Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bobas napisał(a):
Agaa napisał(a):
tez za tyle.
moze tez juz 2 dostaniemy. a zapachowo i smakowo jak?


tak samo smierdzace i ochydne 😜


czemu ja wczoraj tej 1 milosci nie ogladalam????

aaa czyli sie da wytrzymac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asik a powiedz jego wysypalo wszedzie? Bo moj ma tylko w sumie po jednej str buzi okolice ucha i wlasnie zauwazylam ze na raczce tez pare kropek ma. To takie jakby male pryszczolki takie maluskie. Nie wiem jak wygladaja potowki dokladnie bo nigdy nie mial.
A wczesniej mu dawalas jakies kaszki? Czy dopiero pierwszy raz i dostal wysypki po nich? Bo ja juz dosc dlugo daje.
Kurde jakby tu mial skaze to ja nie wiem co ci lekarze tu robia. Pewnie tez w d maja.
Moja siostra dzis byla na wizycie u poloznej, ma 31 tc i miesiac temu robila morfologie i oni przysylaja list do domu jak cos z wynikami i zapomnieli jelopy a ona ma anemie. Co za tepaki. Ciekawe czy teraz w srode na szczepieniu beda wiedzieli na co go zaszczepic i co wolno. Juz sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga... kocham Ewke.. zkochalam sie ☺️

zreszta jak kazdego bobasiulka..... ale Ewka e oczy tak wlepia.. ☺️ poporstu moglabym sie nia gapic cale dnie!!!!!!!!!!

Ehh boziuuu jak ten ich pies smierdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Anulka no ma na buzce ale tylko z jednej strony i za uchem do szyi. Tak wiesz o co chodzi. Od przed ucha do za uchem i kawalek szyjki. Tak nie duzo ale...



Iwka.. to moze byc od sliny.. nie ulewa mu sie albo co??? Masc Alantanoa kup albo sudokremem delikatnie mozesz byle zeby sudokremu nie lizal....!
zobacz czy poprawi sie cos...


ale jetem wku.. maly skaka a tesciowa psu dala szyje na podloge i on pod nogi malemu prawie wlazi... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze mam z nim jeden problem. Moze ktoras tez tak miala. Bo on od urodzenia ssie tylko i wylacznie smoczki NUK. I mialam dwa 0+. Ale tutaj nie moge nigdzie znalezc tych smoczkow a innej firmy za cholere nie chce i koniec. Pluje i ryk. Wiec caly czas ssie tego jednego zerowke. I ostatnio udalo mi sie kupic od 6 miesiaca Nuka co prawda zgnily szary kolor ale niewazne. Wazne ze Nuk. I to jest dwa rozmiary wiekszy w sumie niz ten poprzedni. I tez go nie chce bo chyba o to chodzi ze odrazu przeskok o dwa rozmiary. A pewnie tej zerowki nie zabradzo moze tak dlugo ciumkac bo chodzi o zgryz co nie? Wiec proboje go przestawic na 6+ ale nie idzie bo to samo ryk i pluje. I w kropce co mam zrobic z tym malym brojem? Jak bede w PL to kupie 3+ i dam na troche do ciumkania moze sie przyzwyczai a potem 6+ bo nie widze innego wyjscia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwka powiem Ci ze Marcel nadal tez ma od 0-3.... 😮 ale kupilam mu wiekszy i tez ciumka.
Ale mam problem ze mokami z butelki.. on dopiero teraz 2 ciumka a jedynke ma do kaszki z poszerzonya dziura... a gdzie jak juz 3 powinien 😮
nie wiem kurde jk to tymi dydkami jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No smoczki w butelkach wymienialam normalnie wiec z tym problemu nie mamy. Wczoraj kupilam wlasnie 6+ i dzis z niego pij i nie zauwazyl roznicy.
Tylko mi sie wydaje ze on nie chce wiekszego smoka ciumkac bo za duza roznica wielkosciowo. Ty pewnie kupilas teraz 3+ wiec maly przeskok. A ja nie moge znalezc tutak Nuka 3+ tylko odrazu 6+ i pewnie dlatego nie chce. A Marcel jakby mial za mala dziure w smoczku to pewnie jak by pil to by sie wkurzal ze wolno leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jak on ma oczy czerwone to na bank jest na psa uczulony!! i nie lekceważ tego, bo alergia może prowadzić do astmy...nie chce Cię straszyć, ale uważaj na takie silne alergeny jak sierść psia ( kocia gorsza, bo też tak jak Ty mam bardziej na kota niż na psa )
i wiesz...nie wiem jak by to było jak bym miała psa...powiem Ci jak było jak kiedyś miałam.
to ja tej mojej psinie ( Juniorka się nazywała 🙂 miał być Junior, ale coś mu nie urosło 😁 ) dawałam do polizania lody, a potem dokańczałam, lizała talerze...dawałam się lizać po buzi, w usta...no wiesz, wszędzie. a teraz?? w życiu!!! nic z tych rzeczy! także ludzie którzy mają psy, tak po prostu się zachowują i jest to dla nich naturalne..
ale i tak tego nie lekceważ...

kąpałam dzisiaj Ewę 🙂 i poszłam za przykładem Dosikowego Kacpra i nalałam Ewie całą wanienkę wody! wiecie, u nas to stres zawsze z kąpielą. ale było oniebo lepiej!!! może nie było wielkiej radości, ale zainteresowanie ( pianą najbardziej 🤪 ) i pare razy chlapnęła wodą 😁 także jesteśmy na dobrej drodze żeby co kąpiel zalewać łazienkę 🙂

ej...ta ostatnia scena PM...no masakra, miałam ciary echhh ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa a co do smoków to moja też tylko NUK i innych nie pociamla. ale patrzyłam w tesco i następne nuki są od 6+ także jeszcze troszke poczekam.

a co do butelkowych smoków...to masakra, bo my mamy te 0+ ale z zrobionymi dziurami...także będę musiała się tym zająć, ale te z TT na 6+ to wg mnie mają za duuuzy otwór...no sama nie wiem.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia...no ja Cię proszę....Ty to masz chopa ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
aż normalnie w sercu ściska!

jak to jest że jedni potrafią, a inni nie? nosz fuck 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...