Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

aaa no widzisz Eluś, ja znowu do skrzydełek nie mam przekonania! 🙂
znowu nie dajemy tym dzieciom tak dużo tego kuraka no nie?

ech nie wiem, bądź tu mądry człowieku 🙂

oki idę do wanny z lapem, która na kamerkę ? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa tam o d rozbic to wszytsko... aa nie dawaj tego bo to chemia aaa nie dawaj tego bo to cos tam
kurna co bys nie dala jest sama chemia wiec juz na to nie patrze....

ha... a nawet wiecie co Wam powiem... kupilam piekinska....
i o nie zapomnialam!
po moze miesiacu na bank patrze kurde co to a ona w skrzynce w lodowce.... NIE ZGNITA NIC.........
to co tam ku... mac jest????? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
aaa no widzisz Eluś, ja znowu do skrzydełek nie mam przekonania! 🙂
znowu nie dajemy tym dzieciom tak dużo tego kuraka no nie?

ech nie wiem, bądź tu mądry człowieku 🙂

oki idę do wanny z lapem, która na kamerkę ? 😁 😁

aga wystarczy ze ty masz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
powiem wam ze w niemczech cukier po 0.65 centow w pl bez komentarza


w kauflandzie teraz 3,99 🙂
Ale oni jak tak dalej pojdzie to wiara nie bedzie miala co jesc i bedzie masakra............
A co do chemi w jedzeniu to bedziemy zamumifikowani jak faraony normalnie 😁 😁 😁 😁 😁


i apropo tego puki moja skleroza nie dziala....
czy wy widzialyscie ze papieza naszego ebda mu wszystko wyjmowaqc????????????? 😮 😮 😮
jak pokazywali w Tv ze jada gdzies z jego dzialem to mowie kurna faka porabalo????
niech sobie ejst swietym bez tych wszytskich udziwnien!!! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania co ja mam? 🙂 kamerkę w wannie? 🙂

eee Anulka no bo tak jest przy beatyfikacji...bo część jego wnętrzności pojedzie tam...część tam...chyba oto chodzi. ja wiem, też nie jestem za tym kompletnie. no ale co tam moje zdanie.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
ania87 napisał(a):
powiem wam ze w niemczech cukier po 0.65 centow w pl bez komentarza


w kauflandzie teraz 3,99 🙂
Ale oni jak tak dalej pojdzie to wiara nie ebdzie miala co jest i bedzie masakra............
A co do chemi w jedzeniu to bedziemy zamumifikowani jak faraony normalnie 😁 😁 😁 😁 😁 t
ja nic nie slyszalam bo ostatnio nic tv nie ogladam, poza dd tvn czaase chwile, np dzis o antybiotykach (masakra swoja droga)


i apropo tego puki moja skleroza nie dziala....
czy wy widzialyscie ze papieza naszego ebda mu wszystko wyjmowaqc????????????? 😮 😮 😮
jak pokazywali w Tv ze jada gdzies z jego dzialem to mowie kurna faka porabalo????
niech sobie ejst swietym bez tych wszytskich udziwnien!!! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Sexi sąsiad, który już grubo ponad miesiąc robi remont teraz właśnie coś kuje i huk jak cholera. Więc zakładam moją sexi czarną koszulkę nocną i idę poprosić żeby na dziś skończył 😜

o kurde. muscisz ze poslucha 😁 moja siora kiedys prosila zeby przestali jej jezdzic pod oknem motorami bo dziecko spi, nie posluchali kilka razy to im wylala na łeb wode z wiadra 😮 a za kilka dni miala wszystkie opony przebite w aucie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Ania co ja mam? 🙂 kamerkę w wannie? 🙂

eee Anulka no bo tak jest przy beatyfikacji...bo część jego wnętrzności pojedzie tam...część tam...chyba oto chodzi. ja wiem, też nie jestem za tym kompletnie. no ale co tam moje zdanie.... 😮

ze masz kamerke w laptopie a idzesz z nim do wanny to jak bedziesz tego housa ogladac to mozesz zapuscic kamerke i nam tu obraz wysylac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzialam o tych lekach..
ale zobacz w angli.. nic nie dawaja tego i widziasz cos ie robi??? ile NP miedzy innymi Iwy Kubulo chorowal??bo nei dostal dobrych lekow i sie nim nie zajeli??

Tak Aga dokladnie o to...
ale kurde ja bym nie chciala zeby mu tak robili... 🤢 masakra to dla mnie jest.. i chyba nie ebda tego rtobic publicznie co?> tzn tych swierzo wyciagnietych czesci pokazywac???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
no widzialam o tych lekach..
ale zobacz w angli.. nic nie dawaja tego i widziasz cos ie robi??? ile NP miedzy innymi Iwy Kubulo chorowal??bo nei dostal dobrych lekow i sie nim nie zajeli??

Tak Aga dokladnie o to...
ale kurde ja bym nie chciala zeby mu tak robili... 🤢 masakra to dla mnie jest.. i chyba nie ebda tego rtobic publicznie co?> tzn tych swierzo wyciagnietych czesci pokazywac???????

e mysle ze nie beda! to na pewno bedzie w czyms przechowywane i nie ze sobie ludzie beda ogladac! a kurde ja nie wiem, nie znam sie i w ogole mi sie to nie podooba, niby tradycja i od zawsze tak jest ale jakies to takie dziwne, ja rozumie ze świeci i w ogole ale mozna przeciez sie do nich modlic bez tego . te relkwie ktoregos tam stopnia dalszego to rozumiem ze przedmioty co do nich nalezaly ubrania czy cos takiego, ale nie czesci ciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
no widzialam o tych lekach..
ale zobacz w angli.. nic nie dawaja tego i widziasz cos ie robi??? ile NP miedzy innymi Iwy Kubulo chorowal??bo nei dostal dobrych lekow i sie nim nie zajeli??

Tak Aga dokladnie o to...
ale kurde ja bym nie chciala zeby mu tak robili... 🤢 masakra to dla mnie jest.. i chyba nie ebda tego rtobic publicznie co?> tzn tych swierzo wyciagnietych czesci pokazywac???????

e mysle ze nie beda! to na pewno bedzie w czyms przechowywane i nie ze sobie ludzie beda ogladac! a kurde ja nie wiem, nie znam sie i w ogole mi sie to nie podooba, niby tradycja i od zawsze tak jest ale jakies to takie dziwne, ja rozumie ze świeci i w ogole ale mozna przeciez sie do nich modlic bez tego . te relkwie ktoregos tam stopnia dalszego to rozumiem ze przedmioty co do nich nalezaly ubrania czy cos takiego, ale nie czesci ciala


Anka u nas neidaleko w kosciele to jest kogos tam serce kosci... masakra.. oni powaleni.. jakas tradycja za krola cwieczka.. mamy XXI w a oni takie cyrki odprawiaja.. jak w sektach normalnie..
ehh dziwne te nasze zwyczaje troche ale co.. takie zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Aniu no bo takie rzeczy to się anonimowo zgłasza na policję i tyle. Jawnie ja tu też nie podskakuje. Bo towarzystwo lubi się ,,zabawić,, więc nie wiadomo co im strzeli do łba 🤢 Jaką ,,wizję,, będą mieli.

a no sorki ,to bylo tak ze ona miala te opony przebite nie po tej wodzie tylko wlasnie zglosila na policje ale policja chciala miec dowod ze oni tam rozrabiaja ale tylka nie chcieli ruszyc zeby przyjechac wiec moja madra siora sama postanowila zebrac dowody 🤔 🤔 i zrobila im fotke a ktorys to widzial.. i potem te opony miala.. a raczej nie miala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
ania pytalam sie ciebie o sloiki, pewnie ci post umknal.. ty mrozisz to jedzenie w szklanych sloiczkach normalnie? nic sie nie dzieje nie peka czy cos? nadawalyby sie takie sloiczki po tych gotowych deserkach zeby w nich cos do zamrażarki wkladac?



A to nie widzialam ..
przepraszam 🙂
Tak tak ja mam te po tych gotowych jedzonkach 🙂
nic sie nie dzieje 🙂 po musztardzie po chrzanie koncentracie.. takie te wieksze nie wiem ile one tam maja .. no jak po obiadkach 🙂
ugotuje przekladam tam.. wystygna zakrecam- bo zakrecalam cieplke ale tak zassywalo ze nie dawalam rady odkrecac i karol musial:P no i do zamrazalnika.... 🙂 ja akurat robie tyle ze na caly tydzien 🙂
a deserki tez dosyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A motory...On ma taki
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wolfautoworks.com/wp-content/uploads/2010/05/015232_2008_Kawasaki_Ninja333.jpg&imgrefurl=http://www.wolfautoworks.com/tag/kawasaki-ninja-250r/&usg=__AylVwBr25XXIdOZTCitocscuzus=&h=400&w=640&sz=49&hl=pl&start=31&zoom=1&tbnid=qN63QjjfLC4KbM:&tbnh=139&tbnw=193&ei=qEGnTeL_Fc3QsgbSxumSCA&prev=/search%3Fq%3Dkawasaki%2Bninja%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D602%26tbm%3Disch0%2C1244&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=955&vpy=150&dur=193&hovh=177&hovw=284&tx=241&ty=90&oei=nEGnTcWJPIzdsgbD8IT7Bg&page=3&ndsp=15&ved=1t:429,r:14,s:31&biw=1280&bih=602
i też ostatnio go naprawiał pod oknami 🤢 A to ryk niemiłosierny jak na luzie gazu dodał. I to też był tak wieczorem już 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A motory...On ma taki
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wolfautoworks.com/wp-content/uploads/2010/05/015232_2008_Kawasaki_Ninja333.jpg&imgrefurl=http://www.wolfautoworks.com/tag/kawasaki-ninja-250r/&usg=__AylVwBr25XXIdOZTCitocscuzus=&h=400&w=640&sz=49&hl=pl&start=31&zoom=1&tbnid=qN63QjjfLC4KbM:&tbnh=139&tbnw=193&ei=qEGnTeL_Fc3QsgbSxumSCA&prev=/search%3Fq%3Dkawasaki%2Bninja%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D602%26tbm%3Disch0%2C1244&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=955&vpy=150&dur=193&hovh=177&hovw=284&tx=241&ty=90&oei=nEGnTcWJPIzdsgbD8IT7Bg&page=3&ndsp=15&ved=1t:429,r:14,s:31&biw=1280&bih=602
i też ostatnio go naprawiał pod oknami 🤢 A to ryk niemiłosierny jak na luzie gazu dodał. I to też był tak wieczorem już 😠

☺️moturek

ale on pierd...
pepek swiata;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, fajnie sie gada ale musze spadac inhalacje robic malej, napilabym sie drina Asiowego znow ale mi J cytryny nie kupil 😠 dzieki za info o sloikach, dobrze ze zbieram, bede cos mrozic powoli dla malej bo mnie z torbami pusci, dobrze ze po pol je to jeszcze wyrabiam 😁 😁 buziaczki i do jutra pewnie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...