Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniu87 nie bylam jeszcze mierzyc cukrow bo jakos nie moge czasu znalesc a potrzebne sa 2 godz
ale daj znac jak ci poszlo bo ja wogole nie mierzylam sobie po porodzie ciekawa jestem czy to minelo
Loli fajnie ze do Polski przyjezdzasz ja mam ok 400km do Krakowa jak by bylo lato to kto wie czy byl meza na weekend nie namowila 🙂 fajnie dziewczyny bylo by sie spotkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
aniu87 nie bylam jeszcze mierzyc cukrow bo jakos nie moge czasu znalesc a potrzebne sa 2 godz
ale daj znac jak ci poszlo bo ja wogole nie mierzylam sobie po porodzie ciekawa jestem czy to minelo
Loli fajnie ze do Polski przyjezdzasz ja mam ok 400km do Krakowa jak by bylo lato to kto wie czy byl meza na weekend nie namowila 🙂 fajnie dziewczyny bylo by sie spotkac


Ojj tak.
Bardzo fajnie nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze szkoda, ze nie mozemy sobie jakis malych drobiazgów kupic, na swieta :]
Szkoda ze tak duzo by nam powychodzily paczki 😉

Ahhh... tak bardzo sie ciesze ze juz niedlugo swieta, ale jak sobie pomysle ze mam jesc wigilie w zagrzybialym pokoju- to szczerze? nie chce mi sie robic wigili w tym roku, jeszcze w dodatku u nas w mieszkaniu jest masakrycznie zimno w tym mini salonie i bedzie nas wsumie 3 osoby+ola i co pewnie zjemy i sie rozejdziemy do pokoji bo sie nie chce az siedziec tam!
A po trzecie wiadomo dziecko, a moj ze swoim kolega to zawsze cos tam sobie pogadaja a ja bede sie pewnie zajmowala na zmiane gotowaniem i dzieckiem 🥴 🥴 troche tragiczna kicha 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolinku a mozna np wysłąć sobie kartki swiateczne 🙂
Niom ja juz bym sie musiała powoli zabierać do światecznych porządków bo w moim tępie życie znó bede na osattnio chwile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
  • ZASYPAŁO MNIE 🤢musiałam całe auto odśnieżać wrrrrrr palce mi pomarzły bo nie wiem gdzie zapodziałam rękawiczki,moje dzieciaki pierwszy raz od dwó tyg do szkoły poszły ciekawe na jak długo
  • Muszę się wam pochwalić gdzieś w styczniu na 100 % przeprowadzamy się do domku jupiiiii teraz zrobimy sobie jeden pokój a pózniej reszta ehh czeka nas wymiana ogrzewania aż się boję tego
  • Co tam u Was bo narazie nienadrobie Was ,muszę zrobić porządki i niepotrzebne rzeczy zacząć wyrzucać ehh mozolna robota,a jak tam Wasze BĄBELKI????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no Elus musimy to zrobic bo chcemy remontowac i przerabiac dzieciakom pokoje zrobic osobno amoj M juz sie nie moze doczekac bo powymyslal u nas sufit podwieszany i jakies pierdolki wiesz budowlaniec to sam se zrobi
  • a za gaz to cos wiem o tym wrrrrrr 😠na tamtym mieszkaniu mialam gazowe ogrzewanie tyle kasy poszlo w sumie tu tez bo za opal trzeba zaplacic
  • A jak tam Franuś ???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...