Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej no ja juz nie moge... usuwam ten album ludzie mnie wkuirwiaja

Komentarz od: Zaniepokojona
Data: 2010-11-22 13:37:23
--------------------------------------------------------------
Toś się Kobieto nie popisała tą fotką, a raczej sesją zdjęciową...sadzać 2 miesięczne dziecko to troszkę przesada. Porozmawiaj z pediatrą od kiedy można sadzać dziecko, bo może nie jesteś świadoma, że popełniasz błąd i możesz dziecku krzywdę zrobić!!




Komentarz od: Mamcia
Data: 2010-11-22 11:39:27
--------------------------------------------------------------
Ostatnio byliśmy z córeczką na kontroli bioderek u ortopedy. Mówiła, że póki dziecko samo nie zacznie siadać, nie wolno tego robić samemu, bo szkodzi to na kręgosłup i stawy biodrowe. Bardzo korzystna jest pozycja na brzuszku, tzw. żaby. Dziecko ćwiczy
mięśnie grzbietu, czyli robi pierwsze kroki do nauki siadania.
Ps: Nikt nie chce być złośliwy dodając te komentarze, po prostu masz bardzo śliczną córeczkę i źle się patrzy na takie zdjęcia gdzie ją już sadzasz a wiadomo, że nie wolno bo to dopiero od ok 5 miesiaca można. I tutaj widać, że ona po prostu cała lata na boki a to jest bardzo niebezpieczne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejście smoka 😁

Elu te tuniki super, ale wkurza mnie jak w aukcji pisze rozmiar uniwersalny, że niby pasuje od S do L, a to przecież cholerna rozbieżność jest! kiedyś tak majtki kupiłam i musiałam sprezentować koleżance bo na mnie były lekko za małe! na jeden półdupek by weszły! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...