Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Anka Ty chora jesteś?!?!?!?! Owoce i warzywa dziecku dajesz 😠 😠
Agaa no przecież wiem, ale myślałam, że dasz się skołować, a tu sprytna bestia z Ciebie 😜




tak daje...Ela ale nie po calych sloikach...bez przesady.. dziennie dostaje lyzeczke.
I jakos wszytsko jest ok.. a dostaje juz.. od uuuu 3 tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja się np. boję małą sadzać, ostatnio nawet mało w bujaku siedzi, ale to przez te cholerne bioderka...ale jak u Was wszystko jest ok?! no nie wiem...nie wypowiadam się bo nie znam tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Aniu kotuś ja żartuję przecież 🤪 Pouczam Cię tak dla pprzekory tej dobrej kobiecie, która Loli udziela takich rad...Nabijam się po prostu. A to co która robi z dzieckiem to nie moja sprawa 😉 Pod warunkiem, że naszym malcom krzywda się nie dzieje bo wtedy w kły 🤪


A bo ty nie widzialas filmiku jak marcel marchewke adl?? dalam takm kiedys kiedys 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Napisała, że wróci jak się stęsknimy. To kazałam jej tu wpaść jak Aleks pójdzie na studia 😜 Na pewno się nie obraziła 🙂 Eloite ma fajne poczucie humoru 😉


zajebiste! kocham jej poczucie humoru 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ja się np. boję małą sadzać, ostatnio nawet mało w bujaku siedzi, ale to przez te cholerne bioderka...ale jak u Was wszystko jest ok?! no nie wiem...nie wypowiadam się bo nie znam tematu.


NO Ewka to nie nie.. lepiej zeby lezala 😞 biduka jak ona to znosi??
Ciekawe jak Dawidek z tym ciemiazkiem.... 😞

kurde a wiecie .. wczoraj wjechalismy na wypadek. dizadek z babcia lezeli nie ruchomo na ulicy... potem przyjechal dr Marcela... bo on jezdzi karetka... masaka babka tak krzyczala... teraz czytam na policji naszej.. oboje nogi polamane miednice diadek uraz glowy babcia reke...
a ja lzy w oczach wczoraj bo nie wiedzialam co mam zrobic jak pomoc 😞 az widzialam moich dziadkow przed oczami 😞 A oni z kosciola wracali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu pobawmy się w kotka i myszkę 😁
Ja mojego nie sadzam bo on nie daje znać , że ma na to ochotę...Ale Olka widać, że się wyrywa aż. Ale nie chodzi o to...Bo jeśli kogoś to zaniepokoiło to ja bym oficjalnie jako ja napisała do Loli i ją jako być może bardziej doświadczona poinformowała. A nie wypisywała takie komenty. Młode mamy są niedoświadczone. I pewnie my też na co dzień popełniamy błędy. Ale pouczać trzeba umieć tak, aby ktoś rady wziął sobie do serca a nie czuł się głupszy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Aniu pobawmy się w kotka i myszkę 😁
Ja mojego nie sadzam bo on nie daje znać , że ma na to ochotę...Ale Olka widać, że się wyrywa aż. Ale nie chodzi o to...Bo jeśli kogoś to zaniepokoiło to ja bym oficjalnie jako ja napisała do Loli i ją jako być może bardziej doświadczona poinformowała. A nie wypisywała takie komenty. Młode mamy są niedoświadczone. I pewnie my też na co dzień popełniamy błędy. Ale pouczać trzeba umieć tak, aby ktoś rady wziął sobie do serca a nie czuł się głupszy 😮


No wlasnie.. jesli to jest taka "DOSWIADCZONA " MAMA ZE TAKIE POUCZENIA DAJE TO WIECIE POWINNA TEZ MIEC ODWAGE SIE PRZYZNAC A NIE JAKO DO DUPY SIE PODPISUJE...


zazdrosci tak dobrze rozwinietego didziusia:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu straszne rzeczy piszesz...aż mi ciarki przeszły 😞
a Ewa z tą poduszką dobrze, znosi to lepiej ode mnie! bo mnie ona wqrwia maksymalnie! a ona traktuje ją już jako element ubioru...do lekarza idziemy za dwa tygodnie ech...

Loli niooooo 😁 i chrzest miała przy okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie...I zaznaczyć, że nie chce źle tylko że może Loli robi to z niewiedzy, że ją sadza itd...A dobra nieważne...Ale Lolinko ja bym się zagłębiła w ten temat czy wolno czy nie wolno dla dobra Olci. Bo możemy się wściekać na tą babę czy faceta, ale jeśli miała troszkę racji? Przecież żadna z nas nie chciała by żeby mała faktycznie coś sobie zrobiła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...