Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli ja tak wole nie gadać, bo raz napisałam jaka to Ewa jest cacy i dała mi popalić 🙂
także nie zapeszaj, bo nawet idealny Adaś od bobasa dzisiaj się zepsuł...także! 🙂 patrz tam jako 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
spoko spoko i zacznie ciągnąć na dobranoc 150! 🙂

wiecie...gadałam ostantnio ze szwagierką ( ta co do 20m-ca karmiła małą cycem, a do SIÓDMEGO tylko i wyłącznie cycem i nic innego ), nie żeby ona była jakaś wyrocznią czy coś 😉
ale poweidziała mi że jej mała to nawet po cycku przesypiała 6 godzin...że być może macie małokaloryczne pokarmy, czyli jecie za mało...albo małotreściwie. ja się nie znam...ciesze się że nie karmie, bo taka silna i wytrwała jak Wy psychicznie to bym nie była!
także szacun 🙂


Aga wiem tak jest faktycznie, ale ja wpieprzam jak dzika ☺️ prawie jak w ciąży ☺️ ☺️ i nawet przytyłam po porodzie, wyobrażacie sobie 😞 a ona i tak co chwilę cyc i cyc także chyba już sobie podaruję, no zobaczymy jak będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka potrafie sobie wyobrazić 🙂 wyobraź Ty sobie że ja też potrafie np. czekoladę gryźć jak kromkę chleba! 🙂 dzisiaj zjadłam tylko kawałek chałwy...i trochę ciasta...więc dzień niemal idealny!
aaa i mleko w tubce....ale nie jest czekoladowe! więc się nie liczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
qrka potrafie sobie wyobrazić 🙂 wyobraź Ty sobie że ja też potrafie np. czekoladę gryźć jak kromkę chleba! 🙂 dzisiaj zjadłam tylko kawałek chałwy...i trochę ciasta...więc dzień niemal idealny!
aaa i mleko w tubce....ale nie jest czekoladowe! więc się nie liczy 😜


ochhhh ja tez Aga jestem straszny paskud na słodkości ☺️ 😎 i efekty widać

oki lece jeść kolację ( a propos jedzenia 😁 ) będę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Loli ja tak wole nie gadać, bo raz napisałam jaka to Ewa jest cacy i dała mi popalić 🙂
także nie zapeszaj, bo nawet idealny Adaś od bobasa dzisiaj się zepsuł...także! 🙂 patrz tam jako 😜


no adas sie zepsoł dzisaj ale popoludni zasnal i 3 godziny spal 🤪 cos mu sie poprzestawialo ale glowa do teraz mnie boli.
Agaa wyslalam ksiazke na poczte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIAAAAAAAAAAA 🤪 🤪 🤪 🤪 PILNUJ TERGO TWOJEGO FACECIKA BO CI GO UKRADNE I ZJEM!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Ela.. moja wigilijna bluzka... ☺️ to tunika ktora mialam po polnocy na slubie i kupilam ja za UWAGA.. jedyne 7zl w LUMPIE 😁 😁 😁 😁 ahjahah byla wojna o nia eheh a ja wyczailam ja na wystawie zadzwonilam do sprzedawczyni i od 7 rano sobie na mnie czekala a baby sie o niaklucily w huj 😜 ahahha a ona taka ciazowa babeczka 🙂

No.. nasz swirus juz spi 🙂 i tak jak Olcia... on juz wie ze po kapieli gdy gasimy swiatlo dostanie butle i nynu 🙂 czasem ciezko ale spi 🙂 wypil o 18 150 mleka.. i przed 20 niecale 210 kaszki... 🤪
Jutro bede musiala leciec chyba do apteki po masc na te zebiska jego bo dzis to sie msicil na zamrozonym gryzaku i miekkiej ksiazeczce az plakal... ☺️



LASKI ZALOZYLAM AKWARIUM NA NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
Agaa napisał(a):
Loli ja tak wole nie gadać, bo raz napisałam jaka to Ewa jest cacy i dała mi popalić 🙂
także nie zapeszaj, bo nawet idealny Adaś od bobasa dzisiaj się zepsuł...także! 🙂 patrz tam jako 😜


no adas sie zepsoł dzisaj ale popoludni zasnal i 3 godziny spal 🤪 cos mu sie poprzestawialo ale glowa do teraz mnie boli.
Agaa wyslalam ksiazke na poczte 🙂


Asiu ja tez chcę plis 🙂
[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam 🙂 już sobie przeglądam


aaaa ja już to chyba kiedyś przeglądałam...chyba w empicu.
strasznie nie lubie czytać ksiązek przez neta...a troche za dużo żeby wydrukować 😁

ale coś tam wyniucham 🙂

Anulka biedny Marcelek...żeby on tylko gorączki innych świństw typu biegunki z tych całych zębisk nie dostał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agga ja tez nie lubie w necie czytac ksiazek ale moja byla szefowa jak mnie odwiedzila to w prezencie dostalam od niej wydrukowana ta ksiaze i oprawiona 🙂 dala tez mi jezyk dwu latka tej samej autorki mow ze bardzo jej pomoga ta ksiazka bo miala kilka problemow z corka typu ze nie chciala myc zebow, spac sama itd.

jeszcze nie zaczelam jej czytac bo jakos nie mam czasu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! Czy ja też mogę prosić tą książkę ma maila? [email protected]
Qrka jeśli chcesz dalej karmic cycem to musisz to wytrzymać. Ja miałam to samo a ostatnio przespał od 9 do 3 później jadł co dwie godziny, a wczoraj budził się co trzy. W przychodni laktacyjnej mi babka tłumaczyła że to jest sposób dziecka na zwiększenie produkcji mleka. Im częściej ssie tym więcej mleka się produkuje. Jest to niewygodne ale ja już przeszłam kilka takicvh etapow i zawsze to przechdzi, jest ciężko ale się udaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat w zdrówku, szczęściu i radości! Grzecznej Ewci, napalonego męża i samych trafionych w wiek prezentów urodzinowych. Wszystkiego najlepszego z okazji tych 18stych urodzin dla naszej Agusi....Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘

Aaaa....I jeszcze któraś zamarudzi na swoje dziecko. To podeślę Franka ,który w nocy budzi się jedyne 12 razy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...