Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa napisał(a):
Loli weź no pokaż się koleżankom w kamerce, zrób nam przyjemność 😁
a jakb ędzie wolne to i Eluśke poproszę 😁
Asiu a ja Ty się z Adasiem dorzucicie do tego, to już spkojnie mogę stwierdzić że to będzie mega dzień;d

do czego dorzucimy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
a Wielkanoc chyba w kwietniu no nie? to nie jest tak tragicznie Eluś, myślałam że to kwestia wiesz pół roku.

ooo Loliczek zaspany z Olutkiem 😁 😘 😘


Elu to wsumie nie dlugo az tak bardzo !
Gorzej jak by jechala gdzies na pol roku czy cos..




P.S MY TO NORMALNIE MYSLIMY O TYM SAMYM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
'dorzucicie' w sensie do kamerki się podłaczycie 🙂


aha nie kumata z rana jestem 😁
,oj Adasko spi teraz a siebie wam nie bede pokazywac po co was straszyc z rana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya 🙂 🙂

o Loli jak ładnie wyglądacie z rana 🙂

Iga dostała w nocy takiego kataru że nie spaliśmy od 3 😞 strasznie się mordowała biedna moja

tylko się chciałam przywitać i lecę do niej buziaki dla Was i maluszków 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach po francusku 😁 łi łi? 😁

moja ma tak że się zapowietrza, próbuje, otwiera usta, a wychodzi tylko powietrze 🤪

ASiu z tego samego powodu ja się nie pokazuje 🙂 no i zbraku miejsca 🙂

aaa jeszcze mam pytanie...czy Wasze dzieci Was szczypią? jak próbują chwycić np za ramie? moja tak 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ach po francusku 😁 łi łi? 😁

moja ma tak że się zapowietrza, próbuje, otwiera usta, a wychodzi tylko powietrze 🤪

ASiu z tego samego powodu ja się nie pokazuje 🙂 no i zbraku miejsca 🙂

aaa jeszcze mam pytanie...czy Wasze dzieci Was szczypią? jak próbują chwycić np za ramie? moja tak 🤔


bardziej grhyyyy 😁
i non stop gada 😁 aż miło 😉
a szczypią i to jak cholera 😁
raz zlapała mojego piesa za ucho i zaczeła ją targac i chciała jej ucho wpakować do buzi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
loli zazdroszcze ci tych dlugich wlosow ☺️


Bobas nie ma czego ! uwiez, moze i one ladnie wygladaja ale ile roboty z nimi jest ! musze je parenascie razy trzesac dziennie, a zeby wyjsc w rozpuszczonych wlosach gdzies na spacer czy cos to ufff koltun na koltunie odrazu :/ masakra
Kiedys mialam czas zeby o nie dbac itp, a teraz ehhhh zadkosc.. czesto rosol na glowie ze hej 😁 ale podobno dobrze jest przetluscic wlosy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
hehehe no tak, wszystko do buziny 😁
a do dobrze że Nika szczypie jak moja, bo myślałam że z mojej takie wredne ziele rośnie 😁


Nika lubi złapać za policzku i wio!!
szczypie cholernie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teściowa to tak:
1. Zaczęła mi gadać, że do 4 rano spać nie mogła, że płacze po nocach. Pytam się jej czemu? Czy ma jakiś problem? Nie no ona nie wie...Tak po prostu bo się martwi. WTF? Czym? Zbyt wypoczęta świnia to i spać jej się nie chce...Ja wieczorem padam jak trup od tego wszystkiego. Dzieci, wnuki zdrowe...Kasę ona ma, chatę jej dzieci wyremontowały, żre sobie same rarytasy...Ciasta co niedzielę , albo częściej piecze. Ja raz na rok bo to kosztuje. A ona jeszcze ryczy?
2. Zaczęła mi o Krystiana wyjeździe pierdolić. I do mnie, że będziesz płakała, będziesz...I tak w kółko. Nosz kurwa nie!!! Będę mega radosna, że nawet nie wiem jak będę się kąpała, kto będzie psa wyprowadzał, jak pójdę gdzieś do urzędu czy nawet jak zakupy większe zrobię.....I w kółko będziesz płakała. To jej wykrzyknęłam, że ja nie, ale wiem kto ryczał będzie na pewno...Gdyby wzrok zabijał już bym nie żyła.
3. To to , że wózka nie wzięliśmy do niej. A mały tak nie umie spać. I zasypiał a tak hałasuje, tłucze garami jak by później jak on wstanie umyć nie mogła bo świat się zawali.I on tak spał 5 minut i sie budził i płakał. I ja mówię, że jedziemy bo się męczy bidulek. a ona , że no to co, że płacze...Niech popłakunia sobie bo bez tego nie urośnie 😮 Nosz kurwa....Mam dziecku nie kazać spać? Idiotka normalnie...I jeszcze do mnie pretensje, że tak krótko byliśmy i czemu Krystian wózka nie wziął. To jej powiedziała a co to kurwa Krystian wół jakiś, że ciągle jak tragaż coś musi dźwigać? Że będziemy z tym wszystkim od drzwi do drzwi biegać i targać?!?!?! No słów brak na nią....Jeszcze wiecie...Oni oboje mają grubo ponad 2000zł dochodu , zero jakiś zobowiązań, ojciec pracę rzucił bo mu zimno było 😮 Drzewa mają całą szopę a ona była z psem na spacerze i znalazła przy drodze jakieś konary...I je wzięła uwiązała na smycz i ciągła za sobą, ale że się wstydziła iść z tym przez wiochę to dookoła polami szła 😮 Akurat ludzie z bloków nie widzieli 🤢 WStyd normalnie dzieciom robi! Bo to wygląda jak by przymarzali z zimna i głodu , a dzieci w Norwegii kokosy zbijają i nawet rodzicom nie pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Agaa napisał(a):
ach po francusku 😁 łi łi? 😁

moja ma tak że się zapowietrza, próbuje, otwiera usta, a wychodzi tylko powietrze 🤪

ASiu z tego samego powodu ja się nie pokazuje 🙂 no i zbraku miejsca 🙂

aaa jeszcze mam pytanie...czy Wasze dzieci Was szczypią? jak próbują chwycić np za ramie? moja tak 🤔


bardziej grhyyyy 😁
i non stop gada 😁 aż miło 😉
a szczypią i to jak cholera 😁
raz zlapała mojego piesa za ucho i zaczeła ją targac i chciała jej ucho wpakować do buzi 🤪 🤪 🤪


Elu walsnie a jak twoj piesem ma na imie ? bo zapomnialam a widzialam kiedys ze masz pieknego owczarka niemieckiego ! ach az ci zazdroszcze chciala bym miec psiaka, a jak twoj psiak zareagowal na Nikolke? Bo ja jak , pojechalam do pl to jeden pies normalnie non stop chodzil kolo Oli waczl ja musialam go pilnowac bo przyczajal sie zabardzo, a pewnego razu poszlam sie kapac zamknelam dzwi do pokoju zeby nie wszedl a Ola juz spala nz Lozku ! i wracam sie a on kolo niej przytulony lezal ! drzwi byly zamkniete 🤪 musial sie wredota gdzies schowac 😁 za fotelem czy cos Uff ale slodko to wygladalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu żałuje że o nią zapytałam!
co za baba!! z tym konarem...no żal! ja bym tam się ztego śmiała że ona taka wariatka, ale pozostałe rzeczy...i pewnie milion innych któych nie wymieniłaś.
szkoda gadać!
no ale to teściowa przecież, z góry skazana na ułomność 😁
hyh mam nadzieje że moja tego nigdy nie przeczyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A teściowa to tak:
1. Zaczęła mi gadać, że do 4 rano spać nie mogła, że płacze po nocach. Pytam się jej czemu? Czy ma jakiś problem? Nie no ona nie wie...Tak po prostu bo się martwi. WTF? Czym? Zbyt wypoczęta świnia to i spać jej się nie chce...Ja wieczorem padam jak trup od tego wszystkiego. Dzieci, wnuki zdrowe...Kasę ona ma, chatę jej dzieci wyremontowały, żre sobie same rarytasy...Ciasta co niedzielę , albo częściej piecze. Ja raz na rok bo to kosztuje. A ona jeszcze ryczy?
2. Zaczęła mi o Krystiana wyjeździe pierdolić. I do mnie, że będziesz płakała, będziesz...I tak w kółko. Nosz kurwa nie!!! Będę mega radosna, że nawet nie wiem jak będę się kąpała, kto będzie psa wyprowadzał, jak pójdę gdzieś do urzędu czy nawet jak zakupy większe zrobię.....I w kółko będziesz płakała. To jej wykrzyknęłam, że ja nie, ale wiem kto ryczał będzie na pewno...Gdyby wzrok zabijał już bym nie żyła.
3. To to , że wózka nie wzięliśmy do niej. A mały tak nie umie spać. I zasypiał a tak hałasuje, tłucze garami jak by później jak on wstanie umyć nie mogła bo świat się zawali.I on tak spał 5 minut i sie budził i płakał. I ja mówię, że jedziemy bo się męczy bidulek. a ona , że no to co, że płacze...Niech popłakunia sobie bo bez tego nie urośnie 😮 Nosz kurwa....Mam dziecku nie kazać spać? Idiotka normalnie...I jeszcze do mnie pretensje, że tak krótko byliśmy i czemu Krystian wózka nie wziął. To jej powiedziała a co to kurwa Krystian wół jakiś, że ciągle jak tragaż coś musi dźwigać? Że będziemy z tym wszystkim od drzwi do drzwi biegać i targać?!?!?! No słów brak na nią....Jeszcze wiecie...Oni oboje mają grubo ponad 2000zł dochodu , zero jakiś zobowiązań, ojciec pracę rzucił bo mu zimno było 😮 Drzewa mają całą szopę a ona była z psem na spacerze i znalazła przy drodze jakieś konary...I je wzięła uwiązała na smycz i ciągła za sobą, ale że się wstydziła iść z tym przez wiochę to dookoła polami szła 😮 Akurat ludzie z bloków nie widzieli 🤢 WStyd normalnie dzieciom robi! Bo to wygląda jak by przymarzali z zimna i głodu , a dzieci w Norwegii kokosy zbijają i nawet rodzicom nie pomogą.



😮 😮 🤨 🤨 🤔 🤔CHORE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...