Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Już po urodzinach! Nareszcie. Plecy mi odpadają. Kto pomył i posprzątał po imprezie? Ja!! Mój się wysrał i że niby idzie zakurzyć! 😞 mam go dość! W ogóle się nie spisał! 😞

Ela co Ci? Przez co ta depresja? 😞

Kurde chyba ciężkie czasy nas wszystkie z tymi zębami czekają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nocny marku hahahaha gdzie jestes?? Kurde Agus co to taka minka pod koniec twoich irodzinek? Ja tam mam nadzieje ze koniec tego dnia bedzie dobry a moze nawet zadobry hihihi podziel sie z naki puzniej szczegolami nocy hahaha. Agus wlasnie mowilas ze nam napiszesz jaki dostals prezent od swojego? ??? TO CO KTORA TERAZ NASTEPNA BEDZIE MIALA URODZINY BO MUSZE WYBRAC DOKLADNY OBRAZDK DLA KAZDEJ ZEBY BYL TAKI WYJATKOWY JAK AGI NASZEJ SOLENIZANETKI KOCHANEJ DZIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki 😁 dziewczyny.
Przyznam się szczerze, że trochę stęskniłem się za Wami - za tym forum, ale miałem i wciąż mam dużo pracy przy innych stronach. Jednak, o Brzuszku ciągle pamiętam.

...aaaa... dla kochających nie tylko brzuszka polecam http:://www.grooveshark.com - KOCHAM TĘ STRONĘ TAK SAMO JAK WAS (w sensie Brzuezek.Net)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy Admina 🙂

ale tu pustki 😞
a u nas jeszcze w nocy doszły problemy z brzuszkiem mała kupsztala nie może zrobić 😞 😞

jak tam Ela u Frania polepszyły się trochę Wasze nocki?? 😘 dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo dziewczynki moje 🙂
raz jeszcze dziękuję za życzenia, prezenty ( Loli the best 😁 ) musze sobie ten obrazek znaleźć i skopiować 😁 ) dałąbym jako zdjęcie na pulpit ale czasem teściowa nam ze swoją drugą wnuczką wc hodzą na kompa to lepiej żęby nie widzieli :-D

wczoraj było w miarę, gdyby nie mój to zakończyło by się super! po takiej akcji to ani mi się śniło jakieś akcje łóżkowe wyrabiać! 😠 dzisiaj się nie odzywamy...bez komentarza.

a dostałam? wlaściwie to wszystko do kuchni, bo dwie super salaterki o jakich marzyłam! ( wlaściwie dsotałam WSZYSTKO o czym marzyłam/co chciałam 😁 ), termos na kawę, dzbanek do filtrowania wody BRITA! o tym marzyłam najbardziej, kupe kasy to kosztuje, a kupili mi to teściowie 🙂
od mojego prezent częściowy to...uwaga 😜 czajnik IROKEZ! tak się nazywa 🙂 i wysyla mnie na masaże pleców...ale nie wiem czy to coś da i się zastanawiam co by se czegoś innego nie wybrać 🙂

no i teraz nie umiem sobie przypomnieć...ale chyba tylko z Wami mogłam o tym gadać 🙂 od mojej mamy częśćiowy prezent dostałam...tą świeczke grającą i kręcącą się!!!
http://allegro.pl/swieczka-grajaca-i-wirujaca-zobacz-film-wys-24h-i1388024147.html

i powiem Wam że boooooska!!!!!! zrobiła furorę na urodzinach 🙂 🙂 🙂 także dowiem się za ile mama ją kupiła i chyba kupimy z 10 sztuk i na każdych urodzinach będziemy je odpalać 🙂 🙂
bo ta tutaj koszuje nie wiem czemu tylko 1,23... ale polecam WAM! świetna sprawa 🙂 trwa to krótko ale wszyscy takie oczy zrobili 🤪

Loli a Ty co tu z Adminem sobie tentegujesz? 😁 trzeba było mu dyskretnie napomknąć że c zujemy się zaniedbywane 😁
ciekawe czy tylko do nas zajrzał czy wszędzie? 🙂 musze to sprawdzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 😁
Hahaha ja to bylam w szoku co ten Admin tutaj zagladnol 😁
Ochhh az mi sie goroaco zrobilo, sobie pomyslalam o czym mam z nim gadac jak bedzie pisal :]

No ale dostalam wczoraj OKRES 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 I WZIELAM SIE OPILAM LEKKO ! hehe a wiec nie rozpisywalam sie zbytnio duzo Agus do niego !

Kurde wczoraj moja dorwala banana i sobie go ssala, fuck jak ja puzniej obsypalo masakra jakas :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia! gratuluję okresu 😁 haha wariatko moja 😘 😘 nie będzie miała Olcia Olka braciszka 🙂

się opiła 😜 ja na własnych uro wypiłam pół Reddsa...ech 🙂 odbije sobie w tyg bo chce koleżanki zaprosić na winko jak za starych czasów 😉

qrwa! już wysyłam Wam tą tabelkę aktualizację! się lenie ostatnio!! 🙂

moja lubi ostatnio trzymać w rączce jedzonko 🙂 tylko że cała się ufyfrała banankiem 🙂 ale smakuje jej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ☺️ muszę się pochwalić.... ☺️ ☺️

dzisiaj mija ROK od kiedy nie palę!!!!! 🙂 🙂 ale sama bym tego nie dokonała...tylko dzięki Ewie!!
i mam nadzieje że nigdy już nie wrócę do palenia! że nigdy żadna sytuacja stresująca mnie do tego nie zmusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Agusia! gratuluję okresu 😁 haha wariatko moja 😘 😘 nie będzie miała Olcia Olka braciszka 🙂

się opiła 😜 ja na własnych uro wypiłam pół Reddsa...ech 🙂 odbije sobie w tyg bo chce koleżanki zaprosić na winko jak za starych czasów 😉

qrwa! już wysyłam Wam tą tabelkę aktualizację! się lenie ostatnio!! 🙂

moja lubi ostatnio trzymać w rączce jedzonko 🙂 tylko że cała się ufyfrała banankiem 🙂 ale smakuje jej 🙂



Agus! Ja wczoraj tez dalam wlasnie dalam do raczki bananka wcina jak zabita ale co z tego jak ja uczulilo :/ nie wiem czemu jak jej dawalam z jabuszkiem to ok ale chyba zaduzo sobie wycycala !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
acha ☺️ muszę się pochwalić.... ☺️ ☺️

dzisiaj mija ROK od kiedy nie palę!!!!! 🙂 🙂 ale sama bym tego nie dokonała...tylko dzięki Ewie!!
i mam nadzieje że nigdy już nie wrócę do palenia! że nigdy żadna sytuacja stresująca mnie do tego nie zmusi 🙂


BRAWOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey 😞
myśmy znów z Matim się wczoraj pożarli...
on spał osobno ... 😞
zablokowałam mu konmputer a póżniej nie chciałam mu dac wejsc na komputer..
Kacper dzis spał wmiare w miare 😉
ale ogólnie jakos do dupy znów doł mnie łapie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...