Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurde szukam tego w necie i ciulstwa nie ma teraz....Agaa te bunkry tu się ciągną kawał miasta. I tu był stary browar pod naszymi oknami. Już kiedyś był tu wypadek, że facetowi zarwała się ziemia pod jego autem i dźwigiem wyciagali...I oni rozkopali to wszystko,, zrobili wejście w te bunkry....I ,,niby,, zabezpieczyli i zasypali. I jak widać chuja zasypali bo zarwało się!!!!!!!!! Mogliśmy się zabić!!!!!!!!!! Mogłam ja wyjść kurwa z Luną i nie wrócić do domu! Tu biegają dzieciaki!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elu masakra to co się stało 😲 ważne że wszyscy cali i zdrowi ale ktoś powinien się tym zająć

Eluśka Ty gagatku Ty 😘

Rudi co znowu Aleksowi 😞 ale biedaczek tak go męczy cały czas coś 😘 a jak z ta temp. co??

moja padła po kąpaniu jak myszka mała taka umęczona tym darciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle Elu 😲 spore te piwnice jakby się postarali o dotacje to można by zrobić coś fajnego co przyciągnęło by turystów do miasta, ale na to trzeba czasu i kasy a do tego czasu to powinni to poważnie zabezpieczyć bo strach się bać normalnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
czym się otwiera ten zasrany pdf? acrobatem?
przeca to instalowałam 😠


🤢 chyba tak

oki ja idę jeść i pranko powiesić i będę za chwilę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
http://www.google.pl/search?q=browar+luisa+rascha&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

czwarte od góry...I potem to na żółtym tle 🙂


łoo kurde...strach jak cholera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba nie uczulenie ani potowki.
Bladorózowe, drobne malutkie plamki tak jakby sie odgniotl od recznika tylko mniej tych ciapek.
Nie jadl nic nowego, nie zmienilam proszku ani nie ma nowych ubran
Cos na necie czytalam o trzydfniowce. Trzy dni goraczki i pozniej wsypka, tylke ze u nas goraczka byla dobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Rudi faktycznie !! mój siostrzeniec miał to kilka razy i zawsze właśnie dobę i później wysypka (nie 3 dni)

czesć Aniu 😘 😘 🙂 jak tam Marcelek?

HA! Aga nie może to ja wymiatam z oklaskami 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm dziwna sprawa z tymi dzieciaczkami...
Eh Kasiu a widzialm ze Iga tez ma prtoblem z wyjsciem tego zabka....
Kurcze a np widac na dziaslach jej korzen??
Bo Marcel teraz ma tak spuchniete ze nawet tego ostrego nie czuc, a jak patrze na dziaslo to korzenia nie ma.... nie wiem co to kurde by bylo! bo nie mozliwe ze dzislo bylo takie ostre chyba nie????? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
hmm dziwna sprawa z tymi dzieciaczkami...
Eh Kasiu a widzialm ze Iga tez ma prtoblem z wyjsciem tego zabka....
Kurcze a np widac na dziaslach jej korzen??
Bo Marcel teraz ma tak spuchniete ze nawet tego ostrego nie czuc, a jak patrze na dziaslo to korzenia nie ma.... nie wiem co to kurde by bylo! bo nie mozliwe ze dzislo bylo takie ostre chyba nie????? 🤨


Aniu nie martw się to na pewno ząbek 😘 iga tez na takie teraz spuchnięte że nie wiele widać i nawet nie chce paszczy otwierać biedna moja Kochana ☺️
A niu a Ty mi powiedz bo z tego co pamiętam to ty dawałaś Marcelowi te czopki Viburcol (czy jakoś tak) i nie bałaś się?? bo ja tez jej miałam przepisane wykupiłam ale nie dawałam bo się boję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Qrka a czy twój siostrzeniec to jakoś leczył? Byłz tym u lekarza? Co to może byc?


Rudi to było już jakiś czas temu, ale wiem że pierwszy raz byli z tym u lekarza później tylko zbijali temp (bo wtedy była dość wysoka) a te kropki z tego co wiem to szybko znikają,w przeciągu kilku dni. Idź z Alkiem na kontrolę dla swojego świętego spokoju 🙂 ja bym poszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aLE ONE SA BEZ RECEPTY U NAS...
NIE bo dr nasz powiedzial ze spokojnie jak cos bedzie nie tak, i bedzie niepokoilo to mu mozna to podac....
to ejst jak wiesz syropek na goraczke itd te nurofeny itd ale nie zaszkodzi na zoladek...

A tez mam w ksiazeczce M chyba nawet napisane... ze jest na:
bol
goraczke
bez sennosc
stany lekowe
kolki
zaparcia
uspokojenie ... no na wszytsko dla niemowlaczkow..
ze wlasnie jak nie wiadomo co jest to Viburcol powinien pomoc


a daje wiesz kiedy widze ze sie meczy... kiedy mial skok i koszmary to mu pomagalo spac.. wyciszalo go to 🙂


Ale to na niektore dzieci dziala odwrotnie! moj brat po tym dostawal szalu!! i byl bardziej pobudliwy niz to tego warte wiec zobacz jak na nia dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...