Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli no spotkac sie trza i to koniecznie.
Jak wrocisz to sie dogadamy.
Ja sie narazie nie ruszam bom chora i nie chce pogorszyc, widzisz ze wredna nawet na spacer nie poszlam. Kuba sam spaceruje po ogrodzie. Jeszcze nawet w Londku nie bylam, nawet nie mam kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ja tez kupilam w polskim sklepie kaszke mleczno ryzowa na mleku modyfikowanym po 4 miesiacu i dosypuje jedna dzialke na 5 jak robie mu 150 ml ale wydaje mi sie ze jemu ciezko jest siorbac przez dzierke. Wymienilam smoczki w butelkach na 3m+ i dalej to samo. To musza byc jakies specjalne? Bo glupia juz jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa, no to jak sie spotkamy w Londynie to ja cie oprowadze w pare miejsc 😉 zwiedzimy sobie 😁 heheh ja to chyba juz poraz setny 😁 ale co tam..


Nooo do zageszczonego mleka to powinna byc dosc spora dziura...
Anulki sie spytaj ona dawalam Marcelkowi...

Juz dajesz kubusiowi sloiczki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie 😉
Ja jescze chwilke poczekam !
I dam malej bananka z jabuszkiem jak Eluska ale na wigilie 😉


Agaa - ze umiera bezemnie forum ? no cos ty slonko!
A co do siedzenia to moja ma identycznie ! ona strasznie wczesniej sie wziela za to ! i dlatego te laski sie uczepily... wrredoty !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie jak sie mu nic nie dzieje i smakuje mu to najwazniejsze.
A jak z kupa? bo ja sie boje wlasnie zeby malej nie bolal brzuszek :/ jak jej dam cos nowego...


U was w Uk pewnie cieplutko? u mnie dzis napadlo sniegu po kolana prawie 😮

teraz mala zasypia sama, ja jem obiadek i czekam na ciocie bo jeszcze musze podjecha do sklepu kupic pare zeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co, co do kupy to ona juz od poltora miesiaca robi co drugi dzien zawsze miedzy 11 a 13 hehe, ale jak mu dalam jabluszko to zrobil nawet dzien po dniu. Ale kupa normalna. Ja mu za pierwszym razem jabluszka dalam ylko lyzeczke zeby wlasnie zobaczyc czy bedzie oki. A potem reszte na dwa razy rozlozylam. I az sie trzasl jak zobaczyl ze ide z miseczka i lyzeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ja dalej ogloszenia itd. Loli ja mam Ciebie caly czas na uwadze. Tylko teraz na odleglosc trudniej. Jak bycie blizej mieszkali to pewnie moze cos. Jakas jedna laska chce odejsc ale jak to sie skonczy to nie wiem. Wiec moze siora bedzie kogos szukala, ale to wiadomo ze na miejscu. Ja jej mowilam o Tobie i jak cos bedzie do roboty zdalnie sterowanego 🙂 to Ci dam znac, ona pamieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co ja kobita z gór 😁 i nawet troszke krwi goralskiej we mnie plynie to dla mnie taka pogoda to normalka nie straszna 😉 ale clowiek sie troszku odzywczail.

No wiem wlasnie moj mi mowil ze 15 C u was... a u nas -2 dzis było.. a jutro nawet zapowiadaja w dien -14 ;/ superrr mnie jutro znów podroz czeka..
Dzis wieczorkiem pakowanie bedzie ahhh jak ja tego nienawidze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wlasnie w funciaku mu kupilam talerzyk z pokryweczka i tam sie do tej pokryweczki doczepia lyzeczke i jeszcze ja zamyka do pokrywki tak jakby. Pewnie wiesz o co chodzi bo to tez z puchatkiem heheh
Kubus dla Kubusia, pewnie dlatego tak zaciesza jak widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...