Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Elu tak właśnie myślałam, że chodzi o ten wyjazd mamy.
a na długo jedzie? zresztą....to chyba nie ma znaczenia 😞
ech no jakoś to będzie, nie ma się co dołować.może Julcia też sobie odpocznie od pewnych zachowań Twojej mamy...poza tym ma jeszcze tam tatę no i przede wszystkim Ciebie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
Elu tak właśnie myślałam, że chodzi o ten wyjazd mamy.
a na długo jedzie? zresztą....to chyba nie ma znaczenia 😞
ech no jakoś to będzie, nie ma się co dołować.może Julcia też sobie odpocznie od pewnych zachowań Twojej mamy...poza tym ma jeszcze tam tatę no i przede wszystkim Ciebie! 😘


zgadzam się z Agą, przede wszystkim Ciebie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tata...Hmmm....On nie jest dla niej tatą. Dla nas też nie był...Z resztą widać to po zachowaniu mojego brata. To, że nie miał nigdy ojca-autorytetu. A ja? Ja jestem tu. I nie chodzi tylko o wyjazd mamy ,ale też o to, że nie wiem co mam robić z wyjazdem Krystiana. Pojechaliśmy do rodziców i miałam tam zostać do mamy wyjazdu...Z trudem wytrzymałam dwie noce 😞 Nie dałam rady i musiałam tu wrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej prawie full komplet od rana 🙂

melduje! moje ciasto dzisiaj jest boskie! tylko piekielnie słodkie 🙂 także jem już drugi kawałek popijając kawką 🙂 zdrówko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Tata...Hmmm....On nie jest dla niej tatą. Dla nas też nie był...Z resztą widać to po zachowaniu mojego brata. To, że nie miał nigdy ojca-autorytetu. A ja? Ja jestem tu. I nie chodzi tylko o wyjazd mamy ,ale też o to, że nie wiem co mam robić z wyjazdem Krystiana. Pojechaliśmy do rodziców i miałam tam zostać do mamy wyjazdu...Z trudem wytrzymałam dwie noce 😞 Nie dałam rady i musiałam tu wrócić.


Laska jestes silna ! dasz rady ! a my ci w tym pomozemy ! i przetrwamy to razem wszystkie z toba ! 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie ma ferie to ma przyjechać na kilka dni..Na tak długo jak wytrzyma w obcym miejscu. A potem? Nie wiem....Dopóki jest Krystian to będziemy tam jeździć. A później nie dam rady bo jak tu zostane to kto mnie tam zawiezie? Z wielkim psem, który teraz jest wielkim problemem, z fotelikiem ogromnym samochodowym i wózkiem i tobołami......Sorry, że wam smucę. Już nie będę. Wiem....Tak zdecydowaliśmy to nie powinnam teraz ryczeć. Sama się na to zgodziłąm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu no ale co? przecież nie masz wyjścia...mama wyjeżdza, Krystek też niedługo...wiem, że to boli, ale jakie masz wyjście?
ja tam bym się z chęcią do Ciebie na te miesiące bezkrystianowe wprowadziła 🙂 byśmy figlowały ojjjojojo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy zgodziłaś? przyjęłaś sytuację jaka się wyklarowała...myślę że nie miałaś na to specjalnie wpływu.. 😞
no Luna w takiej sytuacji...to ja niew iem jak ja bym dała radę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tam byłam to nawet mleka nie umiałam przygotować małemu. On tam jakiś dziki, wystraszony, cichy...Tu to grasuje i rozrabia. Tam zimno, wszędzie czarne ściany od grzyba...W łazience totalnie zero ogrzewania. Bez telewizji, bez internetu bez sklepów i przychodni ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Na razie ma ferie to ma przyjechać na kilka dni..Na tak długo jak wytrzyma w obcym miejscu. A potem? Nie wiem....Dopóki jest Krystian to będziemy tam jeździć. A później nie dam rady bo jak tu zostane to kto mnie tam zawiezie? Z wielkim psem, który teraz jest wielkim problemem, z fotelikiem ogromnym samochodowym i wózkiem i tobołami......Sorry, że wam smucę. Już nie będę. Wiem....Tak zdecydowaliśmy to nie powinnam teraz ryczeć. Sama się na to zgodziłąm.


ehh.. rozumiemy, że Ci ciężko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elu jakos z czasem to wszystko sie ułozy julcia na wekeendy bedzie przyjezdzac z kazdej sytuacji jest jakies wyjscie wiem ze łatwo powiedziec ale ty jestes silna kobieta i ja w ciebie wieze ze dasz rade to wszystko ogarnac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli weź no pokaż się koleżankom w kamerce, zrób nam przyjemność 😁
a jakb ędzie wolne to i Eluśke poproszę 😁
Asiu a ja Ty się z Adasiem dorzucicie do tego, to już spkojnie mogę stwierdzić że to będzie mega dzień;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ona nie ma czym przyjeżdżać...A żeby kogoś wynająć to minimum 50zł w jedną stronę...A za 50 to nikt obcy jej tu nie przywiezie. A potem jeszcze trzeba by było ją zabrać. Mama wróci 1 kwietnia w nocy, a Krystian chyba 7 marca jedzie i wróci dopiero na wielkanoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...