Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez ok 2 lat bym chciala nastepne....I przesiedziec w domu Ale jak widze Karola jakie robi miny gdy wspomne o 2 to dziekuje 😠 on ma w dupie co bedzie z marcelem wygania mnie w huj... a ja go ani do zlobka nie dam ani bron boze tesciowej puki nie mowi... 😠
A tez zapomina ze z nim mamma byla do 6 roku zycia w domu 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
ja też nie mam do czego wracać, zatrudniła mnie mama, żebym tylko miała ten macierzyński....
także jedziemy na jednym wózku...u nas na śląsku jest kiepsko z pracą! bardzo! zresztą, tak jak Asia nie wyobrażam sobie zostawienia gdziekolwiek Ewy! więc najprawodpodobniej będzie tak, że jak Ewa będzie miała koło dwóch latek zdecydujemy się na drugie dziecko i przesiedze znowu w domu...i za około 6lat dopiero wrócę ewentualnie na rynek pracy...a tam już pewnie takie zmiany jak ciul i będę się czuła jak moja babcia patrząc na dvd czy telefon komórkowy 🤨 😮


dobrze ze chociaz masz to macierzynskie ja nie mam nic 😞 mam tylko to co mi maz przeleje taka wyplate od niego co miesiac na jedzenie i na Adasia a jak zaoszczedze to cos sobie kupie 🙂
a teraz jeszcze doszla nam ta rechabilitacja 😞
to sobie postekalysmy na brak kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, ale jak chcemy drugie dziecko tak gdzieś w tym okresie co Ewa będzi emiała dwa latka, to jak inaczej? 😞
ja za dorywczą pracę dostaje 100zł miesięcznie < paker > !! także co to jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co mnie najbardziej rozwala ze nigdy w zyciu nie bylam na zadnej wycieczce i pamietam jak z moim planowalismy ze pojedziemy na jakis wypad w wakacje jakis Egipt Tunezja cokolwiek ! i co dupa nigdzie nie pojechalismy i juz nie pojedziemy !
Jak widze nie raz nawet na nk jak ludzie sobie pokazuja zdjecia ze swojego wypoczynku to az mnie za serce sciska 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej widzę że o pracy gadacie, ja wracam do pracy 08.03.byłam ostatnio i jeszcze wypisałam sobie urlop z tamtego roku to tak wyszło tyle tego wolnego.
kurde jak zgodnie!! my tez planujemy 2 maleństwo jak tylko Iga skończy 2 latka, ale ja muszę iść do pracy, muszę i chcę bo ja w tym domu to się spasę jak dzika świnka i zeświruję po prostu.

a na szczęście moja mama na razie kończy bawić synka u mojej koleżanki bo ta w ciąży i tez na wolne idzie, i mama będzie z niunią siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My na wakacjach tez nigdzie trazem nie bylismy ..t akich wiecie POZADNYCH.. 😞 A mi sie marzylo wrocic na lazurowe wybrzeze co bylam za dzieciaka na koloni.... 😞 😞 i na marzeniaxch sie skonczy... 😞
Bo niby z podatku beda pieniadze za mnie i Marcela.. ale watpie zeby to starczylo nawet na weekend nad morzem 😞



Kuzwa kiedys bylo lepiej... nasi starzy mieli zalozone ksiazeczki mieszkaniowe i wiedzieli ze mieszkanie dostana... a my kurna????? 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiecie co wy macie chociarz rodziny na miejscu, ze jak by sie cokolwiek stalo czy cos ! to zawsze wam ktos pomoze.

A MY TUTAJ JESTESMY SAMI I TYLKO NA SAMYCH SIEBIE MOZEMY LICZYC- dlatego jak bylam w PL to lepiej mi tam bylo bo nawet przy malej mi ktokolwiek pomogl a nie tak jak Bartek Ola zacznie plakac to ten juz do mamy ! moze odpoczywam sobie dziennie 10-15 min jak on ja zabawia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
My na wakacjach tez nigdzie trazem nie bylismy ..t akich wiecie POZADNYCH.. 😞 A mi sie marzylo wrocic na lazurowe wybrzeze co bylam za dzieciaka na koloni.... 😞 😞 i na marzeniaxch sie skonczy... 😞
Bo niby z podatku beda pieniadze za mnie i Marcela.. ale watpie zeby to starczylo nawet na weekend nad morzem 😞

Kuzwa kiedys bylo lepiej... nasi starzy mieli zalozone ksiazeczki mieszkaniowe i wiedzieli ze mieszkanie dostana... a my kurna????? 😞 😞


Aniu wiesz jak teraz jest z tym podatkiem? wcześniej był zwrot 1000 zł na dziecko, a teraz będą liczyć proporcjonalnie w jakim m-cu się dziecko urodziło, to że wrzesień to my dostaniemy około 300 zł :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiem bo na wakacjach bylam i to dwa razy w podrozy poslubnej w Turcji i rok temu w Egipcie ale moj juz mi zapowiedzial ze w tym roku nici z wakacji bo jak chcemy kupic auto to na wakacje juz nie starczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
zartujesz?????????????????????????????????????????? 😮 😮 😮 😠 😠 😠

A to nie od tego roku??????????//
OBYY.. bo kurwa wszytskie te Kaczki do gory na tych stolkach powyszczelam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aniu, od tego właśnie ale podatek masz za tamten rok i tak to właśnie wychodzi :/ już gadałam u nas z księgowa i nawet się nie nastawiam na tego tysiaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Ale wiecie co wy macie chociarz rodziny na miejscu, ze jak by sie cokolwiek stalo czy cos ! to zawsze wam ktos pomoze.

A MY TUTAJ JESTESMY SAMI I TYLKO NA SAMYCH SIEBIE MOZEMY LICZYC- dlatego jak bylam w PL to lepiej mi tam bylo bo nawet przy malej mi ktokolwiek pomogl a nie tak jak Bartek Ola zacznie plakac to ten juz do mamy ! moze odpoczywam sobie dziennie 10-15 min jak on ja zabawia 😞


ja niby w Polsce ale tez 300km od rodziny wiec tez nie ma mi kto pomoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI.. ja uwazam ze powinnyscie wrocic we 2... On by tam siedzial zarabial kase podciagnol troche bo jednak sam mniej wyda.... A Ty tu bys cos podlapala chociaz dorywczo... A masz duza rodzine to na bank ktos Olka sie zajmie.

Ja mam tu tylko tesciow... 😮 wiec jak ich nie ma to sama ze soba walcze.. bo KArola tez wiecznie nie ma.
A jak mielismy mieszkac w moim miescie gdzie mam tyle znajomych z dziecmi gdzie cala moja rodzina zawsze by kto mial z nim zostac.. to nie bo ON TAM NIKOGO NIE ZNA I NIE BEDZIE DO PRACY DOJEZDZAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Anulka tak jak napisala wiadomo ze dzidzia jest i super cieszymy sie itp, ale jednak wiadomo marzenia spedzic cudowne wakacje tylko we 2 😞


Loli cudowne wakacje można spędzić we 3 też, i będę się cholernie starać żeby tak było niech tylko kredyt skończymy spłacać ( w listopadzie) i Iga podrośnie to zbieramy kasę i jedziemy we 3 póki się następne nie pojawi 😉 na te nie damy rady ale następne jedziemy na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
zartujesz?????????????????????????????????????????? 😮 😮 😮 😠 😠 😠

A to nie od tego roku??????????//
OBYY.. bo kurwa wszytskie te Kaczki do gory na tych stolkach powyszczelam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aniu, od tego właśnie ale podatek masz za tamten rok i tak to właśnie wychodzi :/ już gadałam u nas z księgowa i nawet się nie nastawiam na tego tysiaka


no wlasnie od tego a podatek za TAMTEN.. wiec moze??? kurdeeee no aby te dzieci z tego roku beda mialy mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
ja nie powiem bo na wakacjach bylam i to dwa razy w podrozy poslubnej w Turcji i rok temu w Egipcie ale moj juz mi zapowiedzial ze w tym roku nici z wakacji bo jak chcemy kupic auto to na wakacje juz nie starczy 😞


Chociarz stac was na autko, ja to juz maze o aparacie fotograficznym chyba z pol roku 😞 i co lipa. nie ma na tyle kasy... zeby sobie mozna bylo pozowlic na taki wydatek..
Same widziecie ze nawet moj mi nic nie kupil na swieta... ehhhh 😞
Ja wsumie wydalam pieniadze na jego prezent z pieniazkow ktore dostalam z PL dla Olenki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
Loli napisał(a):
Anulka tak jak napisala wiadomo ze dzidzia jest i super cieszymy sie itp, ale jednak wiadomo marzenia spedzic cudowne wakacje tylko we 2 😞


Loli cudowne wakacje można spędzić we 3 też, i będę się cholernie starać żeby tak było niech tylko kredyt skończymy spłacać ( w listopadzie) i Iga podrośnie to zbieramy kasę i jedziemy we 3 póki się następne nie pojawi 😉 na te nie damy rady ale następne jedziemy na pewno



tak... ale juz wieczorem nigdzie nawet na potancowke nie pojdziecie....

NAsi znajomi namawiali nas na Karpacz pod koniec miesiaca na weekend.. ale kurna... zal... bo oni jada chlac a my z dzieckiem?? po za tym dla nich nocleg za 80 zl to TANIO...... mhmmmm... taaaa 😮 i nie ejdziemy .. po za tym oni latem potrafia weekend nad jeziorewm wydac 1000 to teraz co by gylo.. a my ciagle wyliczeni? do dupy kurde wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
ja nie powiem bo na wakacjach bylam i to dwa razy w podrozy poslubnej w Turcji i rok temu w Egipcie ale moj juz mi zapowiedzial ze w tym roku nici z wakacji bo jak chcemy kupic auto to na wakacje juz nie starczy 😞


Chociarz stac was na autko, ja to juz maze o aparacie fotograficznym chyba z pol roku 😞 i co lipa. nie ma na tyle kasy... zeby sobie mozna bylo pozowlic na taki wydatek..
Same widziecie ze nawet moj mi nic nie kupil na swieta... ehhhh 😞
Ja wsumie wydalam pieniadze na jego prezent z pieniazkow ktore dostalam z PL dla Olenki 😞


Loli 😞 😘 😘

kurdę lece bo juz wstała moja glizda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...