Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

on wczesniej mial to nan hipo alergiczne i bylo ok wszystko
ja sie jeszcze obawiam zeby nie mial skazy białkowej 😞

bedzie co bedzie poczekam do wizyty pozniej bede sie martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asik mleko do zmiany masz na pewno~!
moja miała bardzo podobną, nie widzę dobrze, ale tak mi się wydaje, i nie bój się skazy!!
a hmm powiedz, jaka jest ta wysypka?

widzisz ze ona jest taka na wierzchu buzi czy taka podskórna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Asik mleko do zmiany masz na pewno~!
moja miała bardzo podobną, nie widzę dobrze, ale tak mi się wydaje, i nie bój się skazy!!
a hmm powiedz, jaka jest ta wysypka?

widzisz ze ona jest taka na wierzchu buzi czy taka podskórna?


podskorna bo jak przejedziesz reka to jej nieczu tylko ja widac rozumiesz o co mi chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, bo moja miała to samo.
nie wiem jak teraz w tym wieku maluszka, ale jak w drugim czy trzecim miesiącu byłam z tym z Ewą to najpierw kazała mleko zmienić, coś wspomniała o tej skazie...ale po zmianie wszystko minęło, więc to chbya nie skaza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, będziemy czekać 🙂
ale wiem jak martwią takie sprawy z dzieciakami...
a powiedz, bo miałam już pytać wcześniej.

jak z tą odchodzącą rączką Adasia? minęło mu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
jasne, będziemy czekać 🙂
ale wiem jak martwią takie sprawy z dzieciakami...
a powiedz, bo miałam już pytać wcześniej.

jak z tą odchodzącą rączką Adasia? minęło mu??


tak juz jest duzo lepiej cwiczylam z nim i juz sie nauczyl przewracac z plecow na brzuszek tylko w druga strone mu nie idzie 🙂
miala dzisiaj isc na wizyte kontrolna do rehabilitantki ale wybralam pediatre i zapytam sie jej czy tak juz jest dobrze bo ona za darmo a rehab... 100zł kasuje 🥴

loli olenka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jakos leci..
obiad od rana, potem deserki , sprzatanko... i do tesciowej M zotawic achunki zaplacic...
A ogolnie po staremu,
troche opuscilam sie w brzuchu.. jakos nie mam ani nic...hmm....
wogle to sie boje troche z tym kredytem.. bo bylo gadane ze K brat tezniby cos zaplaci za meiszkanie tesciow, i oni nam pomoga splacac.. a teraz wszytsko wskazuje ze bierzemy kredyt sami... i nikt nam nie pomoze splcac tylko tesciu da pieniadze na emont.. Ale oczywisce tak jak z tym wynajetym.. juz oni wszytsko wybieraja sami.....
eehhhh

Marcys teraz tyle uwagi potrzebuje wiecznie sie bawic chce... a jak nie to specjalnie chrzata ryczy piszczy.. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu powiem ci co do kredytu to teraz jest najlepszy moment niby na poczatku bedzie ciezka ze spałacaniem ale z walutami gorzej juz nie bedzie w koncu zaczna spadac i rata bedzie mniejsza a wy na tym zyskacie.
my wzielismy w najgorszym momencie obecje jestemy ok 100tys w plecy 😞 no ale kto wiedzial ze tak to wszystko sie potoczy mam nadzieje ze frank zacznie spadac i wszystko wroci do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
aniu powiem ci co do kredytu to teraz jest najlepszy moment niby na poczatku bedzie ciezka ze spałacaniem ale z walutami gorzej juz nie bedzie w koncu zaczna spadac i rata bedzie mniejsza a wy na tym zyskacie.
my wzielismy w najgorszym momencie obecje jestemy ok 100tys w plecy 😞 no ale kto wiedzial ze tak to wszystko sie potoczy mam nadzieje ze frank zacznie spadac i wszystko wroci do normy.


no ten co od niego bierzemy ma o mieszkanie na kredyt we Frankach...
Ale u nas nie bedzie rata mniejsza.. a wieksza ☺️ spoczatku niecale 800 a po 8 latach 1200 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
aniu powiem ci co do kredytu to teraz jest najlepszy moment niby na poczatku bedzie ciezka ze spałacaniem ale z walutami gorzej juz nie bedzie w koncu zaczna spadac i rata bedzie mniejsza a wy na tym zyskacie.
my wzielismy w najgorszym momencie obecje jestemy ok 100tys w plecy 😞 no ale kto wiedzial ze tak to wszystko sie potoczy mam nadzieje ze frank zacznie spadac i wszystko wroci do normy.


no ten co od niego bierzemy ma o mieszkanie na kredyt we Frankach...
Ale u nas nie bedzie rata mniejsza.. a wieksza ☺️ spoczatku niecale 800 a po 8 latach 1200 😮


ale aniu jak dana waluta w ktorej wezmiecie kredyt zacznie tracic to wam tez rata pojdzie w dol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...