dalej ma wloski nie zeszly mu .Wczoraj moj M mowi przy kapieli jaki on grubasek az na tylku robia sie mu dziurki hehe i jak sie smieje to dziurki tez mu sie robia maly zalotnik,nie wiem dlaczego tak ludzi przyciaga taka czupryna hmmm powiedzcie zmienialyscie teraz na inne pampersy czy dalej macie tej samej firmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też nadal ma włosy na plecach...ale to po teściu 🙂

Perełka ja męcze dalej te nieudane huggiesy, ale wolno schodzą...a tak to na wyjście ubieramy pampersa. a Wy co używacie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Aga głosiK!!!!!

A bo temu!!
głosik prosze na opaske!! 😁 🙂


łooo fuck, nie widziałam tego 🤪
Eluśka, ale ja nie lubię tych opasek 😜 nie podoba mi się ich rola i koniec 😜 Loli wie 🙂 🙂 mam jedną, ale wydaje mi się że Ew wygląda w niej głupio 🙂 ale czekej, zobacze sobie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...