Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
eloite dupoooo 😁 😁 😁 😁 wrzucaj fote z Alkiem!! 😁

Anulka wiedziałam hehehe 🙂 ale żeby odmawiał? no no no!


zajechalam go poprostu:p ahahha

Ela no teraz moze za szybko, potem bedziesz wiesz wiedziala dokladnie jaki rozmiar bedzie potrzebny i jak zimno bedzie 😉 - a od srody snieg ma byc nie?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga mogła chociaż wykrochmalić i wyprasować 😁 Ja tam materialistką też nie jestem, ale 100zł od dwóch osób to nie wypada. A jak świat światem stoi to zawsze tak było, że biedny więcej da bo wie jak to fajnie jak Cię ktoś kasą poratuje. A bogaty nie zna tego bólu...I dlatego jest bogaty bo na wszystkim żydzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Aga mogła chociaż wykrochmalić i wyprasować 😁 Ja tam materialistką też nie jestem, ale 100zł od dwóch osób to nie wypada. A jak świat światem stoi to zawsze tak było, że biedny więcej da bo wie jak to fajnie jak Cię ktoś kasą poratuje. A bogaty nie zna tego bólu...I dlatego jest bogaty bo na wszystkim żydzi 😜


kurde to o to w tym wszystkim chodzi! od dzisiaj żydzę wszystkim 😜 i będę bogata 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli się rozumiemy 😉 to dobrze...Michałowi nie powiedziałam że tylko tyle, bo nie wiem jak by zareagował. ale srać je, od dzisiaj żydzę 😜 na święta im nie kupimy prezentu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
No i zobaczcie...Ela karmi w nocy cycem tak? I jak ładnie jej mała śpi po nim 🥴 Ten mój szogun jakiś nie wiem dziwny jest 😁
Eloite zboku nam masz się pokazać a nie podobać. Bo focha trzaśniemy i nie będziemy z Tobą gadać 😁

No chyba śnisz 😁
Ona dostaje nad ranem czyli jak sie obudzi 😁
I wtedy nawet 3 godzin nie prześpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
No i zobaczcie...Ela karmi w nocy cycem tak? I jak ładnie jej mała śpi po nim 🥴 Ten mój szogun jakiś nie wiem dziwny jest 😁
Eloite zboku nam masz się pokazać a nie podobać. Bo focha trzaśniemy i nie będziemy z Tobą gadać 😁


napewno 😁
ładna muszę byc przed aparatem, a nie jakąs maniane odjebać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
wiesz co Aniu...dostała ubranko od teściowej, jakieś ksiązeczki z baśniami i kasę...ale nie wiem jak u Ciebie, ale..hmmm nie chce żeby to zabrzmiało że ze mnie jakaś materialistka czy coś, bo tak nie jest...ale np.przyszła do nas ciocia mojego M z córką i dały 100zł, w pogniecionych dwóch 50...no nie wiem, ja tam kasiasta nie jestem, a ona jest! i było by mi głupio dać tylko 100zł i to jeszcze pogniecione... 🤔


Agus no ja nie wiem bo ja mialam dla najblizszych- dziadkowie malego i chrzesni. A moja babcia dzien pozniej a 2 babcia dala kase wczesniej - bo mam rodzine poklucona i nie bylo jej.
No ale yy od chrzestego maly dostal 400zl i ta konsole co ma na fotkach, a od tesciow 200zl skarbonke, ubranko do chrztu i w sumie polowe jedzenia...
babcie daly po 100 sztucce grawerowane... od siory lezaczek i pamietnik. Od moich rodzicow zlote butki i 200zl i od brata misia czaperczke zestaw obiadowy...

Ale no te 200 dawali no tyle ze babki bo one to wiadomo emeryturki... hmm... nie wiem ale no ja to bliska ciotka i kasiasta to malo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to jest siostra od taty Michała...mniejsza o to.
ha! a i wiesz co jest najlepsze? od chrzestnego nic nie dostała 😮 🤔 i też o tym Mich nie wie...mam mu powiedzieć? głupio mi tak, bo wyjdzie że mi na kasie zależy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...