Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny zdałam egzamin na 4 😁
ale mnie to stresu kosztowało 😲
Ania swietne te zdjęcie z tym talerzykiem na brzuszku ja tak jeszcze nie mam 😜
Eluska: A ile Twój maluszek waży i ma cm ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu paskudnie w tym upale jestem spocona gdziekolwiek ide :P wrrr
jedynie co mnie cieszy to ten zdany egzamin 😁
Miałam iść do rodziców na działke ale jest za gorąco i mnie to męczy niestety 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze to faktycznie malenstwo na na ten tydzien juz...
Ale Ty jestes taka szczuplutka , nie wiem jak ten twoj to moze ona po was taka bedzie 😉
Moja kupela co teraz urodzila jej facet jest mojej postury troche nizszy, a ona jest mi do brody ( a ja mam 167cm) i przed ciaza wazyla 42 kg... karol jak ja zobaczyl 2 tyg przed porodem to sie jej pytal gdzie ma brzuch czy juz urodzila.. jak maly sie napiol to bylo dopiero widac porzadnie...
a Michas urodzil sie i wazyl 2800 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie widzialam posta 😜 GRATULUJE 🙂) hihi 😉
a teraz nie ma co wychodzic daj spokoj wytrzymac nie idzie... ja sie boje tylko tego co zapowiadaja ze z nad morza idzie zimne powietrze a z gor gorace i jak to sie spotka to znowu bedzie jak w zeszlym roku 😞 tornado itd to byla masakra co tu sie dzialo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam dziewczynki z poszukiwania wentylatora! i mam taki co mnie zdmuchuje w powierzchni ziemi!! booosko jest 🙂 ale to co przeżyłam w drodze ze sklepu, gdzie z praktykera na przystanek kawałek...jeszcze jeden przystanek szłam na piechote, bo bus za 20 min, więc "co mi tam, przejdę się!!" GŁUUUUPIA!! w busie gorąc masakryczny! nikt oczywiscie nie ustąpił!! znieczulica straszna!! wkońcu jakaś młoda dziewczyna wysiadała, to się wcisnęlam na jej miejsce...aaaa zapomniałam dodać że w jednej rece mialam wentylator, a w drugiej pieluchy!!! o któych zaraz Wam napiszę 🙂
jak wysiałam u siebie cała zlana potem to jeszcze truskawy kupiłam ( 5zł za kg!! 😁 ) i nareszcie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pieluchy!
kupiłam te newborny z pampersa, bo wyobraźcie sobie, że z huggisa 43 szt kosztowały 17zł, a tych 73 szt 26zł!! więc chyba lepiej wychodzą te pampersy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Twój brzuszek Anula 🙂 boooski 😁 ten talerz wygląda na nim elegancko!! 😁 i sukieneczka piekna! jak się zdobędę na siły to też pojadę na jakieś sukienkowe zakupy 🙂 ale już na pewno nie busem!! o nie!!

Dosik gratuluję zdanego egzaminu 🙂 cały czas do przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa: o autobusach to ja co nie co wiem 🥴
No opłacały się ten pampersy, ja kupie póżniej pampersy i kosmetyki 😉
dziewczyny juz koniec czerwca nie długo, wieć coraz bliżej naszych terminów ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik stooooop!! gdzieś tam zaleciała na koniec czerwca?? jeszcze połowy nie ma 😜
tak mnie wczoraj naschizowałyście tym, że czas sie pakować i że to nie wiadomo kiedy może się bobo urodzić, że zagromadzić rzeczy dla siebie! klapki do szpitala se kupiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://babyonline.pl/kalkulatory_artykul,2373.html
http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2006-f79/waga-maluchow-w-kolejnych-tygodniach-ciazy-3156/
prosze Elus tu masz przeliczniki wagi dziecka 😉

AGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gdzie kupilas te pieluchy ?? prosze powiedz ze w jakeis sieciowce...to sie poswiece i biegne po nie!! 😁 ale to sa te zolte tak? waga chyba od 2 do 5 kg?? 1 ?? tak??
Dla mnie jestes HIWOMAN 😁

STARYM UPIERDLIWYM ZNIECZULONYM PRZEPYCHAJACYM I SMIERDZACYM BABCIOM MOWIMY NIEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka8888 nie USG nie bede miala tylko echo serduszka jak co miesiac zazwyczaj no chyba ze cos nowego znow wymysla ale nie wydaje mi sie.
Hmm ja sie wsumie zgadzam z DOsik tak patrzyac na ten kalendarz to tak mniej wjecej juz polowa czerwca za nami , i pasuje sie chyba wkoncu zabrac za jakies przygotowywania , ja dzis mialam sen ze rodzilam szescioraczki wjec konkretnie poszlam.
Ale zawsze sie podobno na odwrot sni wjec okaze sie :/
Co do torby to wydaje mi sie ze pasuje wlasnie ja powoli zapelniac chociarz potroszeczku ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1050907454
a te pajacyki własnie mi przyszły 😁 słodkie nie? 🙂

tak Aniu, to są te zółte od 2 do chyba 5kg...i kupiłam je w REalu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...