Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
no i jak to sie sprawdziało Dosik?? byli zadowoleni? bo ja właściwien ie wiem...zawsze mozna bobo przewinąć na łóżku 🙂
w sumie to ja też myślałam o takim sposobie,ze łóżko mi wystarczy,komoda fajna sprawa tylko gdzie ja ja upchne 😞niby mamy teraz wieksze mieszkanko a i tak nam miejsca brakuje 😁ten różowy materacyk-bbbbbbboski 🤪ja tez taki chcę!!!! 🤪oczywiście jak sie na komode zdecyduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
LOLI tabelka wygląda bardzo apetycznie 🙂 😁bardzo orginalna,musze przyznać 🙂tak wogóle to oklaski dziewczyny za te wasze tabelki 🙂a co do tej poduchy to ja tez taką dostałam a kiedyś już taka miałam okazje wypróbować i jest rewelacyjna i bardzo przydatna a ze jeszcze za darmo to co tu wiecej chcieć od zycia 🙂eh BUTERFLY nieprzejmój sie teściową ja ze swoja też sie niedogaduje a teraz wogóle sie niewidujemy i przynajmniej mam spokój ze niemuszę jej oglądac ale plotki na mój temat i tak rozsiewa 😠wredna zołza 😠 😠dobrze że twoji rodzice cie wspierają a ich olej na tyle na ile sie da,tak zeby męża nieurazić.wkońcu to z nim zyjesz a nie z teściami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszytskie brzuszki w niedzielny poranek 🙂 Milego dnia życzę 🙂
a co do łóżeczka, to jak je przywioze w tym tyg to zaraz je poskladamy 🙂 Mój Mąż i tak sie dziwi ze jeszcze kolderek nie ubralam od tygodnia 😜 ale powiedzialam ze dopiero w sierpniu po praniu 🙂
chyba nie wierzy ze tyle wytrzymam 🙂) w sumie to mu sie nie dziwie, przeciez mnie zna 😉
milego dnia Dwupaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyy brzusieee ! 😉
Nie ma co ja też już na dniach rozkładam moje łóżeczko chce to zobaczyć nie będe czekać do ostatnich chwil :P
W ogole to nie uwierzycie ale dziś o 4 rano obudziły mnie kopniaki mojego skarba
i tak sobie kopał przez 40 min 😜 Pierwszy raz tak mnie obudziły kopniaki hihi 😁
W ogole dziewczyny była może któas z was w Ikeii ??
wiecie czy tam coś jest fajnego? Bo właśnie dziś chcemy się wybrać z moim ale generalnie nie wiem czy warto 😁
Miłęgo dnia mamuśki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki, ale mam zaległości w czytaniu - chyba nie dam rady wszystkiego nadrobić 🙃 my byliśmy wczoraj na tych badaniach - usg genetyczne (ocena wszystkich narządów niuni) odebraliśmy skierowanie w piątek i zaraz w sobotę nas przyjęli. I WSZYSTKO JEST W NAJLEPSZYM PORZĄDKU 🤪 🤪 🤪 🤪 doktor długo badał niunię i powiedział ze nie widzi żadnych nieprawidłowości 🙂 główka, cały układ nerwowy, klatka piersiowa, twarzoczaszka, kręgosłup, żołądek, nereczki, serduszko, nóżki i rączki i pęcherz wszystko pracuje super 😁 😁 badanie na najlepszym sprzęcie na podkarpaciu (kosztowało nas to trochę bo u nas w regionie nie jest refundowane) ale kamień spadł mi s serca, normalnie popłakałam się ze szczęścia 🙂 🙂 dziękuję ze byłyscie z nami :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka to świetnie !!! ;* 🙂 że z córcią wszystko wporządkuu bardzo się ciesze ! ;* 🙂
wszystkie tu czekałysmy już na informacje od Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
Jak tam dzis samopoczucie??
Aga i jak ci poszlo?????? 🤪 😜
loli tabelka...mmm.. pycha 🙂 hihi BAnan wymiata 😁 Mi tam mozesz dopisac 26 tydz.100 cm 😉
Ela ta twoja tesciowa.. heh 😠 udana jest.....zal jej troche.... ta koldra z pierza byla najlepsza, moze nie chciala zle ale heh masakra...
dobrze ze masz rodzicow i cie wspieraja jak moga i pomagaja, Krystian jeszcze troche i wroci, a puki co musisz sama zniesc jej naloty...dobrze ze mu powiedzialas i dobrze ze on nie staral sie jej bronic itd.

co do przweijakow..ja mam tez wlasnie z komoda, tez nie mam miejsca za duzo ale gdzies te sterte ciuszkow musialam utkac. A potem przewijak zdejme i bedzie normalna komoda. A tez tak czasem sie zastanawiam czy ja tam wogle bede przewijac... czy nie bedzie mi wygodniej na lozku. A tam wszystko wyjdzie potem 😉
Co do tych poduszek super strawa, tez chcialam ten kojec ale teraz jak tak gadam z tym co urodzily to mysle ze to zbedne... one i tak sa pozszywane wszystkie (pewnie mnie tez to czeka bo szerokich bioder nie mam i raczej glizda ze mnie wiec ciezko bedzie) to siedza w kolku takim do plywania.... bo tak im najwygodniej 🙂

My wczoraj bylismy na tym festynie, byl kabaret neonowka i Dno... haha myslalam ze tam sie zleje ze smiechu. Dobrze ze bylam ze swoimi znajomymi... bo ja zobaczylam te 'Oposy" tych znajomych Karola... 😠 😠 😠 😠 😠
On ich ciagle broni i nie widzial nic zlego w takiej sytuacji a jeszcze mnie wyzywa ze nikogo nie lubie itd...
Kumepla urodzila tydzien temu, chodzi jak polamana...poszlismy na gofra z malym ja oczywiscie sie dopadlam wozka 😁 idziemy ona stoi w kolejce a ci ida wszysty z z daleka mi patrza na brzuch i mierza mnie maly zaczol plakac to mu dydusia chcialam dam itd. a oni tak blisko szli ze by mnie z bara prawie przewrocili i do wozka zagladali i na brzuch... IDIOCI!!!!!!!! i ani czesc ani pocaluj mnie w dupe 😠 oni chyba mysleli ze to moje.... 😮 potem mnie caly czas obczajali... ale nie bo moj karolek widzial w tym moja wine. ehhh potem ci z dzidziusiem poszli do domu my zostalismy a ten ze przylaczymy sie do nich...... 😠 😠 😠 myslalam ze go rozkur*****e 😮 normalnie zalosny jest... powinien za mna stanac murem a nie za nimi, widziac jak sie zachowali, tymbardziej ze buntuja swoje dzieci gdzie zawsze z daleka do mnie leciala i ciocia ciocia to jak wczoraj na mnie spojrzala to mysllalam ze mnie wzrokiem zabije ta ich corka.... tez innych znajomych moich buntuja.... szla kolezanka ja siedzialam karol stal z tymi naszymi innymi znajomymi ktorzy potem przyszli wolam kumpele przechodzi metr kolo mnie i nic udaje ze mnie nie zna... przesla kolo nich i do wszystkich czesc... 😮
ZALOSNEEEEE!!!!!!!!!!!

A ogolnie czuje sie oki...malutki troche od tego halasu zamilkl, ale dzis od rana daje czadu po garach... 😜
A no i reke sobie oparzylam.... 😮 😮 caly nadgarstek kuzwa.....czaicie ..pizza?? to musialam tylko ja zrobic....nikt nie jest tak genialny 😜 ale jak bolalo... haha darlam sie jak nie wiem 😜
Wozek mam wybrany.... 😁 taki jak ci znajomi...zajebisty jest lasxki zwrotny lekki sprezysty z duza gondola...jak znajde tu na allegro to wam pokaze 😉

:** milej niedzieli 😁 hihih dzis wieczorkiem idziemy na afromental i J.dylano.... 😁 😁 ciekawe czy serio beda czy to taka sciema... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózeczek fajny...Anula współczuje Ci. Powinien się ogarnąć, że teraz Ty i Twoje zdrowie oraz maluszek jesteście najważniejsi, a nie ciągnie go do tych esów. Nie widzi, że się poniża i ośmiesza i że to jakieś patologiczne towarzystwo?
Niedobrze mi dzisiaj...Mdli mnie niesłychanie 😞 Dostałam zwrot z podatku 😜 I ustaliłam z Krystianem , że część przeznacze na zakupy dla rodziców...Takie spożywcze. Bo oni teraz kasy nie mają, a 5 czerwca mała jedzie do Kołobrzegu na wycieczke. Więc trzeba też jej coś kupić do jedzenia i picie jakieś. Krystian mnie skrzyczał, że w ogóle go pytam o coś takiego 😜 Że powinnam wziąść te pieniądze i sama tak zrobić bez pytania. Więc jadę do miasta 😁 Może się uda i się nie porzygam w Biedronce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka jak się cieszę że wszystko jest OK!!!!! 🙂 🙂 zawsze, ale to zawsze obojętnie co powie lekarz, MUSIMY BYĆ DOBREJ MYŚLI 🙂 buziak dla maleńkiej od cioci Agi 😘 😁

Anulka ach ten Twój Karol...nie wiem co Ci poradzić, bo ja na alk reaguję alergicznie...

ech a propos alergii...mam na sierść kocią i wyobraźcie sobie, wczoraj pojechaliśmy na POLTER ABEND ( nie wiem czy u Was taki dziwny zwyczaj jest? ) - trzaskanie szkła 🙂 i oni tam mieli prawie nowonarodzone kociaki! więc ja - że kociara jestem, kocham i uwielbiam....i zawsze dotkne i przytule, to wczoraj się z nimi pobawiam...może z 15 min! a tu TRYSK!! krew zaczęła lecieć jak głupia z nosa, z przerwami leci do teraz 😞 jeszcze nigdy tak szybko nie reagowałam na sierść!! cały nos zapchany...strupki itd 😞 i żal, bo podobno w ciąży alergie miały mijać 😞

Anulka i Loli - najbardziej zaintersowane 😜 nie udało mi się wczoraj zrobić odpowiedniej fryzury, gdyż bardzo się spieszyliśmy na to trzaskanie 😜 może dzisiaj 😉 🙂 🙂 wariatki moje 😘

kurczę, ja też od rana mam cystą salę gimnastyczną w brzuchu!! cały się trzęsie i faluje 🙂 boooosko!!
buziak kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee jest dupek i tyle mam gdzies. przestaje sie przejmowac teraz najwazniejszy jest marcelek 🙂))
Noo to jak juz zrobisz to daj koniecznie znac bo my niecierpliwe jestesmy 😜 hahaha
Al ty zawsze bylam na kotki uczulona?? czy jak? bo ja tez kiciusie i pieski i inne futerkowe zwierzaki... (... haahha 🤪..... ahahah ) uwielbiam i tylko na koty teaguje wysypka i innymi dziwnymi rzeczami... ale tak jak ty krew z nosa ...to jeszcze sie z takim az uczuleniem nie spotkalam... biedna
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pare lat temu stwierdziłam poprzez testy alergię na sierść....a sama zauwazyłam że własnie wysypką czy swędzeniem szyi na przykład reaguję bardziej na koty niż psy ( podobno ich sierść ma zupełnie inny alergen...). I do tej pory własnei tak było, że wysypka, swędzenie, ewentualnie pieczenie oczu, a po paru godzinach minimalna krew z nosa, ale rzadko. a wczoraj tak od razu, po paru minutach! więc chyba ta ciąża jeszcze bardziej mi potęguję alergię...a szkoda, bo bardzo bym chciała żeby moja córka wychowywała się, jak ja, ze zwierzakami...trudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki uff.. co to był wczoraj za dzien.. po zakupach od razu musiałam wziąć sie za sprzatanie a pozniej do OMC teściowej na urodziny i wróciłam dopiero dzisiaj ehh... u mnie pogoda fajna wiec wybieram sie na spacerek jakis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka, a co to znaczy OMC teściowa? 🙂

ktoś pytał o Ikeę? Dosik Ty?? Bo ja chce się niedługo tam wybrać...na pewno coś fajnego się trafi 🙂 uwielbiam ten sklep 😁 a była tam z tego co pamiętam sioperka, niech się wypowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 😘 😘 😘
Ja dzisiaj planuję spacer i zakupy, bo dzień dziecka się zbliża i trzeba prezenty kupić 🤪
qrka CIESZĘ SIĘ BARDZO, ŻE WSZYSTKO OK! 😘
Agaa ja też jadę do Ikei 😜
Która z Was nie ma jeszcze łóżeczka?! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam...Zdążyłyśmy z siosterką zjeść po pysznym lodzie i wrócić do domu a tu jak nie doleje 😮 Nic nie widać.A ja siedzę sobie i pisze do was , a tu ta nasza mała biega za ojcem i go błaga żeby po psa poszedł 😞 Bo jeden z naszych piesków jest na dzień wiązany koło kurek i ich pilnuje żeby lis nie dorwał. A tam ma tylko do schowania przed cieniem orzech. I jak zaczęło lać to on biedny nie wiedział, gdzie ma się schować...Ojciec jej bezczelnie powiedział, że jak chce to niech sama idzie. A brat też w dupie to ma bo leży w łóżku skacowany po wczorajszej imprezie. No to miękka dupa Elcia bluze brata na łeb i sruu po biedaka 😜 Ale się ucieszył...Nie zdązyłam już go tylko zaprowadzić do jego budy, ale zamknęłam go w stodole niech pobiega po słomie to wyschnie szybciej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...