Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe no większą ale myślałam,ze moze te dzieciaczki się pozniej mniej wiecej równaja z wiekiem a tu widze, że nie bardzo...Ale GRATULACJE Aga, Ewunia jest niesamowita!! Starsznie mi sie podoba..Zreszta jak wszystkie Wasze dzieciaczki...Normalnie jak patrze teraz na takie maluszki to mi się zawsze lezka zakreci...Jakas sie po tej ciazy zrobiłam wrazliwa:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka nie pomozesz... ehhh ale dzieki za checi...

A szczerze to nie wiem po huj my wynajmowalismy to mieszkanie, ja z mala i tak to non stop siedze w jednym naszym pokoju ( sypialni) pomimo ze salon jest...
Ale na korytarzu tak zimno a w salonie grzyb ze nie bede z nia siedziala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękuje 😘 ale czekaliśmy na ta kuchnie 2 miechy jak jeszcze w ciazy bylam...Ehh wogole wtedy remont mieszkania trwal pol roku i ja juz wychodzilam z siebie.. No wasze dzieciaczki taki duze a moja taka mala...tzn drobna bo wzrost jej rosnie ladnie...Nie wiem czy jej nie dac witamin zeby ja troszke podtuczyc..ale znow nie chce miec pozniej klocka bo wiadomo co po takich witaminach sie dzieje...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martini śliczną macie córeczkę 🤪
Loli to nie zwracaja Wam tej kasy jak się wyprowadzacie?? te 2000F myślałam ze to na zasadzie kaucji jest 😮 złodziejstwo w biały dzień normalnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś tutaj pisałam po porodzie 🙂 Wszytsko w jak najlepszym porządku..ja miałam planowe ciecie cesarskie w klinice prywwatnej. Poród wspominam naprawdę super! Wspaniale przezycie ekipa medyczna niesamowita, mila, profesjonalna i nawet mnie rozsmieszali na sali:P Wogole szybko doszlam do siebie, pare godzin po cieciu juz sie poszlam wykapac, zero bolu, mało stresu dzieki tamtejszej opiece..Ale jakos nie umiem powiedziec, ze Wiktorie urodziłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu blizna malutka i nawet nie najgorzej wygląda..Jest niziutko wiec spoko. Co do karmienia to karmilam 3 tygodnie...Po wielkich bataliach ajk mi zaczelo brakowac pokarmu juz nie dalam rady 😞 Mala plakala nie najadala sie ja juz sie prawie psychicznie wykonczylam tak mi jej bylo szkoda 😞 No ale taka moja uroda po mamusi, przestalo leciec i koniec 😞 Karmie mała teraz nan active.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece po rachunek za gaz... KArol sie wsciekne.. tyle wydatkow 😞 ehhh A jeszcze od wczoraj sam caly tydzien bedzie pod Opolem cos tam wozil, i sie wkurwil bo nie dosc ze do nikogo sie odezwac, to jak by mu kasy zbraklo to od nikogo nie pozyczy na jedzenie, to jeszcze butli z gazem zapomnial zabrac z domu 😮 i musi ostro oszczedzac.. az sie boje weekendu bo wroci zdziczaly ☺️

bede potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...