Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja to nie wiem w co małego ubiorę 🤢 Chciałam odkupić coś na allegro. Ale mama mi powiedziała, że to Franka dzień i wypada coś nowego kupić...Taa...Franka dzień, a nasza kasa , której i tak wiele nie ma 🥴 Mierzyłam go u mamy tak mniej więcej i ma 62cm 🙂 Więc ubranko to raczej na 68 lub większe musimy kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne Elu! ale ja tez uważam że nie warto kupować nic nowego...szkoda kasy! tymbardziej że są inne wydatki...
ech moja to już w niektóre 62 nie wchodzi! muse przejrzeć te ciuszki, bo szkoda żeby czegoś w ogóle nie ubrała! 🙂

Ele z okropnym imieniem 😁 jak tam Wasze dzieciaki? grzeczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Elu! mam taki, tylko różowy! dostałam od koleżanek z byłej pracy i to jest super!! kupuj! cieplutkie to jest strasznie, ja to dawałam z Ewą do wózka, bo w tej poduszce do śpiworka się nie mieściła, można to też jako okrycie kąpielowe! nie zastanawiaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Marcys spi dalej a ja mam chwile czasu 😉
AGUS.. piekne foteczki 🙂)) a fryz boski! 🤪
ELA ja tez jestem zdania ze nie warto nic nowego kupic, a ja tez miam uzywane, bo on tego nie wynosi.
I musze Ci powiedziec ze rozmiar 68 moze byc maly.... Marcel zdarza sie ze juz ma 68 niektore.
A moj brat (ur. sie na poczatku wrzesnia) to w grudniu nosil juz rozmiar 74- bo mam spichy po nim.

Eh.. a ja znowu slomiana wdowa.. Karol na gdzies tam yy w Stolcu czy cos tam caly tydzien 😞
Mam tylko nadzieje ze maly bedzie grzeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raczej nie...Bo co może go pobudzać o 5 rano 😜 On dzisiaj chyba trzeci dzień znów kupki nie robi i chyba to go tak męczy, że się budzi...Zresztą nie wiem 🤢 Wiesz jak bym miała pewność, że po sztucznym mleku będzie spał dłużej to może bym się zastanowiła. Ale tak to nie chcę go karmić. Jak sobie przypomnę co przeszłam żeby go karmić...Prawie odgryziony sutek, krew, strupy i łzy z bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje jest duże...ale to może napisz do tego sprzedającego żeby podał Ci konkretne wymiary.
ale w sumie jeszcze masz miesiąc czasu do tego chrztu...może poczekaj i tak tydzień dwa, przed kupisz...

Anulka jak tam weekendzie? grzeczna BYŁAŚ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu nie chce Ci sugerować ale prawie na pewno będzie spał dłużej... 🤨 chyba każda z karmiacych butlą to potwierdzi...
dlatego ja przez takie przeboje z sutkami zastojami i krwią z nich przestałam karmić! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak jak będę coś kupować to dopiero w grudniu bo teraz tyle tego wszystkiego na raz... Myślałam, żeby kupić mu coś białego...Jakieś spodnie, buciki i sweterek. Ale takie zwykle, żeby na codzień mu później ubierać.I na to może coś kupię używanego, albo nowego w stylu jakaś kurteczka, kombinezonik czy coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Aniu...dostała ubranko od teściowej, jakieś ksiązeczki z baśniami i kasę...ale nie wiem jak u Ciebie, ale..hmmm nie chce żeby to zabrzmiało że ze mnie jakaś materialistka czy coś, bo tak nie jest...ale np.przyszła do nas ciocia mojego M z córką i dały 100zł, w pogniecionych dwóch 50...no nie wiem, ja tam kasiasta nie jestem, a ona jest! i było by mi głupio dać tylko 100zł i to jeszcze pogniecione... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...