Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

LOOOOOOOOLI!!!!!!!!!!!!
ale fooooty!!!
śliczne 😁
a ja się miałam pochwalić, moja duże córa dzisiaj patrzy na Sebka i nagle : ,,tada"
O.o
brzmiało prawie jak tata 😁
to jedna rzecz
druga to taka, że przewraca sie z plecki na brzuszka no i podkurcza nózie, i jakby raczkować chciała 😮
tylko jej raćzki na dole zostają, tyłek i nóżki do góry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka no małe nie są 😁

haha tada 😁 no pięknie, co by potem nie było że pierwsze słowo 'tata' powiedziała a nie mama 😁
haha z tym podkurzcaniem nóżek u nas to samo, wygląda to mega śmiesznie, bo nie wie jeszcze że rączki trzeba też wyprostować 😁 żuczki takie 🙂

zjadłyśmy ten kisiel...tzn ja dokończyłam. ale Ewie smakowało, tylko że się rozpłakała w czasie jedzenia chyba z głodu...no i zrobiłam kaszki i połowe wsunęła.
kupy to chyba przez 3 dni teraz nie zrobi 😜
teraz jej zaaplikuje..jak będzie chciała herbe na trawienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, Kubua najedzony i poszedł spać. A ja zaraz sobie zarzuciłam nowy angielski wynalazek zwany super-trimo sauna, na brzucha i bede tak dlugo w nim siedziec i wygrzewac brzuchol dopoki nie bede płaska hahah, ale grzeje 🤪
zabieram sie do pracy nadgonic, nadrobic, podgonic etc hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam alternatywy 4 i napisze wam niusa 🙂
ze ten blok w korym byl krecony film to jest na przeciwko mojego 🤪 🤪 🤪
jest taka tablica na bloku upamietniajaca ten film 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Anulka mam prosbe
pamietasz jak pisalas o takim leku dla Marcelka co on jest przeciwbolowy, uspokajajacy itd na wszystko? Moglabys mi napisac nazwe bo nie moge odszukac tego.


VIBURCOL... bez recepty... 25 zl 🙂

Iwaaa zajebiste haty!! masakra az zazdroszcze!!!!

Moj swirus w trampolinie... razem z calym rusztowaniem od tego przeszedl ok 30 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 eheheh
stalam jak wryta... i krzycze do tesciowej ON IDZIE ON CHODZI.. EHEHE
lzy w oczach normalnie i taka dumna ze masakra!
to nic ze pzez przypadek... 😜

JEm obiad z tesciowa gzike,... a on sie wyrywa. dalam mu na sprobe to mnie wyzywal ze mu juz nie daje... 😮
dostal do lapki wafelka prekladanego, czekoldowego.. jaki on byl umorusanyyyyy MASAKRA!! ehheeh
az zaluje ze aparatu nie milam.... 😜
a zachwile dorwal sie do bezy tesciowej.. on walniety jakis . dostal bzika na punkcie zarcia 😁



A gadalam z kumpela to jej maly - ur tydzien po Marcelu 3 wzesnia... armiony na cycu dopiero dostaje soczki 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Ania, przy okazji jak bede to chciałam własnie kupić tylko nie wiedzialam jak sie nazywa.
To Marcelek niezły jest hehe tylko żeby zatwardzen nie mial po tej czekoladzie. To tylko patrz jak Ci z tym całym sprzętem pójdzie na laski hehe, bedziesz go ganiać "Marcel do domu na kaszke a nie na randke" heheh

łoł bobas to niezle! Heh fajnie tak sobie popatrzec na "film" a raczej jego otoczenie na zywo co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo na cycu dopiero od 6stego miecha się kombinuje z dokarmianiem...No, ale w zimie w sezonie grzewczym ja bym dawała pićku 😮 A Perełka...Ciebie i tak nikt nie pokona. Sama z trójką dzieci 😮 😮 😮 😮 😮 To szacun i ja już się więcej nie odzywam 😜 Nie marudzę ani nic. Mama pisała, że ten gościu ucieka ten niemiec i że jedną Polkę pobił i że agresywny 😮 Masakra....A my dziś dzień lenia mamy. Trochę ją obkupiłam. Tam takie pierdoły do szkoły i jakieś majtki, skarpetki...W Pepco. Macie taki sklep?
Aśka sreberko Ty moje 😜 To co teraz gotujemy? 😁 Idę organizować wieczór bo to nie lada wyzwanie hehe i znów szacun dla Iwony 😁
Aaaaaaaaa Loli to pierwsze zdjęcie bez okularów naj naj najpiękniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu nieźle 😁 w takiej dzielnicy sławnej mieszkać no no 😁

Anulka no pięknie 😁 a tam przez przypadek 🙂 🙂 szkoda że teog nie nagrałaś 🙂
a w sumie wiesz...do 4 czy teraz nie pamiętam 6 miesiąca? można karmić tylko mlekiem, nie ma ciśnienia. ale to sama przyjemność przecież patrzeć jak mały zajada coś nowego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo JA NAWET NIC NIE MOWIE PERELCE BO ONA TO JEST HIOMEN!! DLA MNIE WZOR NORMALNIE!!
O KUZWA TO NIE DOBRZE...
dla mnei niemcy wogle sa pojebani... ja pol niemka a szczzrze niemcow nienawidze! po tym jak kiedys bylam tez w pacy i rano stalam z kumpela w koszulach nocnych i zciagalam pranie a jeden na rowerze konia sobie walil to mam jeszcze wiekszy uraz do tych idiotow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Asiu nieźle 😁 w takiej dzielnicy sławnej mieszkać no no 😁

Anulka no pięknie 😁 a tam przez przypadek 🙂 🙂 szkoda że teog nie nagrałaś 🙂
a w sumie wiesz...do 4 czy teraz nie pamiętam 6 miesiąca? można karmić tylko mlekiem, nie ma ciśnienia. ale to sama przyjemność przecież patrzeć jak mały zajada coś nowego!!


no ja wiem e tak treba ale chodzi wlasnie o ta przyjemnosc jak dziecko je.. itd jak jest umorusane 😉

Elka ja mam pepco 😁 😁 wiesz gaty mamy te same na loato.. ale teraz to muszeje komu wydac bo sa jak namioty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde Anka to trzeba bylo tylek mu pokazac spod koszuli, szybciej by skonczyl i po widoku dennym 😞

Perełka ma wprawe, Ela juz cwiczy a my to normalnie pozniej bedziemy sie wymieniac co robimy po szkole z dzieciakami jak juz sie ich nie da polozyc na godzine z grzechotka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...