Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karol neiraz tez mi tak mowi.. bo ja ciagle bym sprzatala... 😮 a jak nie jest pozmywane czy cos to i on mi dogrysie to go wyzywam ze jak mu sie nie podoba to niech wezmie malego na rece niech wyje mu na maksa i niech pomywa... 😜
czasem zaluje ze nie mam tej husty do noszenia albo czegos w czym mozna tak dziecko nosic;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka mam do ciebie prozbe wielka..... ej widzialas moze jeszcze gdzies te buty co sobie kiedys kupilas?? te wywijane?? kurde u mnie takie buty kosztuja 40 funtów to prawie 180 zł 😮
a ty mowilas ze zaplacilas za nie jakies 40 zł ? 😮 bo nawet kase bym ci dala zebys mi je do pl wyslala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI te botki bezowe wiazane nie?? no wlasnie nie ma bo tesciowa tez chciala 😮 a szczerze powiem ze do dupy sa.. wygladaja ok ale obcasy to jakas masakra calkowicie zjechane i one byly powleczone i caly ten material sie zdarl 🥴
jeszcze zobacze na targu czy sa... bo wiem ze byly krotkie na rzepy a tych nie widzialam... Ale moze kto wie jak beda to kupie 😉

No moj to kurde spi caly czas... do tego stopnia ze nic nie je prawie 😠 budzi sie troche pocieszy sie poryczy wypije 30 mleka i dalej kima 😮
juz czuje ta noc 😞 i sama kurdee... 😞 Marcel zawsze mi to robi... jak Karol jest w domu to taki aniolek spi cieszy sie itd a jak gfo nie ma to eehhh

Elus jaka kupilas jej kiecke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja od 15tej ryczy non stop...dobrze że Mich przyszedł na dwie godzinki, bo jeszcze chwila i puściły by mi nerwy... 😞
wyszłam z pokoju i puściłam sobie głośno muzykę i pomogło...troszkę!
ale ma dzisiaj fatalny dzień ta moja Ewka...nie mam pojęcia czemu taki ryk?! bo biorę ją na ręce troche nosze i przestaje płakać....a tak to non stop...nawet nie śpi! to jest jakieś chore, ona ma oczy całe podpuchnięte i prawie nic przez nie nie widzi...a rycy dalej! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
moja od 15tej ryczy non stop...dobrze że Mich przyszedł na dwie godzinki, bo jeszcze chwila i puściły by mi nerwy... 😞
wyszłam z pokoju i puściłam sobie głośno muzykę i pomogło...troszkę!
ale ma dzisiaj fatalny dzień ta moja Ewka...nie mam pojęcia czemu taki ryk?! bo biorę ją na ręce troche nosze i przestaje płakać....a tak to non stop...nawet nie śpi! to jest jakieś chore, ona ma oczy całe podpuchnięte i prawie nic przez nie nie widzi...a rycy dalej! 😞


skad my to znamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na jasno raczej nie mam szans...
brąz kupiłam, to mi pewnie koło czarnego wyjdzie, ale mam to gdzieś.

Ewa nerwusek? kurde ona od trzech tygodni do dzisiaj była aniołem, mało płakała, fajnie spała, fajnie jadła...a dzisiaj diabeł wcielony, aż uszy bolą!
czy Wasze dzieci też wpadają w wibracje w czasie płaczu???

a bierzesz ta skumulowana szczepionkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, gdyby była szansa potem spowrotem wziąć tą darmową szczepionkę to spróbowałabym raz żeby sprawdzić czy rzeczywiście mniej płacze...i tak płakała mało....

lecą ale bardzo malutko...ona ma zatkany ten jeden kanalik i jak go nacisne to leci ropka z łzami...echhhh

powiem Wam, że dzisiaj stwierdziłam że mamy przesrane z tymi dziećmi! 🙂 że to jest niekończąca się opowieść...byłam u koleżanki która ma 8 m-czną córeczkę i to taki rojber mały, ruchliwy!! wszystko przed nami hyhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej u nas tez ryk, cały dzień było fajnie i teraz granda 😮 niby wydaje mi się głodna - przystawiam ja do cyca i płacze 😮 😮 😮 uśpiłam gada na chwilę ale zaraz będę ja budzić na kapanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...