Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Masakra z tymi dziewuchami...Lejcie na nie dziewczyny, na głupotę nie ma lekarstwa niestety..
marcel jakie ma super zdjęcie w tej huśtawce 🤪 tez taka musimy sobie sprawic 😁
Ewcia wyglądała przecudownie na chrzcie!! Taki Aniołek 😘
A co do chrzestnego..hmm...Ja też mam chrzestnych pozal sie boze..Ostatnio ich widzzialam na 18. Ale się zachował nieladnie...Chociaz mogl cos symbolicznego dac...Cokolwiek. Przecież tu nie chodzi o to ile tylko o gest.
Pierścionek zaręczynowy za 9 stów? To ja nie mowie ile moj kosztowal... 🤨 Ale jest cudowny 😉
Skad Wy macie tyle czasu na pisanie?? Moj Mich przyjezdza z pracy o 17 o 16+ karmienie to ja juz do wieczora czasu nie mam 😞 ciągle cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauranka kurde współczucia 😞 podobno ból nieprzeciętny!

Marrrtini kwestia przyzwyczajenia 🙂 ja traktuje forum jak odskocznie od Ewy...jak mojego nie ma cały dzień, to co tu robić? posprzątam i dalej się nudzę....to forum 🙂
zrewsztą....to też kwestia uzależnienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):
Masakra z tymi dziewuchami...Lejcie na nie dziewczyny, na głupotę nie ma lekarstwa niestety..
marcel jakie ma super zdjęcie w tej huśtawce 🤪 tez taka musimy sobie sprawic 😁
Ewcia wyglądała przecudownie na chrzcie!! Taki Aniołek 😘
A co do chrzestnego..hmm...Ja też mam chrzestnych pozal sie boze..Ostatnio ich widzzialam na 18. Ale się zachował nieladnie...Chociaz mogl cos symbolicznego dac...Cokolwiek. Przecież tu nie chodzi o to ile tylko o gest.
Pierścionek zaręczynowy za 9 stów? To ja nie mowie ile moj kosztowal... 🤨 Ale jest cudowny 😉
Skad Wy macie tyle czasu na pisanie?? Moj Mich przyjezdza z pracy o 17 o 16+ karmienie to ja juz do wieczora czasu nie mam 😞 ciągle cos...


ja jestem sama 24/7 i poprostu uzaleniona od forum 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...