Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ona rozumie...Ale tęsknota to tęsknota. Rozum nie ma tu nic do gadania.
Loli olej to...Ona nie ma takiego fajnego dzieciaczka i jest sama. A za parę lat może i wy będziecie mogli podróżować kto wie....Jeszcze całe życie przed nami. Mama ma twardą dupę i jakoś sobie radzi. Ale mówi, że ten szkop to zbok jest. Konia wali, gwałcić chce tą swoją, sra w gacie....Ale mama go nie myje ani nic tylko tak jak by nadzoruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehh Elu wiem ze to moze glupie podejscie do tego wszystkiego.
Ale wiem ze moje zycie na pewnym etapie sie juz skonczylo , i nie powiem ze nie tesknie do niego 😞 bo tesknie czasami ogromnie.

Ehh ide zrobic sobie ziupe w 3 minuty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no to dobrze ze Twoja mama sobie radzi.
A siostra wiadomo ze bedzie tesknic i pewnie im dluzej tym gorzej, ale ma szczescie ze ma Ciebie 🙂

Loli kurde kazda z nas by pewnie chciala jeszcze poszalec tak jak za mlodu (pisze za mlodu bo siebie mam na mysli hehe) ale poczekaj poczekaj odchowamy dzieci i jeszcze one beda nam piwko ze sklepu przynosic hehe

A wlasnie sobie pomyslalam. Wyobrazcie sobie ze teraz jak ja mam Kube co 6-ty miesiac zaczal to moja mama miala mnie jak mialam 6 miesiecy i byla juz w 3 miesiacu ciazy z moja siostra? Masakra, nie wyobrazam sobie tego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis staremu zrobilam dewolaja ale z serem.

A dzis takiego rekina upolowalam ze hej, az jak patrze na niego to mi sie oko cieszy. A jak sie Kuba cieszyl jak go zobaczyl. Tylko patrzec jak zaraz bedzie go ujezdzal 🙂
Ma jakies 1,5 metra dlugosci, we lbie go nie obejme bo taki duzy i koloru razowa pomarancz w takie laty jak ma rekin czarne. Ale wielgasny. I wyglada jak nowy. A ja glupia nie napisalam to taka maskotka wielka jest. hehe ktos chcial wyrzucic wiec sobie wzielam 🙂

Dobra biore sie do roboty poki mlody zasnal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa 😁
pokazuj tego rekinka 🙂 kurde to jest fajne w Anglii!!

kurde, mała od połtorej godziny marudzi, niby chce spać, niby nie, bujam ją, ma smoka i nic, nadal nie śpi....a ja chce wyjść niedługo, a niegotowa jestem nic a nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No powiedziała, że przedwczoraj była u niej mama 2miesięcznego dziecka, która już dziś chce iść na basen 😮 I, że to wszystko wina ,,naukowców,, którzy wciskają jakie to cudne....I , żeby uważać bo ci z basenów tylko tak wciskają, że mają wodę specjalnie dopasowaną do dziecka itp. Że potem rodzice przyłażą i jęczą bo dziecko nagle ma zapalenie ucha, problemy ze skórą, infekcje jakieś oddechowe itd
I, że jak bym chciała iść to dopiero jak Franek będzie starszy i najlepiej jakoś dopiero latem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie patrzcie na mnie, jestem zła, wściekła i zaraz wam pokażę jak się czuję


Miałam iść się wykąpać już po 16stej. Mówiłam mu, ale chciał jechać do castoramy po uszczelki do okien. Ok poczekam...Miał szybko wrócić, żebym się wykąpała. wrócił. ale o mnie zapomniał i wymyślił, że jedzie spakować auto towarem na jutro....Żadna nowość, że ja jestem na samym końcu łańcucha....
A tak się czuję
http://www.youtube.com/watch?v=qcDQIbKZrBY&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...