Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem 🙂
Asia znowu? Ale cholerstwo ta skaza 🤢
Zaszalałam i kupiłam sobie takie suszone badyle do łazienki. Byłam też w księgarni, ale facet niemiły więc książkę zamówię na all a on niech się ciągnie 🤪
Elka wiesz...Mi się nawet obiadu nie chce robić 😁 A jeszcze muszę jakoś Lunę wziąć na dłuższy spacer. Chciałam iść teraz, ale pada. Franek śpi w spacerówce.
Potrzebuje pilnie chodniczek taki łazienkowy w kolorze ciemnego fioletu. Jak gdzieś zauważycie-dajcie znać 🙂
Aga moje posiniaczone udko sexi nie? 😁 Krystian wróci to pomyśli , że tu jakieś sado uprawiałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela szkoda gadac ale jest nadzieja ze ona nam pomoze bo takie dobre fachowe wrazenie na mnie zrobila.
A zadalam jej pytanie co lepiej sloiki czy samemu robic obiadki ( w moim przypadku) powiedziala ze jak nie mam sprawdzonego dostawcy miesa i warzyw to ona poleca sloiki bo tak jak jest badane jedzenie dla dzieci to zadne, pewnie co lekarz to opinia ale nie mam wyrzutow ze daje mu ze sloika bo jak tak czytalam ze wy gotujecie to sie zastanawialam czy dobrze robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To taniej niż zwykłe. Chociaż tyle dobrego. A powiem Ci, że ja jestem zdania, że teraz wszędzie chemia. A po ostatnich zadymach z gerberem widać jak są badane te słoiki. Niech każda robi jak tam wygodniej i już 🙂
O coś w tym kolorze-śliwka szukam tylko komplet
http://allegro.pl/dywanik-lazienkowy-60x100cm-15-kolorow-najtaniej-i1540567755.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opini do sloikow to sie zagadzam kazdy robi jak uwaza 🙂
a mleko jest taniej bo na recepte i refundowane bo na recepcie jest zaznaczone jako przewlekla choroba

elu ale mi ten bordo sie spodobal 🤪jak bym miala do czego to bym sobie kupila 😁

ja uciekam jedziemy po Tate do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Jakie ona ma duuuuże oczyska 🤪 Cudne!!!!!!!!!!! Oj Elka Ty będziesz już brzydal, a ona będzie laska że ho ho ho 🤪 Boska jest i świetnie nawija.

Oczy wielkościowo ma po mojej mamie a kolor po siostrze Sebka.
No tylko, że nawija tak non stop 😲 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja proszę żeby jej nie nosić i nie bawić non stop
Ona potrafi się sobą zajać w łożeczku i się bawić
a tak mnie słuchaja i nerwa takiego mam że łoo
bo później to ja się męcze, żeby jakoś z nią przeżyć.
u nas pogoda katastrofa więc nie wychodziłyśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...