Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh Agusss nie !! wlasnie o to chodzi ze sama 😞 😞 😞 😞 😞

agaa ale wiem jak to przykro jak sie widzisz w swoje 18 uro, z chrzesynym a ten nic, opiero moja babcia na moich oczach mu przypomniala, to zlozyl zyczenia i tyle !

a wiec ja mam dylemat co do chrzestnych 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu myślę że to nie jest duży koszt...ale hmmm nap ewno od chrzestnego małej dosatniesz cokolwiek. ja nie mówie o kupie kasy, bo może rzeczywiście jej nie ma...ale symbolicznie? łańcuszek złoty...no wiecie, symbolika się liczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo dokladnie, moja mama mowi ze teraz na chrzestnych nie ma co patezec, a ja mowie ale co kolezanke mam wziasc czy co?? przecierz wiaodmo jak to sie znajomosci rozchodza, chodz wsumie mam jedna wlasnie kolezanke co by byla super chrzestna na malej , jedyna dziewczyna z ktora sie tutaj naprawde zaprzyjaznilam chociarz pomimo naszej roznicy wieku bo to chyba jakies 6 lat starsza ale jest super....
Ale niech sie puzniej rozejda drogi, my zjedziemy do Pl czy cos i bedzie lipa....
A znow jak chce brac chrzestnych z pl to musze zaplacic im za bilety 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej ja zadzwoniłam w grudniu do mojego chrzestnego.Zapraszając go na kawę i ciasto bo mam 6stycznia urodziny. Przyjechali i on do mnie z tekstem, że o takich rzeczach to się prędzej mówi 😮 I dał mi 50zł a przyjechali w czwórkę...A ja mu na to, że o takich rzeczach jak urodziny i to 18ste to chrzestny powinien sam pamiętać.
Mały ma fajnych chrzestnych. Co chwilę nas odwiedzają, mamy z nimi świetny kontakt. Z tym, że oboje są od Krystiana. Bo to jego brat i bratowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka musisz sciągnąć Quick Time Player podobno on to odtworzy...a nam przesłać nie możesz? imageshack nie widzi tego pliku?

Loli hmmm bo się zakręciła...to gdzie Ty chrzcisz? w PL czy w Anglii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no własnie sie nie da 😞 Ela no wlasnie na chrzestnych trzeba trafic moje dzieci maja do bani od syna chrzestna byla na roczku i po dzis jej nie bylo nawet na komunie nie przyjechala tylko poslala prezent przez kogos a ten biedak czekal na nia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka no u mnie dzis pogoda nie za rewelacyjna szara.. pewnie ciut cimnawo- ale chcialm mala chartowac,przed wyjazdem do polski bo jak tam bedzie zima to bedzie ostry szok dla malej nagle..

Agaa ja chce chrzcic w Angli zeby moj byl... bo wiadomo w polsce wszyscy zjezdzac to troche by nas za bilety tez wyszlo... a 2 chrzestnych z polski tez nam troche wyjscie i jestesmy w takiej kropce. Nie iwemy co robic... Iwwwaa ma podobny problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałam więcej niż 270? bo nie zwracam na to uwagi 🙂 niech się bawią jak im to sprawia radość te zabieranie oklasków....bo ja np. jak czytam inne forum to rozdaje dziewczynom oklaski a nie zabieram :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa u mnie jak pada to tez nie wychodze, no chyba ze mam jakies szczepienie czy cos w tym stylu !!

Ale tutaj w Angli szara pogoda to podstawa i bys sie zdziwila jak bys zobaczyla dzieci typowych angielek.
Nie raz tak zimnooo ze mnie telepie kurtka kaptur na glowie, Ola opatulona z kazdej strony.
A one dziecko bez czapki,bez rekawiczek w samych rajtkach nie przykryte 😮 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...