Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my o Andrzejkach tez nie rozmawialiśmy, więc pewnie w domku :] Laurana 🤪 ale fajnie tez zabrałabym Igę na basen ale będziemy ja zapisywać dopiero na wiosnę jak sie cieplutko zrobi na kurs pływania dla niemowlaków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kiedys tez mialam taka polise zalozona... 🤨 mialam na niej wplacone tyle ze na tmte pieniade na domek czy mieszkanie byloby mnie stac a po zmianie pieniedzy dali mi tylko tysiac i sie sadzilam o to.. ☺️ do dupy tkie co juz epiej konto oszczednosciowe.. sa Ela w skku wyszynskiego chyba czy jkos tak konto dla dzieci i mozesz wplacac tam juz od 30 zl. i po 18 latach wyplacic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to co sie niuni dzieje?? 🤨 a Tobie?? co to żeście złapały?? buziaki i duuuuuużo zdrówka dla Was 😘 😘 😘
u nas była babeczka z Aviva pogadała i poszła ale była wścibska strasznie, ja jej mówię ze teraz nie bo kredyt, remont i w ogóle, a ona to kiedy, kiedy Państwo skończycie spłacać, a po ile itd.powiedziałam ze jak będę chcieć i potrzebować to ja sama poszukam i już. A pozatym jak była to młoda wścieklizny dostała i darła się wniebogłosy!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ale sexi fotki 😜 Nie mam dla was czasu bo Franek mi się popsuł. Nie śpi. A jak zaśnie to na chwilę i się budzi z płaczem. Potem marudzi bo zmęczony jest. I tak w kółko. Zasypiać nie chce. Ryczy...Dopiero jak się zmęczy tym rykiem to mogę go pobujać i zaśnie. Ciągle marudzi i jęczy 😞 Głowa mi pęka...Płakać się chce...Drugi dzień taki jest a ja już nie ogarniam...

Elus ja mam tak od 2 miesięcy 😁
Non stop 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 1000buzioli na ten tysieczny post 😁 😁 😁

Aniu co Wam laseczki?: 😞 sybko wrcajcie do zdrowia:**

Fajno macie z tym bsenem, u ns w diure tez nie ma czegos takiego a chetnie bym poszla tak z ciekawosci 😜

Kurcze mam problema z Marcem... 😮 on mi laski zaspia, i zapomina oczy zamknac 😮 😮 🤢 ☺️ normalnie nie wiem co z nim 🤨
Perelka Ty najbardziej doswiadczona, jak to czytasz to powiedzczy to normalne??
Boogolnie jak go lulam, i ma oczy zamkniete to sprawdzam czy juz pozadnie spi podnoszac mu reke i ja puszczam, jesli opadnie niewladnie spi twardo a jak nie to sie zatrzyma w polowie.
No i wlasnie kiedy ma tak otwte to mowie do niego a on nic, nawet nie mrugnie ☺️ robie to z reka i opada...

A dzis myslalam ze zawalu dostane... Maja Wasze dzieci tez tak ze nie zawsze polkna sline i sie krztusza??Bo mi maly tak zrobil dzis, i nie dosc ze powietr nie mogl zlapac to jeszcze sie wystraszyl 😞 ja go chyc i do gory nogami popukalam po plecach i oddech zlapal azaraz sie zatail w placzu i znowu to samo 😞
pierwszy raz widzialam jak tak bardzo mu lzy plyna, i zeby az tak plakal pzerazliwie nie szlogo uspokoic... biedula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...