Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To Nan czy jej smakuje? Tak! je ładnie. A ostatnio też mielismy batalie z jedzeniem bo dostawala kolki w trakcie jedzenia i musielismy butle wszystkie zmienic i normalnie jak reka odjal, spowrotem aniolek i je wszystko. Ale nie mialam pojecia ze to jaka butla to ma az takie znaczenie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehhh Anulka 😞 tylko nie wiem czy masz tak jak ja,, ale jak wychodze.. gdzies do sklepu czy cos... to az mi sie nie chce wracac do tego mieszkania, czuje sie jak bym musiala mieszkac tutaj na sile.

Moj tyle razy sie mnie pytal czy sie przyzwyczailam juz do NOWEGO MIESZKANKA.. pfff...
Ja zawsze mu odpowiadam ze nie...
A jest tak masakrycznie hujowe, ze awet nie da sie go uzadzic, bo kazda zecz jest inna i nie da sie go jakos fajnie umeblowac...ani nic...
Jeszcze mam jesc WIGILIE W GRZYBIE superrr!
Chyba w tym roku nie bedzie u mnie swiar pierdole.. nie robie..w dupie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i butla nic nie pomogła...nadal nie śpi...dzisiaj moja ma gorszy dzień 🙂

dr brown? pierwsze słyszę 🙂 my mamy TT i też nie narzekamy 🙂

aaa moja pierdzi! może jej sie normalnie w śmiecie chce kupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he Agaa może:P no sa takie buteleczki typowo antykolkowe..Ale każde dziecko inaczej ma. Jedno bedzie jadlo z normalnej butli i bedzie zadowolone a inne z jakiejs innej..kazde dziecko jest inne i czego innego potrzebuje.wiki na poczatku jadla z lovi i tez bylo ok do pewnego czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martinni ja wrocilam tez 😠 😞
anulka w dupie mam to ich ogrzewanie sufitu- grzyba juz nie wywalczysz, trzeba bylo by sciany burzyc.
Juz powiedzialam mojemu ze nic do tej chaty nie kupie- chce z tad uciekav !!

Ehhh do polski nie za bardzo mam gdzie, i nie mam mozliwosci wrocic.. bo....yyy nie bede o tym pisac tutaj na forum 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem jak to się stało..przez cała ciąze nie zapaliłam nawet raz, nic! a teraz...zla jestem na siebie.. 😠 Szkoda, ze nie mozecie do pl...Tam w Anglii jest ciezko jest sie dorobic bez konkretnego pomyslu..Moj brat byl tam sporo czasu ale po pierwsze mu sie nie podoba Anglia a po drugie musialby duzo pracowac zeby miec konkretne pieniadze pomimo tego ze jest po studiach ale tam to nic za bardzo nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marrrtini i po co kurzysz zaś? 🙂

Loli a Ty dużo kurzysz? ech wiesz co...nie lubię jak masz taki humor! nie jest na pewno tak źle jak mówisz... 😘 sądze żę to przez to że nie lubisz zmian Ci się nie podoba...nie dołuj się kociku mój 😘 😘

laurana a ja pomyślałam że jakaś anomalia znowu i że tv wpływa na ciemiączko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta to po co sięgnęłaś po tego pierwszego papierosa? ja też kurzyłam przed ciążą i to w cholerę...a teraz? no jeszcze nie zapaliłam, byłam nawet na piwie i mnie nie pociągnęło...troszeczkę, ale nie żęby zakurzyć...apetyt mi wrócił niestety tak jak w czxasie rzucania palenia, więc pewnie znowu przytyje...ale co tam, nie zapale bo to drogi nałóg w ciul! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Aguś, chyba przez to, że ja wtedy mialam taki humor straszny przez to karmienie..Wiesz jak to jest jak chcesz czegoś a nie możesz i nic z tym nie zrobisz..Masakra..Bylam załamana i z nerw zapalilam..A pozniej juz samo poszlo 😞 Głupia Ja! A co do przytycia...To ja pale i malo jem a i tak waga w miejscu..Ale dupa tam z tym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa jak bys zobaczyla to mieszkanie to hmm... nie wiem czy bys nie miala takiego zdania- i uwiez mi ze z |Ewunia bys tego nie wynajela 😞

tutaj powinny byc warunki dla dziecka a ich jest zero....

nawet dziecka w lazience nie moge wykapac, tacham codziennie ta wielka wanienke do pokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...