Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agus tutaj roznie jest.
Czasami jak nie maja slubu pary to robia walki, i podaja sie jakos samotna matka a tutaj samotna matka dostaje tyle pieniedzy ze az sie w glowie nie miesci.

Hmm a z kad no wiesz roznie jest, ja nie wiem co my zrobimy jak mi sie skonczy macierzynski 😞
A najbardziej wkurza mnie to ze cala kase wchlaniamy na to zarabane mieszkanie i zyjemy zaprzeproszeniem jak dziady jakies 😞
Strasznie mi sie to nie podoba! Wiadomo ze jak musimy sobie cos kupic np. spodnie czy cos to sie kasa jakas znajdzie, ale wiekszosc kasy wiaodmo wkladamy w Ole....
Ale zeby sobie kupic np. hmmm aparat to nie ma szans na taki wydatek 😞 ja nawet kurde nie mam glupiego aparatu 😞


440 for you :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJOL 😁

My od rana bylismy na miescie... Marcel mial sesje do kalendarza dla dziadkow 😁 eheh
Babka nie mogla sie nadziwic nad nim czemu nie ryczy... 😜
Ale foty bede miala dopiero w sobote.. i to aby 4... ☺️
A sama porobilam tez i zaraz wsadze w album 😁
No... 😁
Kupila buty na zabawe rachunki zaplacilam, amciu kupilam Malemu 😉
A pod wieczor do wlascicielki... zaplacic rachunek i klucic sie bo mnie o ta wode oszukala 😮


Elu... no Wiola fiu fiu.. wiesz jak Iwa powiedziala swierza krew 😁 ale Ty mmmrrrr myszko 😘 😘 😘 😜 🤪

Aga no ja przez 12godz. nie moglam sie ruszyc - glowy podniesc 😮 A nog nie czulam...hmm.,..az nie przyszla rano pigula.. to gdzies do 5 moze 6 😞 okropne 😞

eehh nadrobie te ostatnie str chociaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do sprawdzenia mieszkania, Agus to sama widzisz jak sie tutaj wprowadzalismy to bylo wszystko ok , odswiezone itp. jeszcze moj ile kasy wyrabal zeby to mieszkania pomalowac !
I co sie stalo po 4 miesiacach mieszkania 😞 ehhh masakra jakas...
Oni potrafia to tak zatuszowac nachwile ze czlowiek sie nawet nie zorientuje 😞
I boje sie znow zebysmy na jakiegos grzyba nie trafili 😞


Ehhh jeszcze sie poklucilam z moim.... wkurwil mnie przez tel. i odzucilam go ! a on tego nienawidzi zaloze sie ze jak wroci z pracy to sie nawet slowem do mnie nie odezwie.. i juz nie zadzwoni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Anulka jakie buty, jaka zabawa? 🙂 ostatnio mi kawy zazdrościłaś a sama idziesz na zabawę!
kurde mol i powiedz jeszcze że razem z Marcelem weszłaś do sklepu i kupiłaś sobie COKOLWIEK??
ja tak kurde nie potrafię!!!

Loli to mozę nie ptorzebnie pytałam o te mieszkanie, tylko się wkurzyłaś i na swojego też...echh
jak bym się znała na tamtych przepisach to bym coś doradziła, a tak to nie wiem.
ale słyszałam! że do 18 r.ż dziecka sie coś dostaje, a ile masz jeszcze tego macierzyńskiego?
bo ja 7go lutego dostaje ostatni...to będzie dopiero jazda 😞 teraz sobie wszystkiego żaluje a co dopiero jak nie będę mieć swoich pieniędzy 😞 nieeee!!! ciiii nie chce o tym gadać an i myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak bo co mam z nim zrobic 😞
A do w sumie 1 sklepu weszlam to tak goraco mialy ze az ja sama sie upocilam na maksa a on sie denerwowal a w 2 to juz sie czulam pewnie rozebralam go z tych kocow kurtke rozpielam bo pracuje tam kupela to nawet spokojnie moglam buty przymierzyc bo gho przypilnowala 🙂

A impreza... ☺️ karnawalowa.. nie chce isc ale Karola wku to ze nie mozemy jechac ze znajomymi w gory ze sie zapisal z innymi znajomymi na zabawe.... ☺️ I potrzebowalam butow do kiecki, wogle mi sie nie usmiecha tam isc ale co.,... 🤨

Wogle on sobie w brode pluje ze jestesmy teraz uwiazani tak bardziej mimo ze tesciowa chetnie maklego na noc bierze jak chcemy ale no poprostu mu sie ukrucilo a wydaje mi sie ze za szybko 🤨

Jeszcze w tym miesiacu za mandat ma.. dlugi splacic...sobie bierze ile chce w trase... kurwa miliarder normalnie .,.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja mam do 19 Marca i dosc sporo dostaje ale te pieniadze nie ida ani na Ole ani na mnie tylko na mieszkanie 😞 tragedia i wiem ze jak sie nam to skonczy to dopiero bedziemy klepac biede 😞 ale moj non stop mi powtarza ze damy sobie rady...
Ale co to za zycie jak wszystkie pieniadze wpierdalasz w jeden cel , i nie masz nic z tego zycia nie mozesz sobie na cokolwiek pozwolic 😞
Ja nie jestem materialistka ale ... wiadomo.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem dodać komentarza na agu agu!! 😞

Aniu no w sumie to nie powinien narzekać, nie wiem jakie życie prowadziliście wcześniej, ale skoro mu się ukróciło tzn że bardzo sie ono rózni od tego teraz...ech te chopy...musi przywyknac. a kiedy ta impreza?

zazdroszcze zakupów...ja juz nie pamietam kiedy coś kupiłam! u nas wszędzie są schody, nawet bym nie dała rady nigdzie wejść! ooo może do Boti! ale co potem? gdzie ją zostawie? nie no, porażka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na takie mieszkanie od Panstwa moze nawet czekac i rok !
A wiec nawet nie przywiazuje uwagi ze moze byc taka ewentualnosc , my mamy sie z tad wyprowadzic do 2 miesiecy 😞


Ehhh Anulka jak ja ci zazdroszcze ze sobie mozesz gdziekolwiek wyjsc ze swoim 😞
Ja sie strasznie zamknelam w sobie przez to zycie tutaj ! nie podoba mi sie to okropnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli za te mieszkanie płacicie duzo wiecej niż za te poprzednie?
ech ja coś o tym wiem...mój też, że damy sobie radę, że on przecież pracuje, teraz znowu szykuje mu się fajne zlecenie, ale ja jakoś tego nie czuje, tych pieniędzy!
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus za tamto mieszkanie placilismy 480F miesiecznie
A teraz placimy 900 + rachunki czyli wychodzi gdzies okolo 1300 😞

Wypowiedzenia nie mamy ale tak sie moj dogadal z wlascicielem 😞 i Agus jak ja mam tutaj czekac do lata to ja sie chyba zegrzybie tutaj w tym mieszkaniu 😞
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak smierdzi w pokoju w ktorym spimy z mala 😞
Czuc okropnie ta wilgoc i grzyba 😞

A powrot do polski hmmm ja chce ale moj NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli no wiadomo bo przeciez Ola tez bedzie miala coraz wieksze potrzeby itd.... Eh nie wiem co Ci powiedziec 😞 U nas tez ciezko z kasa, ciagle pozyczamy i wszystko idzie w sumie na malego mieszkanie no i karola zarcie w trase... a przyjemnosci to jakos gospodarujemy.

A Wy do pracy kiedy wracacie?

U nas tez wsztdzie schody... wiec tam gdzie niskie to jeszcze dam rade a tak to dupa. zreszta jak juz to ide na spozywke albo do lumpa... to tam chody mam wycwiczone 😜
Zabawa 22 stycznia... Karol prowadzil bardzo rozrywkowe, co dzien po pracy do baru na piwko zamiast do domu- teraz juz nie chodzi no i co weekend impreza... ale wiadomo u mamy mieszkal to cala kasa dla siebie a teraz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli rozumiem co przechodzisz bo mnie tez wykanczalo szukanie mieszkania w Londynie 😞
A co do kasy to u mnie tylko moj pracuje a ja nic nie dostaje bo pracowałam na "czarno" wiec czasami chcialabym juz isc do pracy ale co ja z malym zrobie do zlobka napewno go nie oddam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem ze on nie itd ale kurde to niech was pusci nie mozecie tak zyc.... 😞 A przeciez bedzie mogl do Was przylatywac...

Damy rade no tez to slysze.... 😮 gowno... a nie damy... ledwo ciagniemy 😮 Ale jemu pasuje bo sobie traci ile chce a ja jak ide do sklepu to licze co moge kupic czy mi starczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
loli rozumiem co przechodzisz bo mnie tez wykanczalo szukanie mieszkania w Londynie 😞
A co do kasy to u mnie tylko moj pracuje a ja nic nie dostaje bo pracowałam na "czarno" wiec czasami chcialabym juz isc do pracy ale co ja z malym zrobie do zlobka napewno go nie oddam 😞


A ja puki co tesciowej.... 😠 nie bedzie mi dziecka po swojemu wychowywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam do czego wracać, zatrudniła mnie mama, żebym tylko miała ten macierzyński....
także jedziemy na jednym wózku...u nas na śląsku jest kiepsko z pracą! bardzo! zresztą, tak jak Asia nie wyobrażam sobie zostawienia gdziekolwiek Ewy! więc najprawodpodobniej będzie tak, że jak Ewa będzie miała koło dwóch latek zdecydujemy się na drugie dziecko i przesiedze znowu w domu...i za około 6lat dopiero wrócę ewentualnie na rynek pracy...a tam już pewnie takie zmiany jak ciul i będę się czuła jak moja babcia patrząc na dvd czy telefon komórkowy 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
Ehh Anulka nawet mi nie mow bo juz dosc duzo kasy wydajemy na mala bo tak szybko rosnie ze co 2 tygodnie musze jej jakies body kupic czy cos 😞 tragedia.

No ja o pracy to moge sobie jedynie pomazyc 😞


A tak jak czekoladka ze brala mala ze soba?? i sprzatyala w domach?



Anulka ! no jak by byla mala to jeszcze ok, ale teraz nie wiem czy dala bym rady ! zeby biegac ze szmata, odkurzac i sie jeszcze nia zajmowac 😞 teraz juz dziecko potrzebuje wiecej czasu sama dobrze o tym wiesz...
A ja malo mialam takich domkow ze wchodzilam sobie sama do mieszkania i nie bylo nikogo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ja też nie mam do czego wracać, zatrudniła mnie mama, żebym tylko miała ten macierzyński....
także jedziemy na jednym wózku...u nas na śląsku jest kiepsko z pracą! bardzo! zresztą, tak jak Asia nie wyobrażam sobie zostawienia gdziekolwiek Ewy! więc najprawodpodobniej będzie tak, że jak Ewa będzie miała koło dwóch latek zdecydujemy się na drugie dziecko i przesiedze znowu w domu...i za około 6lat dopiero wrócę ewentualnie na rynek pracy...a tam już pewnie takie zmiany jak ciul i będę się czuła jak moja babcia patrząc na dvd czy telefon komórkowy 🤨 😮



Oszzz kurwa.. Aga to 6 lat jakos tak strasznie brzmi siedzac w domu 😞 ale pewnie mnie to samo czeka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...