Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak, tak idziemy jutro, bo dopiero we wtrek przyjmuje nasz... Przynajmniej glowe bede miala spokojna. Mam tylko nadzieje ze to nic powaznego.. Dajecie dzieciom moze jakies dodatkowe witaminki, oprocz d?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My stosujemy tylko czopki bo pani doktor powiedziała ze to najlepiej działa
i dziecko tego nie wypluje 😞
chociaż jak mu mam tego czopa wkładać to mnie pot zalewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jutro będzie powtórka z rozrywki to jej dam bo dziś strasznie się męczyła przez tego ząbka 😞 ale w sumie Panadol pomógł. Wiem, w czopkach leki dla dzieci są najbardziej wskazane bo bardzo szybko się wchłaniają i nie przede wszystkim nie szkodzą.

Ale strach się bać jakby miała tak jak Twój brat 😮 to chyba ja już musiałabym sobie takiego czopka na uspokojenie zapodać i to w podwójnej dawce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Tak, tak idziemy jutro, bo dopiero we wtrek przyjmuje nasz... Przynajmniej glowe bede miala spokojna. Mam tylko nadzieje ze to nic powaznego.. Dajecie dzieciom moze jakies dodatkowe witaminki, oprocz d?


Rudi a Ty jeszcze "na cycu jedziesz"? 😉 😜
my nie, nawet nie wiem czy można 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik mnie na samą myśl o czopkach 🤢 w ciąży tyle się tego nabrałam że szok!!!! (na wymioty miałam czopki właśnie - a miałam do 6-go miesiąca) także jak słyszę czopek to już mi się chce rzygać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dodatkowe wit to w owockach 😉
Elus maaaaasakra
Bogu dzieki że Wam się nic nie stało :*
a my czopków ani raz nie stosowałyśmy, na razie panadol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MNIE TEZ.... ☺️

KURDE LASKI POPRAWIAM MOJEJ SIORZE PRACE NA USTNA MATURE... I MAMY UBAW PO PACHY....
4 RAZY W JEDNYM ZDANIU NA 5 LINIJEK WYMIENILA SLOWO SWOJ WE WSZYSTKICH POSTACIACH.... 😮
ALBO WYMIENIA CIAGLEW PO PRZECINKU ... I SOBIE NAPISZE W ZDANIU nP I WYMIENIA..... 😮

ZALU TU DOSTAJE BO KAZDE ZDANIE JEJ PORAWIAM!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki lasencje zmywam się ja tez, mój dzikowaty zaraz będzie a jeszcze testy muszę skończyć robić.
buźki 😘 😘 dobrej i spokojnej nocki dla Was i maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
u nas dodatkowe wit to w owockach 😉
Elus maaaaasakra
Bogu dzieki że Wam się nic nie stało :*
a my czopków ani raz nie stosowałyśmy, na razie panadol.



NO TO?? O CO CHODZI?>?CO Z ELA?? bO JA NIE DALAM NADROBIC TYLU STRON 😞


EHH POPRAWILAM DOPIERO 1 STR... I MAM DOSC.. ACHH NAPISALAM JEJ MORALNIAKA JAK SIE NIE WEZMIE I KOLEJNE BEDA TAKIE TO SIE ZARYCZE PRZED TYM KOMPEM;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo! jest tu ktos? widze sie pozmienialo, hoho :P kamerki 😜 szkoda ze nikogo nie widac. no ale o tej porze.. a ja u rodzicow jestem od dzis moze jakies 2 3 dni pobede bo pisze ta prace ;/ mam 232 strony od ostatniego wpisu, nie nadrobie za cholere, ide spac bo od rana w ksiazki siadam znow, przywlekłam wózek duży do rodzicow bo ostatnio problem byl tu z uspieniem oli, ale trzeszczy to jak nie wiem, jakos usnela chociaz z trudem..
a wiecie co mi teraz do głowy przyszło... nie mam dalej okresu chociaz karmie ole tylko raz na dobe i to malutko, i juz ledwo ledwo pokarmu... no a za to mam zgage, mam nadzieje ze to nie to co mysle. ale no jak? nieee no, na pewno nie..
ale powiedzcie ze ktoras z was tez jeszcze nie dostala, co to ma byc, dziecko intensywnie karmilam 2 miesiace tylko a tu nie ma i nie ma, nie zebym tesknila ale wolalabym wiedziec na czym stoje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie moge spac kurde, maly mi sie obudzil, chcialam sie wziasä za niego i oduczyc jesc w nocy ale dupa tak mu w brzuszku burkalo ze mu dalam...

Anka no co ty ze ciaza?? Eeee
daj sie hormonom uspokoic i bedzie okres zobaczysz:*

ps. Ciekawe czy sie doda i czy tam gdzie ma hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i nadrobilaM CO sie eli stalo!
Masakra jakas! Jak na filmie!! To jest cud i szczescie ze jestescie cali!!!

Ale zes mnie fest nastraszyla, i dala do myslenia! Bo my na ókolo miasta _ centrum mamy planty jak by waly obronne, i pod tym sa tunele! Juz kurwa nie bede nimi chodyic!
Ide kurde kimac bhoc oczy mama jak 5zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza....I co się dziwić , że pierwsza jak z taką banią spać ciężko. Czekam uważnie aż ktoś przyjedzie. I ciekawe co wymyślą. Poki co 6 aut nie ma gdzie parkować. Ja nie wiem jak oni to zrobią 🤢 Franek tylko raz się obudził, a teraz z kupą walczy.I mam z nim problem. Tzn z pieluchami. Nie wiem co jest grane, ale ciągle z boku wylatują siki i jest mokry i przez to się budzi w nocy i muszę go przebierać. Nie wiem o co chodzi...4 już za małe czy jak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...