Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No mi się tak wydaje.\\
http://www.zwierzetakrakowa.pl/
http://proanimals.org/\\
6. Woj. Małopolskie:
* For Animals Kraków www.foranimals.org.pl
* Fundacja Zmieńmy Świat Tarnów www.fundacjazmienmyswiat.tarnow.pl
* Straż dla Zwierząt Kraków www.strazdlazwierzat.planty.pl
* Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Kraków www.ktoz.krakow.pl
* Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Nowy Sącz, Oświęcim, Tarnów www.toz.pl/jednostki.php
* Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Amicus Kraków http://www.amicus.malopolska.pl/
* Fundacja „Zwierzęta Krakowa” Kraków http://www.zwierzeta-krakowa.malopolska.pl/
* Fundacja na Rzecz Pomocy Bezdomnym Zwierzętom „Nasze Zwierzaki” Kraków http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=102310
* Tatrzańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Zakopane www.toz.zakopane.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
ELUSKA JAK TAM PO USG?????????????????????????????????NAPISZ CO I JAK BO SIĘ MARTWIĘ 🥴 🥴 🥴 🤨 🤨 🤨 🤨

co do małej Madzi to jestem w szoku...i nie wiem ,ale wydaję mi się mocno podejrzana ta sprawa i chyba na tą chwilę nie wierzę,że to był tak do końca wypadek...,bo przecież oni ciała nie mogą znaleźć w miejscu wskazanym przez ta matkę...
nie wiem może to przez stres,strach lub szok...ale dziwne...
biedactwo ,aniołek mały biedny 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
straszne...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżeli chodzi o Madzię to tak, zgadzam się z Tobą Kasiu ale z drugiej strony to jedna osoba przez ponad tydzien zrobiła ludzi w ciula na terenie całej Polski!!!
i wogole wkurza mnie pierdzielenie, że kocyk był śliski bo mamy taki sam!!! a dokładnie wiecie jak zachowuje sie poł roczne dziecko, że nie kręci sie jeszcze na tyle... Koniec mojego zdania 🙂
No po usg to hmm.,.
nerki mam praktycznie czyste to dobra wiadomość, zła wiadomość to taka, że mam kamienie w woreczku żółciowym, z tego co sie orientowałam znaczy to operacje... ale zobaczymy
nie pasuje mi tylko to, że sprawdzał mi dość długo dół brzucha, pytał kiedy byłam u ginekologa, czy nie mialam jakiś problemów, czy mam regularne miesiaczki itd. reszte sie dowiem w poniedziałek.



aaa i mam wkoncu ksiażki z wygranej : P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluka ciuchy to wiesz 🤪 na temat matki Madzi i jej samej to ... hmm... nie pojmuje tej calej chorej historii, jak kiepski film kryminalny.
Jedyne co mi sie nasowa to to ze miala depresje, ze nie dala rady nie otrzymala odpowiedniej opieki wsparcia, nei dawala rady nerwowo a same wiecie ze placz dziecka potrafi dobijac.
BO W TEN WYADEK NIGDY NIE UWIERZE! jaka matka po czyms takim nie dzwoni po pomoc/?
mnie osiedle cale by slyszalo... a wogle.... o czym my gadamy? kto z kapieli wyciaga dziecko w kocyk i to nagle w bodach??? a kocyk tez mam taki i sliski nie jest.

Pokoiki sliczne.. 4 mi sie podoba 3 dla dziewczynki...7 fo corse tez, a 8 to dla siebie bym zrobila z jakas super tapetka czy wzorem:P



Ela.. kurna no chybas by Ci powiedziala jak by cos bylo w ginekologicznych spr nie tak,a nie takie domyslanie.
Oby to byl tylko kamien 😘


A ja do dupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja czekam na Krystiana.Mały padł. Zjadłam tyle cukierków z Biedronki, że na rzyg mnie bierze 😜 Ale warto było heheh 😎
Eluś, a kamieni nie próbują czasem lekami rozbić? Bo wiem, że mój wujek miał bardzo duże i tak mu robili i same wyleciały.
No i jeśli nadżerka to czy tak czy siak wizyta u gina cię nie ominie.
Aniu......Dzienkjuł za tak zajebiście zajebistą rozmowę o zajebistych zajebistościach 😜 😘 ☺️ Nic nie piłam...Serio 😜
A co u Iw i drugiej Iw????? Bo coś się czają po cichaczu a ja się martwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
a ja od wczoraj z moim się kłócę,bo wpadł na cudowny pomysł za pomocą swoich durnych kumpli,że będzie chodził na siłownie...no ok...ale on chce brać jakieś sterydy NA CO JA SIĘ NIGDY NIE ZGODZĘ,a on się upiera nawet jak zagroziłam ,ze odejdę od niego to nie zmienia zdania i
przysięgam wam tu,że jeżeli on to świństwo zacznie brać to ja się od niego z mała wyprowadzam!
nie pozwolę na to i nie będę patrzeć jak on rujnuje sobie zdrowie i mi nery... 😠 😠 😠 😠 😠
😞
a po za tym mamy na co tracić kasę..... 😠

on tylko znów o sobie myśli...nie patrzy na to ,że ja jestem cały dzień sama z mala i tez czasem mam już dość to on ma to w dupie i na siłkę sobie pójdzie ,a gdzie jego czas dla małej...
idiota
po moim trupie,a jak tak wybierze to jego strata.

a jak tam u was weekend????????
u mnie zapowiada się kiepsko ,bo czeka mnie co tygodniowa wizyta u teściów...masakra...ale zrobię tak ,żeby być tam jak najkrócej..już ja coś wymyśle..heh 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yyy Sioperka znam ten ból i wcale Ci się nie dziwię i mam identyczne zdanie! Nie daj sobie! Nie i kurwa kropka. Może Ty idź na fitness a zamiast sterydów do kosmetyczki? Przecież takie rzeczy kosztują i to nie mało!!!! Weź bo jak tylko słyszę siłownia i sterydy to się gotuję. U nas też to temat do kłótni zawsze. Dopóki chodzi sobie poćwiczyć do garażu to gitara niech chodzi chociaż ostatnio od 5 do b19 pracuje więc nie ma ani siły ani czasu. Ale jak bym się dowiedziała, że coś kombinuje to by tak dostał w mordę pierwszy raz , że ręka by mnie przez tydzień piekła. I od razu bym poinformowała jego mamę i brata starszego-oni mają największy wpływ na niego z rodziny i zawsze mi pomogą. W takich sprawach mam wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak on tylko coś o tym mi wcześniej napomknął to od razu powiedziałam jego matce,ale ona dziwna nie specjalnie się tym przejęła..mam nadzieję,że weźmie moją groźbe na poważnie i nawet nie spróbuję.
bo tym razem ja mu nie odpuszczę,nie pozwolę na to i jak trzeba będzie to odejdę dopóki się nie ogarnie!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elizabet ja tez ju tenkju za wczorajsze beblanie;D
😘 😘

Dzis wpada do mnie kumpela na fazowanie bo musze jakos odreagowac i wogle..., ja dom wysprzatalam, ugotowane, upieczone.. kolajca podszykowana.
Czekamy za moimi rodzicami..... 🤨

Madziu chyba bym byla tak wku jak Ty i Elka.. dla mnie to nie pojete jak mozna sie tym faszerowac ☺️ To jest samoautodestrukcja poprostu jak dla mnie 🤔Szkoda ze nie masz kogos do pomocy zeby mu przemowic do rozumu.
A daj znac co wymyslilas zeby skrocic wizyte tesciow bo mi juz sie pomysly koncza 😜 heh

Iwka co jest??? ☺️




Biedna ta mala Madzia... ach szkoda slow brak ogarniecia tego tematu.

😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie przeżywam tą tragedię z małą Madzią 😞 nie wiem dlaczego nie jest to moje dzieciątko a tak to przeżywam 😞
  • Eluś z dziadkiem dobrze
  • nie nadrabiałam Was bo nie miałam kiedy muszę wieczorem usiąść i poczytać
  • Jak tam wasze dzieciaczki?????
  • Paweł znowu mi się wczoraj wieczorem zaniósł 🤢 🤢 🤢 masakra zaczęłam mu podawać lek homeopatyczny na zaburzenia snu i nerwowość zobaczymy jaki będzie
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Po szkole...
    Zmęczona i zmarznieta.. Grr zimno w tych salach, że w kurtkach siedzialyśmy i w szalikach... :/
    jutro tak samo..
    Dzisiaj mała mnie zaskoczyła, nie pozwoliłam jej otworzyc szuflady, ona się wściekła i podeszła i trzasneła mnie w dzioba. Zdębiałam. Złapałam ja i powiedziałam, że tak nie wolno, ale pierwszy raz mi sie tak zachowała
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka ..
    Musisz jej tlumaczyc spokojnie, ja mam metode ze placze i sie nie odzywam do niego, spoczatku olewal potem chodzil i plakal to tlumaczylam ze nie uderzyl bolalo mnie to ze zle zrobil itd to przytulal sie glaskal przepraszal.
    teraz juz to zdaza sie baardzo rzadko. Wie ze zle robi ze nie wolno. Tylko na dzieciach jeszcze tego nie umie:P
    Ale spokojnie tez dojdziemy do tego.
    Dzieciaki teraz beda wiecej emocji pokazywac, i nie beda wiedzialy jak o robic i tak sie bedzie dziwnie dziac.
    Boje sie tego buntu jak cholera ze nie dam rady z nim 😞 chociaz wydaje mi sie ze mimo ze jest wesoly energiczny ma swoje jakies zdanie to jest grzeczny i kochany.

    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Franek też bił. Ale moja metoda to kucałam ,łapałam go za ramiona zdecydowanie mówiłam, że nie wolno, bolało mnie i go zostawiałam samego do uspokojenia. Póki co przestał. Ale ja tak zawsze robię. Jak jest niedobry i się wygina i wymusza to go wynoszę tłumaczę i zostawiam i np idę coś do kuchni robić. Uspokoi się to już wie, że sam przychodzi, ja go tulę, przepraszamy się i tak zawsze.
    Perełko sprawa madzi wszystkich chyba bardzo boli. Ja już nie chcę o tym gadać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka....MI TEŻ SERCE PĘKA JAK POMYŚLĘ O TEJ MADZI BIEDNEJ 😞 😞 😞 😞 [*]
    😞


    więc tak mój jak wrócił z pracy proszę was to miał dla mnie bukiet tulipanów i mnie przeprosił i nawet kleknął ( 🤪 ) i przysiągł ,że nie weźmie nigdy żadnych sterydów,bo nie chce ,żebym się wyprowadziła ,bo nas kocha.....heh...
    wiedziałam,ze to zadziała i ,ze się przestraszy i całe szczęście... 😁
    może myślał ,ze mu odpuszczę i się zgodzę,a jak widział ,ze nie ma na to szans to sam sobie to odpuścił... 🙂

    a co do wizyty Aniu u teściów to dziś nie było aż tak źle i jakoś nie musiałam zbytnio kombinować,żeby uciekać.... jakoś znośnie dało się dziś pogadać...O DZIWO 😮
    😉
    a tak to Aniu albo ja niby źle się czuję,albo mamy niby dostać gości ,a zapomniałam mojemu powiedzieć ,albo koniecznie do sklepu musimy wejść ,który zaraz zamkną,albo ze niby Oliwka zmęczona,albo ,ze coś tam chce upiec na następny dzień,albo że coś tam komuś zawieść i oddać,albo ,że jeszcze do kogoś musimy wpaść ,bo niby obiecałam...no rożnie...ha ha 😁 😁 😁
    dziś teściowa zapytała mnie czy bym jej ciast nie upiekła na bierzmowanie młodego na ostatniego marca i jednocześnie jej urodziny...a ,że piec lubię to niech jej będzie...odwalę młodemu tort w kształcie he he...gołębia...no wiecie tego Ducha Świętego...a niech patrzą ciotki 😎

    no a teraz to czekam na kolacyjkę,bo mój coś tam przygotowuje ....a potem może małe piwko jakiś filmik i się posioperzy...... 😜 i spać

    miłej nocki Wam życzę 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    Franek też bił. Ale moja metoda to kucałam ,łapałam go za ramiona zdecydowanie mówiłam, że nie wolno, bolało mnie i go zostawiałam samego do uspokojenia. Póki co przestał. Ale ja tak zawsze robię. Jak jest niedobry i się wygina i wymusza to go wynoszę tłumaczę i zostawiam i np idę coś do kuchni robić. Uspokoi się to już wie, że sam przychodzi, ja go tulę, przepraszamy się i tak zawsze.
    Perełko sprawa madzi wszystkich chyba bardzo boli. Ja już nie chcę o tym gadać.


    Dokładnie robimy tak samo, ale u nas zdarzyło się to pierwszy raz. I mi się nie spodobało, jutro znów o 6 wstawać do szkoły no trudno, coś trzeba robić..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...