Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Agaa napisał(a):
booooskie te foto Marcelka 🤪

qrwa Loli ja to bym Was tylko za paliwo zawiozła 😠



no wlasnie;/ a czemu ten pilot kretyn we wrocku nie wyladowal.. rpzeciez jest blizej do krk czy katowic 😮 tylko az w wawie 😮



Anulka wszystko zamglone tak ze sie nie dalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nie chce jeść tego zasranego bebilonu! po 60ml zjada, a teraz nic...od 5;30 😞

dzień na nie!
mikołaj chyba do niej nie przyjdzie, bo jest niegrzeczna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu 60ml z płaczem zjedzone...dobrze, że wg siatek centylowych jest na ostatnim centylu i może chudnąć i póki co się nie martwie, ale echhh 🙂

Anulka poka poka tego miśka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki,
ja wlasnie siedze i nadrabiam od godziny hehe
Dajecie czadu. Ja sie jeszcze nie umiem tu zorganizowac i malo tu mnie jest ale ciagle brakuje mi na wszystko czasu. Ciagle gdzies jade, ide i cos robie ze nawet pracowac nie mam kiedy.

Loli to niezle widze mialas przeboje. Oby powrot byl duzo lagodniejszy.

Anulka brak slow normalnie, az mi sie przykro zrobilo co Ty sie biedna nameczysz z tym swoim, a o tesciach juz nie wspomne. Chyba gorzej trafic nie oglas. Wspolczuje. Buziak na pocieszenie 😘 😘 😘

Agaa a Ewcia jadla wczesniej ten bebilon? Czy tylko dzis jej sie odechcialo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio bylam taka podjarana i wybawilam sie jak mala dziewczynka. Siostra mnie zabrala do takiego wielkiego centrum zabaw dla dzieci bo szla ze swoja mala. Wiec poszlam z Kubusiem z nimi. Malego dalam jej do pilnowania a sama z Abigail poszlam na zjezdzalnie. I taka wielka byla ze mala siedziala mi na kolanach i zjezdzalysmy razem i ja sie tak darlam ze masakra. Cale Milton chyba slyszalo hehe. I znow ide moze jutro tak mi sie podobalo. I calkiem niedrogiwe jest. Ona zaplacila 80 funtow za caly rok i moze tam siedziec z dzieckiem calymi dniami przez caly rok. A w srodku karuzele, zjezdzalnie, samochody typu gokardy dla dzieci, rozne pomieszczenia typu kuchnia, weterynarz, sklep no multum tam tego. Az sie oko cieszy. I w srodku juz sie za nic nie placi. Ja zaplacilam 2 funty tj. niecale 10 zl i w tym mialam goraca czekolade z pyszna bita smietana ufff mniam. Kurde oplaca sie jak nie wiem co. Ino czekam az mlody podrosnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jadła ostatnio znowu NAN a teraz od dwóch dni ten Bebilon...więc m oże dlatego jest na nie...ale już zjadŁA WCZORAJ NORMALNIE! skubana no, może się Mikołaja boi i ma stresa, to nie je 😜

Iwcia ale zazdroszczę tego c entrum zabaw! ale fajnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe pewnie zestresowana ze rozge dostanie bo nie jadla hahaha
moj to znowu ma co jakis czas odchyly i cyca nie chce i koniec
teraz wzielam go pod wlos i zmienilam pozycje karmienia, bo zawsze ja na siedzaco a teraz kladziemy sie razem i tak mu daje to narazie cisza i je, tylko troche poje i zasypia szybko wiec co chwile go przystawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ona jadła ostatnio znowu NAN a teraz od dwóch dni ten Bebilon...więc m oże dlatego jest na nie...ale już zjadŁA WCZORAJ NORMALNIE! skubana no, może się Mikołaja boi i ma stresa, to nie je 😜

Iwcia ale zazdroszczę tego c entrum zabaw! ale fajnie 🙂 🙂


A JAK JEJ WPROWADZALAS?? NAJPIERW NA ZMIANRE I CORAZ WIECIEJ AZ CALKIEM CZY ODRAZU TEN BEBILON?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde bo ja nie nadazam za wami
rano poki sie ogarne i malego, przygotuje obiadek, potem jakis spacer, probuje troche popracowac, ten sie budzi trza sie pobawic bo juz sam nie polezy i jak sie z nim bawie to tak sie brecha w glos ze ja mam polewke i znow cyc i spac, to jakies pranie i po 16 zxazwyczaj jade z siora do centrum zabaw albo na szoping hehe przestawilams sie na ang nazwy hahah i jestem wieczorem a komp jest u siory w pokoju wiec albo cos robimy albo z mlodym sie bawimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale musze sie wam pochwalic ze wczoraj kupilam malemu takie cos co sie odbija nozke czy raczke ale 3D. Tylko potem w instrukcji przeczytalam ze to ze 3-4 min trza potrzymac ta czesc ciala w tym gipsie hehe ciekawe jak to zrobie, chyba jak dzis bedzie spal moze nam sie uda. Ale super to wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwa widziałam tą nóżkę 3D coś niesamowitego 🙂 tylko ciuekawe jak Wy to zrobicie 🙂

Anulka no już kiedyś o to pytałaś...dostała forme szokową 🙂 od razu z nanu na bebilon...ale ostatnio jak tak zrobiłam to nie było problemu, a teraz grymasi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...