Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh nie mysli wogóle ,moj mi na walentynki dal taka bombonierke podluzna okragla na ktorej byla czerwona roza a w srodku pyszne czekoladki mmmm a ja go jeszcze opierdzielilam ze chce schudnac a on mi takie zeby kupuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehehe 😉 perelka fajnie 🙂

Ale wsumie sie nie dziwie bo ja mu nic nie kupilam, po pierwsze nie mialam zielonego pojecia co mam mu kupic, a po drugie hmm jakos ten dzien dla mnie byl niczym :/ a nie tam jakims dniem zakochanych..... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak jak sie nie ma weny to potem tak to wychodzi .Ja wiem ze moj uwielbia slodkie to mu tez kupilam bombonierkie na zawsze z toba hehe,a wczoraj wieczorem mu mowie gdzie ja mialam isc a na solarium a ten to moglas isc no normalnie szok dostalam pozwolenie hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka widze ze trafilas na super meszczyzne ktory docenia kobiety , a nie tylko siedzi w domu ma zrobic obiad, zajac sie dzieckiem pranie i sprzatanie jak mu powiedzialam ze czuje sie jak jakas kura domowa to on sie zaczol smiac i mi mowi ze ja chyba nie wiem co to znaczy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dobrze trafilam ale tez ma swoje za uszami lubi klotnie hehe.Hmmmm ty nie wiesz co to kura domowa to chyba on nie wie samo siedzenie pranie gotowanie i sprzatanie no i do tego dodajmy latanie kolo chlopa to co to ma byc??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
no tak dobrze trafilam ale tez ma swoje za uszami lubi klotnie hehe.Hmmmm ty nie wiesz co to kura domowa to chyba on nie wie samo siedzenie pranie gotowanie i sprzatanie no i do tego dodajmy latanie kolo chlopa to co to ma byc??? 😮


ja juz zadko gotuje ;/ to tylko z pracy wraca i wkurwiony na mnie ze obiadu nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik jak tam Kacperek????
  • Loli w sumie tez tak kiedys robiłam jak miałam męża jak mnie wkurzył to obiadu nie było albo pies zjadł jak przyszedł po czasie po pijaku
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej 🙂
    Perelka pozazdroscic. Moj tez do romantycznych nie nalezy. Kupi kwiatka itd ale to raczej z powodu tego ze wie ze bym chciala ale nie od siebie tak sam z siebie. Ale dobre i tyle.

    Gdzie Age wsiorbalo? Miala wczoraj wychodne. Aga wpiernicz masz znowu zreszta. Bylam wczoraj pod aniolkiem a Ciebie nie bylo!!!

    Ela ech nastepny chlop do przerobienia. Taka fajniusia masz siostrzyczke a ten sie czepia. ech... 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    tylko Perelka nie o to chodzi , ale on jest na maxa wybredny ja musze mu na obiad za kazdym razem robic jakies mieso 😮 a ja juz tym zygam i non stop obiad zawsze byl pod niego, bo jak byly np. nalesniki, placki ziemniaczane, nie wiem pizza to cos ty foch odrazu i sama sobie jedz i jeszcze ci powie ze pod siebie obiadek sobie dla siebie zrobilas 🤨 wiecie co smutno mi jakos tak ehhh
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    iwwwa napisał(a):
    hej 🙂
    Perelka pozazdroscic. Moj tez do romantycznych nie nalezy. Kupi kwiatka itd ale to raczej z powodu tego ze wie ze bym chciala ale nie od siebie tak sam z siebie. Ale dobre i tyle.

    Gdzie Age wsiorbalo? Miala wczoraj wychodne. Aga wpiernicz masz znowu zreszta. Bylam wczoraj pod aniolkiem a Ciebie nie bylo!!!

    Ela ech nastepny chlop do przerobienia. Taka fajniusia masz siostrzyczke a ten sie czepia. ech... 🤪


    pod jakim aniolkiem ?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No i ma bagaz doswiadczen to umie sie zachowac.... czasem zaluje ze wlasnie nie poznalam starszego co by umial docenic to co mam.. chociaz odpukac K ostatnio ma jakies przeblyski normalnosc.
    Ale wczoraj tez byla rozmowa o podziale oboiwiazkow.. bo umyl podloge i pozmywal i ze on sie tytle narobil a ja nic 😮

    fuck jeszcze do tesciowej bede musiuala dzis isc bo tydzien malego nie widzialsa.. za kare za ta klutnie i ponoc ryczy 😮
    ale jak moja mama po 2 tyg malego nie widzi to ok 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loli ja miecha nie jem, ale moj tak samo na obiad jak miecha nie ma to mina ze... I kiedys mu powiedzialam ze zawsze wcinam suche ziemniaki zeby tylko on mial dobrze i raz dwa razy w tyg gotuje np zupe albo cos bezmiesnego, jak mam ochote na obiad i przestal jeczec bo mu powiedzialam ze jak chce to zawsze sobie moze zrobic mieso. Wiec jak zje zupe z wielkim bolem to jak jest glodny to usmazy sobie mieso. Ale juz nie jeczy. I zawsze mowi teraz no zrob sna obiad jakas zupe czy cos to chociaz sobie zjesz normalnie. Trza sobie wyszkolic.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ehhh w szoku jestem z tymi waszymi tesciami moja malego nie widziała ze dwa miesiace albo i wiecej ooo wiecej od swiat heh i nic nie gada nie wtraca sie .Moj tam zadzwoni albo mama do niego dzwoni i jest dobrze
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    ohhh to faktycznie nie jest mile a kazdy dzien mieso fujj moj mnie opieprza jak widzi mieso a wczoraj poscil haslo znowu kielbasa do roboty 😮


    No to tle masz dobrze moj jak widzi co innego to juz jest swiecie przekonany ze sie nie naje :/
    I Wkurwia mnie to w nim strasznie !
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    iwwwa napisał(a):
    Loli ja miecha nie jem, ale moj tak samo na obiad jak miecha nie ma to mina ze... I kiedys mu powiedzialam ze zawsze wcinam suche ziemniaki zeby tylko on mial dobrze i raz dwa razy w tyg gotuje np zupe albo cos bezmiesnego, jak mam ochote na obiad i przestal jeczec bo mu powiedzialam ze jak chce to zawsze sobie moze zrobic mieso. Wiec jak zje zupe z wielkim bolem to jak jest glodny to usmazy sobie mieso. Ale juz nie jeczy. I zawsze mowi teraz no zrob sna obiad jakas zupe czy cos to chociaz sobie zjesz normalnie. Trza sobie wyszkolic.


    No to twoj chocisarz sobie zrobi a moj pfffffffff bedzie chodzil caly wieczor glodny i on sobie nie zrobi laskawie ! nie zrobi chodzi robi miny trzaska drzwiami wkurwia sie itp, i ja musze mu zrobic bo juz na jego morde nie moge patrzec jak chodzi i sie skrzywia, mowie do niego kurwa nie wiesz gdzie jest lodowka ine umiesz sobie cos zrobic do jedzenie. NIE BO NIE MA NIC TAKIEGO NA CO ON MA OCHOTE. no to co kurwa mam biegiem leciec moze jeszcze do sklepu ?
    Masakra ODDDDAM CHLOPAKA W DOBRE RECE ! DO SZKOLENIA !
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli to przestań mu robić śniadania ja tez tak zrobiłam jak tamten marudził i zaczął sobie sam robić a raz nie kupił chleba i ooo zuunk nie miał z czego zrobić sobie jeść
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...