Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anula ma dziś urodziny......ale wstyd przegapiłam .......ale przyłączam się do życzeń Agi 😘 😘 😘 😘 😘 Loli co do leżaczka to ja mam już kupiony leżaczek-bujaczek z Fischer prica .....on posłuży małej długo ,bo on ''rośnie razem z dzieckiem''potem krzesełko można z niego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wlasnie , tylko najgorsze jest to ze ja tak zbieram , zbieram tutaj juz przewijak teraz ten bujaczek a puzniej nie wyobrazam sobie przeprowadzac :P z tym wszystkim hmm no nie wiem zastanowie sie bo babka powiedziala ze mozna odebrac kazdego dnia po godzinie 16 wjec mam jeszcze chwile do zastanowienia i godzina drogi do jechania po to..hmmm 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania wszystkiego naj naj najlepszego dla Ciebie i dzidzi!!!

loli ja bym tez brała, godzina drogi ale za to ustrojstwo nie musisz placic, a pewnie się przyda.
aga te koszule tez wypatrzylam jakis czas temu juz i pomyslalam ze kupie ich bo tanie i ładne jak na ten czas 🙂

ide do nauki 😞 bo jakos marnie mi to idzie a exam za 24 godz 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa jeszcze jedno, ja skurcze tez mialam, co nos prawie, az boje sie przeciagac czasem zeby mnie nie złapało znow,ale kupilam magnez taki musujacy i pije to tak co 2gi dzien zeby nie przesadzac znowu z tymi witaminami i jest ok, narazie przeszło także polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne sioperka nie ma sprawy 🙂
Loli wiem 😁 tylko że ja liczę tylko na allegro, bo na innych serwisach się jakoś boje kupować. Ewentualnie na jakieś komisy dziecięce...ale jedyny który był w moim mieście to zlikwidowali 😞 i w ogóle mamy chyba jeden sklep typowo dziecięcy! wrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrzcie jak to jest? u nas można liczyć żeby coś od kogoś dostać ewentualnie tylko od rodziny i bliskich znajomych, a tam w Anglii to obcy ludzie się oferują 🙂 inna mentalność....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tylko do allegro mam zaufanie...a i tak najlepiej jest dotknąć tego co się kupuje 🙂

kurczę u mnie jest strasznie parno!!! chyba pojadę po wentylator za chwilkę bo nie wytrzymuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam....
]ESTESCIE KOCHANE!!!
🤪 😘 😘 😘 DZIEKUJE BARDZO ZA ZYCZENIA j 😘 😘 😘 🤪
J
es
tem styrana jak kurna sledz po sztormie!! 😞
jakis koniec swiata z tra pogoda.. 😞

wiary od cholery nikt nie patrzy jak lazi te stare baby z tymi rowerami... 😠 😠 kurwa pozabijalabym jak leci!!!!!!!!!!!!!!!stare pukfy!!!!
Kupilam karolowi spodenki jakie chcial... i sobie fajna sukienke... 😉
poszlam przez rynek zeby torebke zobaczyc jakas listonoszke... i oczywiscie 00000 cienia kazdy sklep klimatyzowany i ledwo co do domu doszlam, szlam na pamiec..jakim cudem te nogi sie wlekly to ja nie wiem...bo ani nic nie widzialam takie mroki przed oczami ani nie slyszalam.. KOSZMAR!! 😞 A pot ze mnie normalnie cieknie.... 😞

Ide pod prysznic, zrobie zdjecie w sukience i tego placka i wstawie 😉

Madzia szczescie mialas z tym lezaczkiem 😉
Loli to jest baardzo przydatne... 😉
Elus mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie duzo prosze cie;** wiem ze ciezko w niektorych sytuacjach panowac nad nerwami ale pomysl o dzici;*

A no i ten moj tez mnie wczoraj wkurzyl...cos mi sie wydaje ze wychodza nam troche himery ciazowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja bym to brała. Mieliśmy coś takiego jak moja siostra była mała i powiem ci extra sprawa. Siadasz sobie na łóżku, dzieciaka pakujesz do środka z gryzakiem jakimś I nogą nawet bujasz lekko. Możesz wtedy poczytać pooglądać tv i jest spokój. A może ona poczeka jeszcze ten miesiąc aż to zabierzesz zanim się nie przeprowadzisz? Może warto zapytać.
Sioperka ja też nie wyobrażam sobie zwłaszcza teraz, żeby smarkacz tak pyskował do mnie. Szkoda mi mamy zwłaszcza teraz kiedy wiem ile wysiłku trzeba włożyć w samo łażenie w ciąży...O bólu porodowym już nie wspominając. Od kiedy zaszłam w ciążę bardziej szanuję moją mame i mam do niej większy szacunek.
Co do tych skórczy to pierwszy raz tak miałam dziś...I to jeszcze po 4 rano. Już nie zasnęłam oczywiście...Anula masz racje. Ohydnie to wyglądało 😮 Jak jakiś paralityk czy coś...Nogi mi właśnie nie puchną, ani nawet mnie nie bolą. Żylaków też nie mam. Ale jutro na 8.40 mam wizyte i gina to zapytam go czy mogę brać ten magnez i niech mi powie jaki najlepiej i ile. Tak będzie chyba najlepiej. Muszę sobie mise z hydromasażem odpalić i trochę wytrzepać te mięśniory bo łaże jak kaczka 😜
A sioperka ja Ci proponuje połazić po lumpeksach jeśli lubisz...Jak przed ciążą nosiłam rozmiar XS lub S tak teraz noszę L 🤪 Patrze na rozmiar danej rzeczy i gały mi wyłażą bo jakoś myślę PRZECIEŻ TO NA MNIE ZA DUŻE 😜 Zakładam a to idealne 😁
Znalazłam przepis na sorbecik i taki dobry makaronek ,ale brak składników a do sklepu gdzie je dostane jedyne 40 km 🤪 Więc idę zrobić lazniusa pospolitusa 😜
Anula! I jeszcze jeden i jeszcze raz 😜 A kto z nami truskawek nie zje,niech pod stołem zaśnie. Heeeeej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie duzo prosze cie;** wiem ze ciezko w niektorych sytuacjach panowac nad nerwami ale pomysl o dzici;*

A no i ten moj tez mnie wczoraj wkurzyl...cos mi sie wydaje ze wychodza nam troche himery ciazowe;p

hehe Ela wariatkooo 😜 ehhe
z tymi ciuchami tak jest a nie ma sensu kupowac nowych drogich w sklepie.. ja pojedyncze rzeczy mam normalnie kupione bo po co mi takie wielkie pozniej?? 😜

ejj ide sie wykapac bo zaraz sie na stale do tapczana przykleje 😜
zw 😜 tzn 15 min 😜 mam nadzieje ze nie bede miala znowu 6 str do nadrobienia bo wy to potraficie 😜
ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie duzo prosze cie;** wiem ze ciezko w niektorych sytuacjach panowac nad nerwami ale pomysl o dzici;*

A no i ten moj tez mnie wczoraj wkurzyl...cos mi sie wydaje ze wychodza nam troche himery ciazowe;p

hehe Ela wariatkooo 😜 ehhe
z tymi ciuchami tak jest a nie ma sensu kupowac nowych drogich w sklepie.. ja pojedyncze rzeczy mam normalnie kupione bo po co mi takie wielkie pozniej?? 😜

ejj ide sie wykapac bo zaraz sie na stale do tapczana przykleje 😜
zw 😜 tzn 15 min 😜 mam nadzieje ze nie bede miala znowu 6 str do nadrobienia bo wy to potraficie 😜
ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...