Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wróciłam 😁 🤪 dziecku uspane, nakarmione leży i hmmm chrapie 😁 Mich wściekły bo wrobiłam go aż w dwie kupy 😜 tzn nie ja, tylko mała 😁

ech wiecie? Wydałam 170zł a właściwie nic takeigo nie kupiłam...niecierpie tesco, zawsze tyle kasy tam pójdzie! chciałam coś do ubrania, ale nic mi się nie podobało...
mleczko małej kupiłam, kredki na mikołaja dla siostrzenicy Michała... 🙂

i przy dziecięcnym to się zachwyciłam! kombinezonik renifera!!! no cuuuudo 🙂 🙂 nawet mikołajowy nie byłt aki fajny 🙂

Elu!! nie znam ceny...ale były takie białe, kremowe kombinezoniki, pomyślałam o Franku na chrzest, jak będziesz to zobacz sobie przy okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do piwka 😁 to do nas dzisiaj znajomi przychodzą, więc kto wie 🙂 potem dołącze do Was 🙂 tylko Loli żeby nie było tak jak wczoraj 😜

a dla naszej Buby forumowej wszystkiego najsłodszego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo miałaś być a dziewczyny tu we trójkę siedziały 🙂

moja będzie w obracaniu się opóźniona...

ej a poweidzcie czy Wasze dzieci w nocy zmieniają położenie? 🙂 w sensie kładę moją 'w nogach' łóżeczka, a nad ranem znajduję ją pod przewijakiem 'w głowie' łozeczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh jak karol znowu nie dojedzie to ja bede z drineczkiem czekac tradycyjnie o 21 a jak bedzie to nie wiem 😜

Agus nie wlasnie moj lezy jak lezal ale co do dzisiejszego incydentu w nocy musze go obserwowac

ELA jestes?? bo Ty masz lunke i ona szczeka pewnie...
Bo ja teraz bylam u tesciowej i on z tymi oczami, i taki strachliwy zaczol byc... czy to mozliwe ze on sie boi szczekania ich Psa??? bo oni go tak szczerze nie uciszaja..np jak on spi czy jest z nami w kuchni a ten sie wydziera 😮
I co mi sie np nie podoba.... ja nie wiem np jak oni go kapia itp jak go zostawiamy... a ostatnio co karol byl sam, oni byli do pozna w pracy i byl tylko szwagier w domu no i pies... rozlozylam lozko na ktorym mial spac z tesciowa... a szwagier Ramba wsadzil do tego lozka... 😮 jajka sobie wycieral o posciel, drapal sie potem jak malego polozylam po kapieli( no bo gdzie go indziej mialam polozyc) to lezal kolo niego szczekal, po buzi mu jezdzil pyskiem,, 😮 karol prosil zeby go zabral bo chodzi po malego czystych rzeczach o poduszki jajka wyciera a on nic...
Dodam ze oni tak nie za bardzo dbaja o niego 🤢
A rambo ejst strasznie zazdrosny o Marcela.. 🤢 do tego stopnia ze gdy lezal obok, a Marcel wywijal nogami i mu no "kopal" o te falbanki na dole to chcial go szczupic za noge 😠 😠 😠 😠
gdymyb byla sama to by dostal wpierdol a szwagier tylko powiedzial nie rob....

nie wiem Ty sie znasz na zwierzakach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ale jakie jest pytanie? czy Marcel może się bać szczekania? a czemu niby nie? te terriery są bardzo szczekliwe, więc może sie bać.
ja tam bym się bardziej bała że złapie jakaś alergię jak leży buzią na kocu czy czymkolwiek po czym deptał Rambo.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa nie ma co opowiadac!! jest PUSTA SAMOLUBNA ..i tylko liczy sie dla niej jej synus najstarszy 😠
1 foch walnela bo chciala sobie kupic czapke taka cala z wlosow... wysmialam ja bo to dla mlodziezy a nie dla 50 letniej baby 🙃
2 foch bo zjechalam jej synka bo co nie widziala to by mu sie przydalo, a jak ja chcialam Karolowi torbe do pracy zobaczyc podrozna to ze na co mu... 😮
3 foch bo chcialam malemu zrobic fotki, a ta ZE WSTYD DZIECKO Z WOZKA WYJMOWAC snieg jeszcze bedzie, a ja ze tak ale nie jego pierwszy ale spoko idziemy karol wroci to pojdziemy i tak mu zrobic... to na hama poszlismy robic foty 🙃
4 foch bo nie chcialam isc do nich.. bo powiedzialam ze nie bede tyle z nim wychodzic na dzien, z cieplego do zimnego rozbierac ubierac itp... to ze A Z WOZKA GO WYTARGAC MOGLAS... a ja tak ale to ejst w trakcie 1 spaceru a nie lotanie iles razy po dworze.
5 foch bo zjebalam ja ze wozek zamias podniesc na schodach to ja ciaglam do gory i ze raczka mi sie urwie... a ona to co snieg sobie przynajmniej oczepalas...


ehhhhhhh.... juz sie uspokoilam 😜 ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
moj adaś sie chyba rozchorowal ma stan podgoraczkowy i katar wiec nie idziemy do tego dermatologa bo jeszcze bardziej mi sie rozchoruje jak wyjde na to zimno bo u nas -9stopniC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh te teściowe. a wiesz co ja myślę? że jak by takie Fochy robiły inne osoby których nie możemy nazwać teściowymi, to by nas tak to nie wkurzało 😜 no powiedz sama...jak by tak TWoja koleżanka zrobiła albo powiedziała 🙂 to by było kupa ,śmiechu i po sprawie 🙂 a że to teściowa to się idzie wqrwić 😁 wiemmmmmmmm, znammmmmm to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie a dla nich to jest normalne 😮 ze np szwagier najpierw drapie go po brzuchu a potem bierze malego i dotyka go i za rece trzyma a potem ten wklada do buzi... 😮 ☺️

mnie to wkurwia bo w domu co chwila latam ze scierkami zeby nie bylo kurzu i piasku na podlodze zeby nie smierdzialo weglem a oni maja gdzies... eh ☺️

a najgorsze to to ze nic nie moge powiedziec bo bedzie obraza majestatu 😞 jak kupilismy auto bylo cysciutenke, i mielismy jechac na wies a Rambo loto po wszytskich krzakach, pod auta w kaluze itp... i z zartem powiedzialm kiedy juz mielismy wracac ze Rambo w bagazniku pojedzie taki czarny jak diabel... to tesciu tak sie obrazil ze pojechal z Karola bratem i dlugo sie nie odzywal 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANiu jasne ze Marcel sie może bać szczekania psa.
Moja sie okropnie boi i dlatego moj pies przestaje szczewkac bo wpierdziel dostaje 😁
i zaczeła warczec jak ktos idzie.
Moja sunia sie zajmuje mała jak własnym dzieckiem i nawet czasami jak malutka płacze to ona jest pierwsza żeby zobaczyc co sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pseprasam ☺️ ☺️

😜

kurde wiecie jak mi się zmieniło? kiedyś miałam dwa psy, kota, chomiki, szczury, swinki morskie i inne gady 🙂 kochałam przytulałam, całowałam, nie bałam się kompletnie żadnych alergii czy innych świństw...a teraz? dotkne psa jak muszę 😞 przykro mi bo kocham pieski strasznie, ale ta alergia jest silniejsza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...