Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asiu, ale ona nie chce pić więcej nic 60 z butelki zawsze jak już jej robię to 120 ale najwięcej zjadła 90 😞 raz co już jej się nie powtórzyło, nie wiem może nie jest przyzwyczajona jeszcze z butli pić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie ma co na sile tez jej pchac jedzenia wydaje mi sie ze je tyle ile jej jest potrzebne pamietam ze Adasiowi troche zabralo czasu jak przeszlismy na mleko modyfikowane zeby przespal cala noc moze musi sie przyzwyczaic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam Aniu, ale to za dużo roboty i rozleciało by się w transporcie 😁 Młodego tak wymęczyłam, że aż wył ze zmęczenia.Dostał mleko z kleikiem i śpi ...I tak pewnie zaraz bedzie ryk 🤢 A Krystian po picie do sklpu pognał
Anka spowiadaj się-gdzie kupiłaś tą bluzkę swoją wigilijną? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłaj Asiu! 🙂 poczytam co to takiego.

ech Elu...walcz z tym gagatkiem walcz! może znowu zA Bardzo go wymęczyłaś i jest taki zmęczony że nie potrafi na dłużej zasnąć....
m oja też jeszcze nie śpi... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja wlasnie lezy kolo mnie zasypia i siie wtula 🙂
juz sama ma ustawione godziny spania,jedzenia 🙂
bardzo szybko sie ustatkowala

wasze dzieci tez tak maja?
ze np. wiecie ze okolo 11-12 idzie na drzemke i mozecie sobie cos zaplanowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj doświadczyłam tego wtulania! kochane to było!!!!! mmm 🙂

hmm u mnie to ewentualnie mogę przewidzieć że do 20tej na pewno już będzie spała...i do 6 rano. a w dzień? ciężko...czasem do 12tej zrobi sobie dwie drzemki, czasem jedną a czasem wcale...później koło 14-15tej też drzemka i jedna malutka albo w ogóle koło 17tej.

ale co tu planować jak drzemki trwają góra 30 min 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Już się przebudził...Kurwa mać, że tak powiem!!!!!!!!!!Jak mnie to wkurza!!!!!!!!!!


Elu u mnie to samo 😞 dlatego w nocy przechodzimy na butlę mleko + zagęszczacz, a tak to jeszcze chcę cycem pokarmić jak się da ☺️ zobaczymy 😉 mama nadzieję że po tym mieszadle pośpi przynajmniej do północy bo ostatnio to już przez 22 była głodna i tak co godzinę - 1,5 do samego rana 😞 😞 juz nie dawałam rady

.... a wiecie co?????!!!! właśnie Dawid ja karmił - wciągnęła tego mleka 120 🤪 🤪 🤪 ohhhhh mam nadzieję że pośpi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
a moja wlasnie lezy kolo mnie zasypia i siie wtula 🙂
juz sama ma ustawione godziny spania,jedzenia 🙂
bardzo szybko sie ustatkowala

wasze dzieci tez tak maja?
ze np. wiecie ze okolo 11-12 idzie na drzemke i mozecie sobie cos zaplanowac

nie 😞
dla tego chyba koniec z cycem 😞 😞 na razie na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko i zacznie ciągnąć na dobranoc 150! 🙂

wiecie...gadałam ostantnio ze szwagierką ( ta co do 20m-ca karmiła małą cycem, a do SIÓDMEGO tylko i wyłącznie cycem i nic innego ), nie żeby ona była jakaś wyrocznią czy coś 😉
ale poweidziała mi że jej mała to nawet po cycku przesypiała 6 godzin...że być może macie małokaloryczne pokarmy, czyli jecie za mało...albo małotreściwie. ja się nie znam...ciesze się że nie karmie, bo taka silna i wytrwała jak Wy psychicznie to bym nie była!
także szacun 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...