Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aguś moja też, do tego zawsze jest ryk...a teraz? no szok 🙂

Asiu kawa...ech no może potem 🙂 kurde ja znowu mam powera, ale powoli opadam z sił...coś mnie ostatnio bierze żeby podłogi myć na kolanach szmatą...bo ten mop gówno zbiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus u mnie jest identycznie guwniane sa te wszystkoe mopy ze szok :/ nie dosc ze wysprzatasz, pozamatasz odkurzysz a jak umyjesz podlog to wszedzie jakies paprochy wychodza :/ wrrr wkurza mnie to strasznie !

Ja wsumie wzocilam tylko pranie ! Mialam z mala isc na jakis maly choping ! bo chcialam jechac do tego lumpka kuknac czy cos nie ma dla niej ciekawego .
I sobie chcialam kupic kapciochy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Aguś moja też, do tego zawsze jest ryk...a teraz? no szok 🙂

Asiu kawa...ech no może potem 🙂 kurde ja znowu mam powera, ale powoli opadam z sił...coś mnie ostatnio bierze żeby podłogi myć na kolanach szmatą...bo ten mop gówno zbiera.

to dawaj do mnie jak masz powera ja musze pomyc okna bo jak zaswieci slonce to strach patrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałam fajne kapcie z hello kitty w deichmannie 😁 i chyba 20zł?
ale ja mam moje szpony tygrysie 😁

wiesz co Aguś? ja już nawet myśle czy by nie zainwestować w takiego mopa prostokątnego...ten co ma taką jak by ścierkę...nie wiem jak to nazwać, ale na pewno byłby lepszy niż ten sznurkowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli jak tak poparzylam sobie na mape to przypomnialy mi sie jak chodzilam tam codziennie jak kupowałam bas pass u hindusa i jak chodziłam do somerfield na zakupy ale sie rozmazyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
a ja widziałam fajne kapcie z hello kitty w deichmannie 😁 i chyba 20zł?
ale ja mam moje szpony tygrysie 😁

wiesz co Aguś? ja już nawet myśle czy by nie zainwestować w takiego mopa prostokątnego...ten co ma taką jak by ścierkę...nie wiem jak to nazwać, ale na pewno byłby lepszy niż ten sznurkowy!



ja mam takiego tylko prostokat i jest spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu moje okna do ludzi na ulicy krzyczą "prosze zabierzcie nas stąd, bo nas tu nei kochają' 🤪 🤪 🤪 nawet nie mówie...ostatnio myte w lipcu czy sierpniu 🙂 albo hmm to już był wrzesień? chyba tak i co? gówno pomogło w przyspieszeniu porodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Asiu moje okna do ludzi na ulicy krzyczą "prosze zabierzcie nas stąd, bo nas tu nei kochają' 🤪 🤪 🤪 nawet nie mówie...ostatnio myte w lipcu czy sierpniu 🙂 albo hmm to już był wrzesień? chyba tak i co? gówno pomogło w przyspieszeniu porodu 🤪

😁
mi ostatnio mama myla dokladnie 16 wrzesnia w marcu ma przyjechac to moze znowu mi umyje jak je zobaczy haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
a ja widziałam fajne kapcie z hello kitty w deichmannie 😁 i chyba 20zł?
ale ja mam moje szpony tygrysie 😁

wiesz co Aguś? ja już nawet myśle czy by nie zainwestować w takiego mopa prostokątnego...ten co ma taką jak by ścierkę...nie wiem jak to nazwać, ale na pewno byłby lepszy niż ten sznurkowy!



No wiem wiem o co ci chodzi kochana !
Ahm no tez mi sie wydaje ze warto zainwestowac w jakieos lepszego wlasnie mopa :/
Ja tez mam tego sznurkowego i za kazdym razem po myciu pilnuj zeby wyschnol smierdzi nie raz jak cholera ja to zawsze przed myciem podlog wladam go do wanny i myje prysznicem zeby te wszystkie paprochy co w nim bymy zeszly bo inaczej sie nie da :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
a Asiu masz też tym odpowiednim wiadrem? 🙂
haha rozmowa o mopach no wysiadam 😁

ooo i mała się budzi 🙂

cholera jak obracać te foty w agu agu?


specjqalne wiadro ? jakie ono jest ? pokazuje foty mopow jakie macie w domu hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli to by było przegięcie sobie wiadra pokazywać 😁 😁

aaaa no to skoro trzeba wykręcać to ja sobie chyba takiego kupie...bo mam prawie wszędzie panele i szlak mnie trafia od tych cicików!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli fajny ma olcia ten spiworek we wozku tez musze taki kupic

no z tymi postami to ja przy was wygladam jak bym tu byla tylko goscinnie 😁
ciekawe jaki jest rekord 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...