Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z Alkiem wszystko ok, ślini wszystko i nareszcie wkłada stópki do buzi 😜
od dwóch dni zaczął NARESZCIE sypiać w ciągu dnia ( teraz prześpi się nie 15 minut na cały dzień, ale nawet ze dwie trzy godziny!) więc jestem uraczona 🙂
poza tym przewraca się z plecków na brzuch (podejrzewam, że wszystkie dzieciaki to już robią, ale mój jest opóźniony w rozwoju 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
zamiast herbatników to polecam krakersy 😉


są krakersy, a ten krem to lepszy by był budyniowy na pewno.
zrobie następnym razem 🙂

eloite nie wszystkie. ja to zwalam na tego filca że taka opóźniona, ale wszystko w swoim czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fryzjer to można już powiedzieć zamierzchłe czasy.
pewnie od czasu do czasu będę do tego wracać, ale nie pracuję już w salonie.
musiałam tylko ukończyć wszelkie praktyki i staże i oczywiście egzaminy potrzebne do zawodu.

a z zajazdem to jest rodzinny interes, więc wolę się na tym skupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
czyli co? 🙂 modlisz się żeby Twoja mama do Ciebie zadzwoniła że jesteś potrzebna? 🙂


niestety, nie ona o tym decyduje.. a szkoda 😜
to jest spółka, dla której każdy z pracowników jest równy i nie dostanę jeszcze długo żadnych forów 😞
ale do czasu, mam nadzieję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Elu tylko jak Ty sobie to wyobrażasz?
ja tez mogłam teraz iść do pracy, ale nawet nie mrugnęłam, nie i koniec. baaa nawet mówić o tym nie musiałam, bo jak??? i poza tym...nie chce! niezostawie tego słońca mojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrociłam od lekarza
wiec tak pani powiedzial nam ze to alergia i mamy odstawic owoce i zmieniamy mleko na bebilon pepti(tak jak aga mowilas 🙂) na te wieksze zmiany co go swedza to zapisala masc ze sterydami z czego nie jestem za bardzo zadowolona.a na reszt dostał robiona masc za tydzien do kontroli sprawdzic jak to wszystko dziala no i mial miec dzisaj szczepienie ale przelozyla ja na za tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoce odstawić? 😞 a jakie jadł ostatnio?
no to witaj wśród śmierdzącego mleka 😁 jak dasz mu pierwszy raz to zdaj relację.

maść ze sterydami...no tez nie byłabym zachwycona. może nie smaruj?
a jak się nazywa ta maść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko smarowac raz dziennie kropelke przez 3 dni i ma mu zejsc wiecej bede smarowac chce mu ulzyc troche a taka ilos mu nie zaszkodzi mam nadzieje 🥴 ma nazwa to locoid
co do owocow to powiedziala ze moze go uczuli jablko,banan,brzoskwinia a te wszystkie mu dawalam narazie mam mu dawac tylko warzywa.
a mleko kazala stopniowo wprowadzac 3 miarki starego dwa nowego i tak codziennie zwiekszac ostrzegala ze moze mu nie spakowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...