Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja siedzi i patrzy co do Was pisze.

Elu ciesz sie ze Twoj chce gadac...bo moj wczoraj odwalil numer roku! przyszedl z poduszka do sypialni...wpieprzyl mi sie pod koldre i chce sie tulic...myslalam ze mu kopa sprzedam 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yyyyyyyy mój Aga ciągle pyta kiedy się pokochamy 😮 No to mu powiedziałam, że nie wiem. A on, że kiedy będę wiedziała. To mu powiedziałam, że zwyczajnie nie mam ochoty. I jedyne na co chęć mam to żeby się wyspać. I że nie będę się zmuszała....Serio. W ogóle nie mam ochoty. I boję się ewentualnej ciąży. Zwyczajnie mi się NIE CHCE. Tylko nie wiem jak mój to wytrzyma 🤢 A Tobie Aguś bym powiedziała jak zachowanie Twojego wygląda z boku, ale chyba lepiej nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Oglądałam Aga. I mam tylko nadzieję, że te p;sy nie zostaną uśpione 😮


a co maja z nimi zrobic?? wg mnie uspic zeby znowu krzywdy nie zrobily komus 🤨 wiem ze to nie ich wina tylko czlowieka! i bardziej bym byla za uspieniem tego co je stworzyl!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu ja mam identycznie jesli chodzi o sprawy lozkowe 🥴

NO POPROSTU MI SIE NIE CHCE !!!!
Ja nie wiem czy to uroki bylej ciazy?dziecka?
Ale np. jak moj mnie dotyka po piersiach to nic !
Nie wiem czy to przez to ze Olenke nachwilke karmilam i piersi sie juz nie robia takie wrazliwe?


Hmm ale moj tez jest wkurzony czesto ! chodz i mnie mizia,kizia, a ja non stop sie wkurwiam...
Bo np. obcinam malej paznokcie wiecie skupienie totalne a ten palucha mi wsadza w dzinsy od tylu nosz kurwa.. jak do niego wyjechalam masakra !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Agaa napisał(a):
Loli zanim ja wstalam z kompa to do niego zadzwonil brat i zszedl na dwor zakurzyc...echhh 🤨



Aha i na tym sie skonczylo ?


tak...potem w lozku gadalismy tylko o malej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo 🙂

nie ma szans żeby nadrobić 😉
młoda śpi, Dawid na nartach, a ja po jeździe autkiem już 😎

a ja mam odwrotnie jak mi się wcześniej nie chciało to teraz ..... ☺️ 🤪 to dzikujemy dość często 😁 wiadomo w gumci, bo jeszcze okresu nie miałam to nawet nie wiem jak co i kiedy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...