Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bobas napisał(a):
wiesz oni wszyscy wyposzczeni a zobacza taka laske jak ty to co sie dziwic 🙂 😘


a co ty... ja z wozkiem w dresie prawie ze...
Ciekawe czy Ci moi znajomi go pilnuja 😜 hehe ale oni to naja luksusy tu jak nie wiem byl kiedys nawet nagranua rozmowa co dyzurny gada z wiexiem ktory chce sie stawic od nowego roku.. kurde byscie sikaly.. zaraz poszukam jak maly zje 😜
bo ja zupke juz wstawilam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma..;/ ale kurde ten koles pytal na dyzurce czy laski sa.. on ze tak ze jacuzi silownia sauna basen dziwki na godzine... haha ze musi miec 18 lat skonczone to cos tam a ten kolo ze to on swieta i sywesrta z rodzina spedzi i przjedzie, a on a na kiedy mial sie wstawic to ze na listopad... ale nie chcial ze juz siedzial raz w rawiczu czy ta sama ekipa jest mowie wam smiech jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSIK sliczne zdjecia 🙂
ANIU chyba wiem o co ci chodzi ja ten filmik chyba widzalam 🙂
LOLI ja jak jechalam do mamy na 2 tygodnie to tez milam problem co zabrac spakowac male dziecko jest naprawde wyzwaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLI sprawdzc czy w polsce jest to mleko co jej dajesz bo jesli nie to to jest najwazniejsza rzecz jaka musisz miec bo przestawic ja na inne mleko niebedzie latwe tak mi sie wydaje.
ja wziełam za malo ciepchy rzeczy
dla mnie najwazniejsze to mleko i smoczek a reszte da sie kupic wrazie czego. napisz co zabierasz to moze cos mi sie przypomni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...