Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
LOLi....!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 mi ta 1 bez okularow najbardziej sie podoba 🤪

eh... wszytsko zrobione... po obiedzie juz jestesmy 🙂
zrobilam mu ziemniaczka+ szpinka+ jajko gotowane+30mleka+maslo... i cale wmucil raz dwa 🙂
pobawil sie poduszka i chcial na apa .. pogapil sie chwile na koncert Gagi przytulil sie i nyny 🙂

ja sie ubieram i lecimy jak sie obudzi po tel i zaniesc do tesciowej rachunki 🙂


Loli bardzo ladnie Ci w takim kolorze ust... 🙃 🙃 😘
Nie kazdemu taki mocny kolor pasuje a Ty wygladasz normalnie uuhhhh.... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa to na pyrzowice i Cie odbiorę 😁

Aniu tzn że Loli już Ci wysłała zaproszenie, ono powinno być w pierwszej ilonce po lewej stronie na górze przy nazwie FACEBOOK.
a ja kupiłam małej kisiel i dzisiaj zobaczymy czy zje...bo znowu kupe nie bardzo zrobiła, małą i taką twardawą, także to chyba norma przy takim jedzeniu więc...i kaszkę wieczorem dostanie, trudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja odrazu do Gdanska bo od lotniska tam mam 10 min do domu- w sumi ktorego juz nie mam hehe
A moj tez robil takie male i twarde kupy i wiesz co? Od dwoch dni robi takie eleganckie zolte i luzne-takie normalne ze w szoku jestem. A wiesz co zrobilam? Jeden dzien przetrzymalam go tylko na mleku i tylko jabłko w miedzyczasie dostal a teraz mu robie kaszke na drugie sniadanie ale taka rzadka. Jak na opakowaniu napisane 150 wody i 5 lyzek kaszki to daje 150 wody i 4 plaskie lyzki kaszki. I on dalej z checia ja wcina a kupy wrocily do normy. Kurde jablka nie mam a do sklepu mi sie nie chce isc bo łeb brzydki, żołądek nie wiadomo ile wytrzyma hmmm

Kurde jestem taka podniecona ze az normalnie z młodym zaczelam tanczyc hehe
Musze go umowic do pediatry. Ciekawe jak zniesie lot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa jest dziwna...tzn, świetnie, ale nie zachowywała się tak jeszcze!!
sadzam ją na wersalkę i obkładam poduszkami żeby się nie przewróciła, daje zabawki i się bawi. zdążyłam pozmywać i pomrozić mięso, a ta dalej się bawi, no więc coś tam jeszcze porobiłam i w końcu ide do niej, a ta sobie leży....i się uśmiecha do mnie 😮 no więc położyłam się koło niej, a ona pomruczała, zrobiła mała motorówkę 🤪 i co? zamknęła oczy i co? i śpi!!!!!!!!!!!! no szok! bez krzyku, bez bujania, bez smoka...no szok szok szokowaty 🙂
a wcześniej jak ją tam posadziłam to położyłam głowe na jej kolanach to się do mnie twarzą tuliła 🤔 🤔 czy ona chce spowodować że ja zwariuje z miłości do niej?? bo się popłakałam przed chwilą z powodu tego że ją mam i jaka jest cudowna i że bardzo ją kocham! o...i znowu ryczę 😜 nosz fuck 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurde, ja tez tak sie ciesze ze nie pytaj, nie moge sie doczekac az moj bedzie mial przerwe zeby mu powiedziec.
Tak, to jest nowa chata, rok ja budowali ale my nie wytrzymalismy hehe. No to jest stan deweloperski, trzeba zrobic podlogi kuchnie lazienke itd. Narazie bedzie stala pusta. Pozamawialismy alarmy i rolety antywlamaniowe i niedaleko mieszka brat mojego wiec bedzie lukal. I nie wiem, albo bedziemy urzadzac na odleglosc ale to wiadomo, albo zbierac kase i potem na miejscu zrobic. Nie wiem jeszcze, sie okaza. Nie chcemy wynajac bo wiadomo nowa chata a niewiadomo na kogo sie trafi i jak ja zdewastuje. A i tak nie nada sie teraz do zamieszkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosko Iwa 🙂 czyli tak, zbieracie kasę i jak już na tyle zbierzecie to wracacie do PL! to ja coś czuje że bibe wtedy zrobisz i nas zaprosisz hehe 🙂
a powiedz, jaki metraż? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no niezle, moj tak nie zasypia 😞
ja tez nieraz patrze na niego i rycze ze taki moj skarbek, ze moj no nie?
a wczoraj polozylam go spac i czesto klade sie kolo niego bo minuta i go nie ma a jak sam to chwile to trwa. Wiec klade sie z nim i tez chcialam sie zdrzemnac bo po tym kibelku mialam dosc i mna trzeslo. A on przez 1,5 godziny bez ruchu lezal i sie patrzyl mi prosto w oczy. Smiac mi sie chcialo jak nie wiem co ale mowie nie gadam do niego bo nie bedzie spal. Minelo 1,5 h a ten usmiech i wyspany hehe i tyle bylo po mojej drzemce.
A teraz znow sobie raczknal pare razy tylko cos mu dzis inaczej to idzie bo do tylu mu wychodzi hehe raczek bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zbieramy hehe narzie bardziej sie zadluzylismy niz bylismy hehe przez ten samochod i oc tutaj. No taki plan. Tylko ze pieniadze na ta chate mamy pozyczona wiec trza oddac, a nie malo (pamietasz). A biba bedzie jak talala, i bedzie gdzie spac. Tam jest jakies 73 z kawalkiem metra. Na stronie www.versa.pl jest oferta to jest osiedle teczowe i domek nr 19 zobacz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...ten kontakt wzrokowy, coś magicznego, wręcz bym powiedziała mistycznego!
wiesz ja już nareszcie wiem co to znaczy chcieć oddać za kogoś życie! oddałabym bez wahania! rękę bym oddała, nerkę, serce, oczy, no po prostu wszystko 🙂
i tak jak baterflaja kiedyś powiedziała...to ja też! poszłabym na ulicę żebrać, oddać się byle tylko miała co jeść!
dobrze, że nie jestem sama w takich myślach...
to się zmieni mam nadzieje? albo chociaż troche przygaśnie, bo przecież jak to tak? 🙂

a bo podobno dzieci do tyłu z początku raczkują 😁 w sumie od raka to słowo jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja Ci powiem ze jak kiedys ogladalam rozmowy w toku i tam byl temat "oddalam sie dla dziecka" cos w tym stylu i normalnie w myslach karcilam te kobiety ze przeciez kuzwa mogly cos innego czy nie wiem. Ale Ci powiem ze jak bym nie miala wyjscia to kto wie. Tez bym wszystko oddala. Dla starego w sumie tez. Ale pierwszy zawsze bedzie Kubus. I mojemu tez zawsze mowie ze na pierwszym miejscu jest zawsze maluszek i jego najbardziej na swiecie kocham a potem dopiero Ty hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój gdzieś się zgubił w tym wszystkim....ale może się znajdzie kiedyś 🙂

Iwwa ja już się pakuje i jade koczować pod tym domkiem Twoim 🙂 przeglądam te wizualizacje i jestem zachwycona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi sie te domki spodobaly odrazu. Taki klimat w sam raz dla mnie. Jeszcze zeby sasiadow miec fajnych i super bedzie...kiedys 😞 niewiadomo kiedy. Zobacz sobie wizualizacje tez fajnie pokazane. My dorobilismy sobie jeszcze kominek na dole, zeby wiecej dzieci plodzic hehe
To osiedle bedzie zamkniete i kolo niego w tym malym szeregu w dwojce bedzie pasaz handlowy i sie zastanawiam juz co tam otworzyc, juz nawet z deweloperem gadalam o kupnie lub wynajmie hehe. Ale to odlegle plany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...