Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u nas śnieżyca prawie..... 😞 😞 😞
heh Perełka dobre pytanie...
daj spokój brak słów
jedno gorzej od drugiego
☺️
odchudzanie.....hmmmm nie jem słodyczy...ani nic między posiłkami,a tak to bez zmian jak na razie ☺️
brak motywacji i czasu 🙃
a cyc ...brak odwagi.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ejjj nie brak odwagi kochana co do cyca tylko instynkt macierzyński musisz Ty dojrzeć do tej decyzji 😘zobaczysz a potem już samo to pójdzie
  • a co do diety duży postęp ograniczenie słodyczy brawooo 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    tak tak kochana to my matki nie umiemy sobie z tym poradzić ta bliskość z dzieckiem no chwile bezcenne musimy dojrzeć do tego żeby odstawić no chyba że są inne czynniki które nas zmuszają czyli choroba lub praca 😞 my już karmiąc tak długo się przyzwyczaiłyśmy do tego i na pewno jak karmisz to patrzysz na Oliwkę i myślisz jaka Ty słodka kochaniutka moja głaszczesz i przytulasz a dając butelkę tego już nie ma takie dziecko już samo pije z butelki więc dasz butle i idziesz coś robić 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jestem na moment 😁
    Byłam z małym na spacerku i na zakupach 😉
    Super pogoda 😁 zaraz biore sie za obiad 🙂
    Ja przybrałam przez tą pie...antykoncepcje ;/
    pieprzone tabletetki
    odtsawiłam miesiac temu i juz brac nie bede 🤢
    miałam apetyt ciągle i tyłam po nich
    teraz miesiac ich nie bioer i odrazu 1,5kg w dół
    jeszcze tak do 5 kg i strace i bym była happy 🙂
    No Kasiu tu masz racje by do 18 ost posiłek to jest wazne 🙂
    M wrócił włąsnie ze szkolenia wiec zbieram sie robc mu amu 🙂
    póki mały śpi
    Buzka 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej..
    my noc poprostu koszmar... nie wiem czy cos go bolalo czy sie bal czy co..... masakra, jeszcze tak zle nie bylo.
    Plakal chyba co 20 min... ale takie te ataki znowu 😞 nie dawalam rady nawet na rece go zabrac bo mnie bil szarpal sie wil.. cos okropnego.
    nie wiedzialam jak mam mu pomoc 😞
    Zobacze dzis jakz nowu bedzie takie szaly mial to chyba do dr pojde niech mu cos da albo niech go zbada moze go brzuszek boli albo co...chociaz krople mu dawalam w nocy i czopek i nic.

    Na salce dzis fajnie , gadalam sobei z mami, fajnie milo bylo jesli chodzi o mnie bo M ciagle ktos popychal bil, na koncu uciekal nawet przede mna ☺️
    A ten kumpeli maly to sie uwziol na niego... M stoi daleko od niego.. ten podlatuje i popycha go... raz 2 3.. ten krzyczy ucieka... i znowu.. 1 2 3 ... Marcel wrzeszczy.. ja go wolam a ten za nim leci i dalej go pcha M jak sie poplakal ☺️

    On jest tam taki grzeczny i sie przytula do dzieci, 1 dziewczynke- to bylo dziwne...jak by obwachiwal po szyji:P ehhehe
    Nie umie oddac, tzn czasem wiadomo zaczepi czy cos .. ale hmm nie ma w sobie takiej zlosliwosci jak by.
    nei umiem tego opisac.


    jestem wypompowana chwile posiedze lece pod prysznic i spac.



    ACHA!!
    Byla laska.... sluchajcie! Miala butelke silikonowa, i niekapkowa.... ZAJEBISTA _ bo M tlucze butelki na potege. Jak by ktoras widziala to neich spr cene bo u nas takich nie ma to niby za granica 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O znalazlam niby
    Z lovi wielofukcyjna do karmienia lyzeczka....
    i taka jakas ale to chyba do malych dzieci antykolkowa...
    http://www.tanimarket.pl/silikonowa-butelka-z-podstawka-antykolkowa-150ml-nuby-natural-touch-nbnt67016.html
    musze u ans jeszcze przeleciec sklepy

    HA!! znalazlam i na allegro 😁 jestem boska 😁
    ale kurde dla dzieci 0+ antykolkowa.... szperam dalej bo nie usne.



    ej a widzialyscie te podajniki lekarstw jakie sprytne???
    http://allegro.pl/nuby-butelka-do-podawania-lekarstw-w-wa-stegny-i2116616726.html
    http://allegro.pl/nuby-dozownik-lekarstw-z-miarka-10-ml-0m-i2075493558.html

    haha to nie ta jeszcze ale mozecie mowic do mnie mistrzunio 😁 😁: hyhy\\\\\\\\
    http://allegro.pl/nuby-softflex-natural-sipper-butelka-kubek-240-i2083187761.html 😁

    tu jak byscie chcialy zestaw butelka smoczek nie kapek, slomka i dziubek niekapek.
    http://allegro.pl/nuby-butelka-3w1-zestaw-nowy-okazja-tanio-sklep-i2156785827.html
    mysle ze cena ok.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Aniu, ja nawet nie pisałam ale u mnie ostatnio w nocy to samo co u Was!
    Wczorajsza też była tragiczna, płacz co 5-7 minut nie wiem czemu.. 😮
    Właściwie ok. godz 24 muszę go zabierać do siebie do łóżka bo inaczej się nie da.
    A dziś to na dodatek młody wstał dopiero o 7.10! (norma u Nas to 6.00). Także przespał ładnie dwie godzinki od 5tej. Aczkolwiek bida się szlajał taki niedociumany do południa..
    Teraz śpi, ja wróciłam z zakupów z Tesco. I dziś wyjątkowo się odstresuję, puszczę sobie film, wypije jakąś cole i zapomnę o tym, że jutro idę niańczyć czyjąś córcię 😉

    Chociaż z drugiej strony nie mogę się już doczekać. Gdzieś od miesiąca ćwiczę na Alku wszelkie niezbędne aspekty dobrej niańki ( i chyba dlatego ostatnio mnie syn polubił 😜 )
    Zobaczymy jak będzie, trzymajcie za mnie kciuki 😁

    Całuje Was wszystkie 😘 😘 😘
    Ania 😘 Ela 😘 Eluśka 😘 Domi 😘 Perełka 😘 Madzia 😘: Iww 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam
  • Eloite powodzenia 😘
  • No wiecie co piszecie że dzieciaki w nocy zle śpią i yhhhh 🤢 🤢 mój też dzisiejszą całą noc nie spał no spał ale przez sen ciągle jęczał i popłakiwał 🤢 🤢 maasakra jaka ja nie wyspana 😞
  • Chyba dzisiaj będzie padać bo zachmurzone niebo mamy 😞 a tak było pięknie już
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    u mnie ostatnio mała w miarę dobrze śpi..tylko raz się przebudziła..tylko za to bardzo wcześnie wstaje bo już o 5.50....i też o tej porze ja ledwo kontaktuje...
    w zusie jedna nie było (NA SZCZĘŚCIE)kolejek i szybko wszystko załatwiłam...potem pojechałam na zakupy i w końcu nową myszkę kupiłam i trafiłam na promocję tosterów i kupiłam dla teściowej an urodziny ,bo akurat tak planowałam...urodziny ma w sumie za miesiąc ,ale to nic prezent może czekać 😜
    heh i za grosze go kupiłam...35 zeta 🤪 🤪 🤪...nic więcej nie dostanie 😜

    zajrzę jak mała zaśnie..pewnie tak za jakieś40 min do godziny.. 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no właśnie teraz to jest najgorsze bo dzieciaki wszystko maja w domu 🤢 dziewczynie idzie kupic coś złotego a tu hmm 🤢
  • Tak teraz zasnął więc mam na chwilkę spokój 🙂poszła bym spać ale nie mogę młody siedzi i bajki ogląda a ja za tymi butelkami patrzę 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a no właśnie ,bo ty niewyspana biedulko jesteś...powinnaś się trochę zdrzemnąć...butelki nie uciekną,a synek poogląda bajki i na bank będzie grzeczny...korzystaj póki Paweł śpi 🙃
    ja tam nieraz jak już naprawdę jestem przemęczona to kładę się razem z Olinkiem 🙂
    idź się walnij na wyrko 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kurde laski u Was jest zwyczaj kupowania na bierzmowanie prezentu?? 🤨 🤨U nas nie... jedynie swiadkowie ale to sa drobiazgi albo prezent do 50 zl..
    MOZE ZEGAREK FAJNY???
    Ogolnie malo co cos takiego wyprawia, jakas kolacje czy slodkie kawa i juz dla swiadkow.


    No a u nas noc super.
    Dzien ok.. rozmrozilam lodowke... masakra ile lodu mialam, mowie do M nie podchodz bo duzo wody mokro a ten polecial gdzies... patrze wraca i daje recznik zebym podlozyla 😮
    no zatkalo mnie w ciul
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    wrrr...
    kurna co za pojeby...
    Laski... z moim kuzynem do kalsy...( tez chodzil do integracyjnej szkoly( chodzily blizniaki... opoznione w rozwoju.
    I od ktoregos z nich dostalam neidawno na nk wiadomosc- ZOSTANIESZ MOJA DZIEWCZYNA?
    nie skapowalam ze to oni.... dopiero jak weszlam a odpisalam wczesniej ze jest nienormalny...:P
    Teraz mi ciagle wypisuje jakeis obrazajace teksty....
    GDZIE TO SIE BLOKUJE NA NK???????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...