Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka no u nas nocka ok jak zawsze a wiec nie pisze, bo Ola sie kompletnie mi nie budzi w nocy !

Ahm no to ciekawe dlaczego te nasze dzieciaczki tak placza po tych kapielach ? 🤨 🤔

U mnie znow szaro na maxa , wkurza mnie ta pogoda , mam nadzieje ze wkoncu przyjdzie cieplutenko 😉

Ela tys jest dobra ! jak mozna gotowac obiad o 8 rano 🤪 🤪 rozwala mnie to ! ze sie tak ogarniasz szybko !
A co pysznego pichcisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Właśnie nic Loli 🙂 Zupkę robię , a potem danie z paczki bo Krystian przyniósł tą Paelle. Chcę dzisiaj wyjść to muszę się szybciej ogarnąć. A zupę jak się odgrzeje lepsza będzie. Poza tym korzystam , że malutki grzeczny.


Szacun ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki,jak tam?
  • AGAA GRATULACJE DLA EWCI 😘
  • Co do pipek i pieczenia w nich tez polecam tamtum rosa.
  • A co do ubierania po kapieli to dzieciaki tak maja wiedza ze pojda spac 😉,moj jeszcze nienawidzi czapki.
  • Czekam az wyjda mu te zeby calkiem,a i szukam kojca do niego .Jaka macie pogode ?u mnie leje
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ehh teraz zabki 😁 puzniej raczkowanie :d a puzniej to juz nawet nie chce myslec :P

    Powiem ci tak ze jakos po tym gelu nie widze zadnej roznicy Ola nadal marudzi :/ a kupilam najgrozszy gel jaki jest i kolezanka mowila ze ok , nie wiem moze na Ole on nie dziala ?
    Gryzaków nie chce ! wkladalam jej do zamrazalki ale nie chciala tego grysc ona woli Pieluche !

    Zawsze tak jest kochana a gdzie to dzis wyfruwasZ?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Poszukać czegoś taniego na przecenie typu kurtka czy spodnie...Bo za rok i tak muszę kupić kurtkę a wtedy nie będą tak tanie jak teraz. Gryzaków nie wolno absolutnie mrozić 😮
    Czas biegnie bardzo szybko - Twój maluch skończy wkrótce pół roczku! Dieta Twojego dziecka powinna już zawierać dania warzywno-mięsne.
    Pamiętaj, jeśli karmiłaś wyłącznie piersią i zaczynasz rozszerzać dietę dziecka, zacznij od produktów po 4. i 5. miesiącu.

    Ale wróćmy do dań z mięsem. Dlaczego należy je uwzględnić w diecie dziecka? Mięso to ważne źródło białka oraz łatwo przyswajalnego żelaza. Z miesiąca na miesiąc w organizmie dziecka wyczerpują się naturalne zapasy tego pierwiastka, zgromadzone jeszcze w okresie życia płodowego. Zawartość żelaza w mleku mamy nie jest już wystarczająca, by pokryć zapotrzebowanie malca.
    HTTP://zalacznik.wp.pl/07/d636/plik.html?p=13&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=4682&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=129741020916976639&sid=745761f67d9f5a61ac639e7762249538

    Już od ponad 100 lat HiPP wspiera rodziców na całym świecie w opiece nad ich dziećmi. Każdy nasz produkt tworzymy z myślą o Najważniejszych na świecie!
    Klub mojego Maluszka
    Forum eksperckie
    Sklep internetowy
    Aktualne promocje w sklepachy
    Poleć znajomym
    Dorota Zawadzka radzi
    Serwis dla Rodziców, Porady eksperta

    Mięso zawiera żelazo, które jest lepiej przyswajane przez organizm niż żelazo, które znajduje się w produktach roślinnych.

    Jeżeli sama przygotowujesz posiłki dla malca musisz być pewna, że kupowane przez Ciebie mięso nie zawiera pozostałości hormonów ani antybiotyków. Jeśli nie masz pewności co do jakości produktu, sięgnij po sprawdzone posiłki HiPP BIO ze słoiczków. Zawierają one najwyższej jakości składniki pochodzące z gospodarstw ekologicznych - różne gatunki mięs oraz warzywa. Dzięki daniom HiPP BIO dieta Twojego dziecka będzie odpowiednio skomponowana i urozmaicona, bogata w cenne składniki odżywcze
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    małżowina 😁 pojechał do szpitala...a wcześniej mnie wkurzył! ach 🙂 niech spada!

    no właśnie dziubek Franek ma dzisiaj 5 miesięcy!!!! no to buziaczysko dla Franeczka kochanego 😘 😘 😘 tak co będzie grzeczny, dużo się uśmiechał i przesypiał nocki 🙂 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli...wiesz jak mnie rozczuliło to że mi pwoiedziałaś że mam sobie coś kupić 🙂 no masakra... 🙂
    taaa....kubek sobie kupiłam 😜 duży, czerwony, półlitrowy 🙂 właśnie w nim kawe pije 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...