Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://img20.imageshack.us/i/2miesiaaaac.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8737/2miesiaaaac.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

SESJA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,ja tak na chwilkę.Rosną te wasze dzieciaczki ,za każdym razem zerkam na zdjęcia i napatrzeć się nie mogę.Ja znowu dziś do lekarza Pawełek nic lepszy nie jest charczy jak nie wiem co jakbyście mnie zobaczyły to byście uciekły tak mam oczyska podbite nie wyspane.
  • Aga superaśnie Ewcia wygląda a te włosiska ehhh ja mam 12.12.2010 chrzciny tylko my mamy po mszy i też nie kupujemy nic nowego mamy cały komplecik biały śpiochy koszuleczka czapeczka i biały kombinezonik miś cieplutki.A co do tego ,że chrzestny przyszedł z pustymi rękami to szczerze mnie by było wstyd na jego miejscu ,jak nie mam pieniedzy to przynajmniej coś symbolicznego dać na pamiątkę a pózniej coś kupić ehhhh,ja swojej chrześniaczce kupiłam piękne kolczyki złote a na roczek mamusia zazyczyła sobie krzesełko do karmienia 🙂 marzenia się spełniają od tego są chrześni heh
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loli napisał(a):
    jezu moja wpadla w aki ryk, ze nie moglam jej kompletnie uspokoic 😞((


    co chwile w niego wpada ;(( nie wiem co sie dzieje 😞((


    LOLUS moj mial caly ten tydzien taki.. 😞
    ale to nie byla kolka bo brzuszek mial miekki...nie wiem co to...
    a nie ma goraczki albo sie nie slini mocniej??
    A zapomnialam Ci mowic ze moj juz je utarte jabuszko... 😁 hihi a wlasciwie to pozera bo sie trzesie jak swirusek 😜
    ogarne ten komp.... to zaraz Ci napisze na poczte;p hhe

    AGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....... !!!!!!!!!!! Ewcia.... jezu ona jak modelka pozuje tymi lapkami 😜 ehhehe mowilam Ci juz ze bosko jej w tym rozowym?? 🙂

    A ja do tesciowej bo karol caly tydzien pod Opolem jest 😞 i sama caly czas a tak to zawsze tesciowa czy tesciu troche mi go zabawia i bede mogla odetchnac.. 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka nie skomentuje tego...może on uważa że jak kupił świece i szatkę to wszystko? eee nie wiem, musze przestać o tym myśleć i to olać... 🤢

    Eluśka 🤪 Twoja mała to pobija wszystkie dzieci września 😁 a ona tak na raz? czy z przerwą np. pólgodzinną? bo jeśli tak, to moja z przerwą zjdała dwie małe buteleczki z TT czyli 300ml 🤔

    Anulka od teściów to dalekoooo! a Ty jeszcze do nich lgniesz 😁 oj Ty 😁 spróbuj jeszcze kiedyś na teściowa narzekać hehe 🙂 ale rozumiem...tylko ja bym tak nie zrobiła, ostatnio teściowa mnie wq maksymalnie aż naet nie chce mi się o tym pisać!

    Ola88 jeszcze chwilka i Ty się doczekasz swojego dzieciątka 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...