Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No wlasnie, podgladacze 😜 hehe
Ela wiadomo zawsze inaczej brzmi...blizej o kilka dni 😉 hihi
i dawaj fotke brzusia 😉
Czekoladka a Ty jak dzisiaj sie czujesz??jeszcze masz te bole??
Moje dzis w nocy lagodniejsze, ale maly to myslalam ze wyleci pepkiem sie rozpycha na maksa
Sioperka u nas tez pogoda superowa.... 😁 😁 😁 😁 mam nadzieje ze sie nie zepsuje po poludniu tak jak wczoraj.
Dzis z mezulem idziemy na stadion posiedziec sa dni rawicza i koncerty caly weekend 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hey dziewczyny 😉)
ale wczoraj zaszalałyście 😁 jak wróciłam wieczorem musiałam całe 17 stron czytać 😉
Myśmy wczoraj sobie ładnie na działce posiedzieli, chociaż powiem wam ze jak świeciło największe słonce to musiałam się kryć bo słaba byłam w tym słońcu meczyło mnie,
no ale zjedliśmy pyszniutkiego grila póżniej z mężem pojechaliśmy na zakupy 😁
kupiliśmy do łóżeczka śliczna taka zielono żółtą pościel i to takie co sie daje na bok łóżeka nie wiem jak to tam sie zwie 😉
Dziś znów planujemy gdzieś pobuszować po sklpeach no i jak będzie pogoda to może do parku do CHorzowa skoczymy 😉
ale samopoczucie ogólnie ok na nic nie narzekam specialnie 😉
może tyle ze mój maluszek znalzał teraz idealną pore do szaleństw od 22 do przynajmniej 0:00 takie wariuje że łooo 😁
a jak wy tam dwupaki ?? 😉
Pozdrawiam cieplutko ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmm taki ładny dzień się zapowiadał a od rana złe wieści....kuzynka wczoraj miała wypadek samochodowy i jest w akademii medycznej w Gdańsku w ciężkim stanie....nawet dokładnie nie wiadomo co jej jest ,a miała wczoraj 18 urodziny co za pech........ 😞 oby doszła do siebie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku 😞(
to ja wam powiem też miałam wczoraj dzień trooszke nerwowy bo dzwoniła teściowa
że teść miał wypadek na kopalni szczatki ściany spadły na niego,
ale naszczęście nic sie powaznego nie stało jest tylko pokaleczony i poobijany 😞
ale też juz tacy wystraszeni byliśmy że łoo.
Sioperka wszystko będzie dobrze :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki 😉co do zgagi to kupic mozna sobie RENNIE mi to polecila pani w aptece i powiem wam ze pomaga.Co do HEMOROIDOW to nie kazda musi je miec zazwyczaj pojawiaja sie przy porodzie jak macie duzy wysilek lub czasem jak ktos ma ze tak powiem zatwardzenie dodaje ze niestetynie znikna 😞 co do bolu porodowego to boli jak cholera niestety ale da sie wytrzymac najgorsze sa te parte i krzyzowe ale szybko sie zapomina jak zobaczy sie dziecko no niestety nie da sie ich opisac w zaden sposob ja jak widzicie rodzilam dwa razy i juz zapomnialam zaraz po porodzie o tym 🙂 jade na dzialke zycze milego popoludnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
kurcze z tym podglądaniem nas przez inne miesiące, to się musimy opanować i nie poruszać takich tematów 😜 żart, mam to gdzieś 🙂 🙂 przynajmniej było mega wesoło 🙂 a okazuje się że jednak popełniam jakąś niestosowność nie goląc się do wizyty u lekarza...ale kurczak! Nie mam aż takiego buszu 🙂 🙂 a przez Was jak dzisiaj pojadę do sklepu to se kupie jakaś mega fajna golarke i se zrobie tego romba, króliczka czy co tam chcecie 😜 a jak mnie obsypie i obszczypie to uduszę te co mnie przekonały do depilacji 😜
Perełka ależ Ty masz mały brzuszek!!!! i to trzecia ciąża? masakra! Boże daj tak wyglądać po pierwszej ciąży 🙂 🙂 zazdroszczę!
Oby jak najdłużej, ale ja nadal mam takie podejście do porodu że się go nie boję, nie mam wyjścia to co mam się stresować? jestem nadal bardzo ciekawa jak to jest 🙂 chęć posiadania na swojej piersi tej malutkiej istotki jesto wiele większa niż strach 😉
Jedyne czego się obawiam i z jakiego pwoodu jest mi póki co przykro...to to, że pewien etap w moim życiu się kończy, że nie będzie wieczorów w knajpach, imprez z alkoholem, szaleństw na stole 🙂 szalonych wakacji 🙂 ale i ten żal mi przejdzie jak zobacze moją Ewę 🙂
buziak dwupaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja mam identycznie jak Ty... Nie boję się, bardziej jestem ciekawa tego jak to jest i chciała bym mieć już moich mężczyzn przy sobie ☺️ Też mi przykro w takie dni jak dziś kiedy wszyscy szykują się na imprezę, a ja siedze w domu...Bo nawet popatrzeć nie chce mi się iść. Każdy z piwkiem będzie latał , a ja w portfelu mam 60gr więc nawet na soczek nie wystarczy. Do tego jeszcze moja zjebana teściowa chce się przywlec. Idę sobie na ogródek powyrywać chwasty...Nie mam chęci na nią patrzeć. Moja mama zaraz jedzie na tą impreze i znając ją szybko nie wróci. Zdjęcie może później zrobię jak już wszyscy powyjeżdżają... Aaaaa, przeżyłam dzisiaj ciężki szokens 🤪 Mój brat był w sklepie i przywiózł mi Marsa 🤪 Dał mi go z tekstem MASZ, DAJ FRANCISZKOWI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli z tego co wiem, to się boi porodu 😁 a to ja pisałam o większej od strachu ciekawości 😁

No widzisz jakiego masz fajnego brata?? kurcze on Cię jeszcze nie raz zaskoczy Elu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo trza sie opanowac bo wstyd przed innymi..... 😉 ahahahhahahahah
a tam... nie moja wina ze mam nie pokolei czasem , a nawet czesciej niz czasem i pisze glupoty 😜 🤪 🤪 🤪 😎 haha
Agus ja chce fotke widzec twojego dziela 😁 😁 😁 😁 hihih
No ja tez zaczynam odczowac lekki zal i zakonczenie szalonych wakacji imprez itd.... szkoda mi tez karola bo wczoraj juz ta jego "paczka" zawiodla go.... znowu ...
chcial jechac na koncert do innego miasta i ich namiawial... oni ze nie bo cos tam ze dzis do pracy itd... poszedl na piwko po pracy gdzie zawsze wszyscy siedza, a oni gotowi czekali na swoje laski i pojechali sami...
I tak cos wyczowam ze to po czesci przeze mnie nie chcieli z nami jechac bo tak to sa troche uzaleznieni od mojego samopoczucia i glupio by im bylo jak by chcieli jeszcze gdzies jechac a my znowu nie bo to duszno nie bo smrud papierosow nie bo boli nie bo cos ...
a tak to pewnie szaleli cala noc.
Ja tam pretensji nie mam ani zalu ale karolowi przykro... trudno musi sie przyzwyczajac ze teraz te wszystkie imprezy sie skoncza.

Sioperka bedzie dobrze
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 😁 ponad 50 stron.. a nie bylo mnie tylko wczoraj:P
DANE DO TABELKI: 23 TYDZIEN : 97 CM 😁
Wyniki mam dobre, nawet obciazenie glukoza mam w granicach normy na czczo 😁
Co do znieczulenie "w kręgoslup" to nie jako sluzba zdrowia nie polecam:P ktoras pisala, że jak ja juz strasznie zacznie bolec to poprosi o znieczulenie, ale przewznie wtedy juz nie dadza, bo zanim zacznie dzialac, to te najwieksze bole sie skoncza 🙂 poza tym bardzo czesto po podaniu znieczulenia zanika akcja porodowa i wtedy konieczna jest cesarka, dodatkowo czasem dziecko rodzi sie lekko "nacpane", tzn, malo ruchliwe itp. ja sie zaczynam coraz bardziej bac tego bolu, ale skoro tyle kobiet rodzi to damy rade:d dodatkowo moj Maż sie deklaruje ze bedzie, wiec troche mi lepiej 🙂 a od 8 idziemy na szkole rodzenia 🙂
Moja kolezanka ma 8 wrzesnia wesele i poprosila mnie na swiadkowa, oczywicie jesli wtedy jeszcze bede w stanie ustac na nogach:P
a we wtorek wizyta, nie moge sie doczekac 😁
milego dnia 😁
ja wracam do sprzatania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzusie 🙂jak tam samopoczucie w sobotni dzień??umnie jest bardzo cieplutko az żyć sie chce na widok takiego fajnego słoneczka 🙂dzisiaj juz sie czuję lepiej naszczeście 🙂ale musze kilka spraw na mieście załatwić i zrobić gołąbki i zupę grzybową 🙂 bo jutro znajomi wpadają na obiadek 🙂a sprzątanie sobie daruje i niech mi tylko ktoś coś powie o nieumytych oknach 😠to go zjadę!!! 😠 i jesli dzisiaj powturzy sie historia z wczoraj i brzusio sie odezwie to znak że powinnam wyhamować i wiecej leżakować ale mam nadzieje ze bedzie ok bo jakoś nieciągnie mnie do szpitala 🤢mała właśnie daje znać o sobie i okopuje bardzo nisko,mam uczucie jakby jej nuzie miały zaraz wyskoczyc 😁 😁 😁pozdrawiam i znikam 🙂miłego dzionka Piękne 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myśmy właśnie z zakupó wróćili masakrycznie dużo ludzi wszędzie,
i ta pogogda widze że jakoś pochmurno co nie wróżny nic dobrego na na dziś
co dziś tak w ogole gotujecie bo ja jakos nie mam pomysłu ? ;D
Kurde już coraz bliżej naszych terminów tak dziś sobie myśle a jeszcze tyle rzeczy mi brakuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dwupaki 😁 my własnie wrocilismy z zakupów uuuff ludzi mnóstwo... ale tak kupiłam dla siebie sukienke taka moze byc tunika z niej i brązowe tunike... tyle dla mnie a dla malucha mase ubranek.. bidy.. pajacyki.. czapeczki i takie tam ii grzechotke z gryzakiem i grzechotke do wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chciałam dzisiaj truskawki kupić ale były jakieś blede 😁
w ciąży zwiekszył mi się apatyt na owoce 😁
kilogramami mogła bym jeść banany, arbuzy, truskawki itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arbuzy i truskawki jak najbardziej ale banany od samego początku jakoś mnie odrzucają a wcześniej były mniamnuśne.warzywka też muszą byc ale najważniejsze to miecho 😁 😁 😁.z tym miechem to dziwna sprawa umnie ,bo jak niezjem w ciągu dnia odpowiedniej jej porcji to mi automatycznie sie robi słabo i mdli mnie niesamowicie a tylko mieso w gebie i czuje ze żyję 😁 😁 😁przed ciążą mogło być co 2,3 dzień a teraz by to niepszeszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...