Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja nie wiem czy będę bo Mich ma wyrzuty sumienia jak potraktował modego!!! mam ochote mu kopnąć w dupę!!! ja nie wiem, może i tak jest...nie mam siostry przy sobie to nie wiem...może się wybacza mimo wszystko, ale wkurzył mnie maksymalnie!
powiedziałam mu że ma sobie kupić piwo, iść do firmy, zadzwonić do modego i sie najebać!!! 😠

głowe mi zawraca, jest mi go fest żal, a teraz takie coś... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus a jakie lulanie?
na rece?
kurcze muzyczka na dobranoc?
kolysnka? bajka/
Admin zagldane zaraz
chociaz ja z brzuszka nie zrezygnuje !! i koniec!!!!
😁
Anuus, Agus, Dosik trzymajcie sie i duzo cierpliwosci 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnego, spokojnego weekendu laski 😉 Chociaż ja nie wiem czemu, ale tym razem strasznie przeżywam wyjazd Krystiana. chodzę i popłakuję po kątach. Chyba dlatego, że teraz wiem już co mnie czeka po ostatnim wyjeździe. Z tym, że teraz nie jedzie na 3 tyg a na 6 😞 Idę z Lunką i juz nie smęcę ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również Wam życzę miłego weekendu:* my nigdzie nie jedziemy, jutro Mich ma ta dupną robotę z jakimś kolegą jedzie, więc cały dzien go nie będzie...ale foty Wam pokaże tego cuda 😁
my może pojedziemy na wieś...ale pogoda do dupy.

Ewa dzisiaj pobiła mistrzostwo świata!!!! obudziła się o 7, wzięłam nakarmiłam i przyniosłam do sypialni, gdzie zaczęła pocierać oczka...więc delikatnie ją położyłam i BEZ PROOBLEMU zasnęła na.....3 godziny!!!!!!!!!!!!!!! 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 co za dzidziol no! a teraz grzecznie zjadła i się bawi...SAMA!!!!!!
ktoś mi w nocy podmienił dzidziola hehe

Ela a hmm wydaje mi się że skoro teraz wiesz jak jest i co Cie czeka, to powinnaś się nastaawić, w sensie...poprawić błędy typu: zrobić większe zakupy teraz jak on jest, iść do lekarza jeszcze teraz....a ja jak się wkurze to tam do Ciebie przyjadę i Ci ze wszystkim pomogę 😘 😘 😘 🤨

Eluśka wyboc....chciałam ale się wzięłam za poprawianie humoru Michałowi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle ale się rozpisałyście!!!! 🙂

Elu...zostaje wybrać mniejsze zło 😞 czyli chyba pozostanie tutaj... a jak byś na wieś wyjechała?? tam i LUna się wybiega i Ty będziesz miała pomoc?! na pewno o tym pomyślałaś...

my robiliśmy grilla, cała rodzina się zeszła! bracia nie gadają! a jakoś też inni nie mają zamiaru zacząć tematu!! wqrwia mnie to, bo to takie zamiatanie pod dywan.... 😞 ech kiedyś uważałam ich za idealny wzór rodziny, ale niestety nim nie są...
a ja się chyba zaczne od jutra odchudzać 😞 źle mi ze sobą coraz bardziej...a to chyba tak nie powinno być...

Ewka śpi, dzisiaj była cudowna!! robi 'papa' rączką 😁 a ja jestem od niej cholernie uzależniona...15 min jej nie było, bo szwagra dziewczyna ją wzięła do innego pokoju, to myślałam że mnie rozerwie... 😮 głupia jestem....ale nad tym też popracuje, bo idzie wesele ( muszę kupić dwie kiecki 😞.... ) znajomych i będę ją musiała zostawić z teściową chyba i już to widzę :/

ok wypisałam wszystko...więcej grzechów nie pamiętam... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien maaaaasaaaakra!!! 😞 😞
pojechalismy rano
wszystko super, droga tez
dojechalismy
iii juz problem ze spaniem małej bo Ninkamiala swoje lozeczko i wozek a ja nie bralam niczego bo to tylko na 1 dzien
no ael przespaly sie malpki
pozniej bawily, gadały itd
pozniej znowu czas na lulu i znowu Nika na sofie poprzusuwana poduchami
i nagle słysze ryp i ryk!!!
i do kuzynki kurwa spadła!!!!!!
biegna ten
no to za ściana było a ta spadła i na brzuchu ryczy 😞
poplakalam sie strasznie, mala sie za chwile uspokoila
nic jej sie nei stalo ale ja nie.
Mineło z kilka godzin to sie przestalam trząść!
jutro ide kupic lozeczku i w d mam 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ale ze mnie matka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela jak byś wiedziała że się przewrócisz to się podeprzesz! nie ma co tak gadać że mogłaś...no pewnie, że mogłaś. ale nie w tym przypadku, skoro byłaś jej taka pewna. teraz już na zawsze nie będziesz....
napisałaś że na jeden dzień? jak skoro miałaś tam być tydzień no nie? i po co łóżeczko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jechalismy na jeden dzien
w srodfe jedziemy
ja do pt ( bo w weekend szkola)
Nika do niedzieli zostaje
a łozeczko musze kupic, żeby miala gdzie spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...