Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 😘
  • Dosik miłej pracy 😘
  • Jezu jaka ja nie wyspana padam 🤢 młody znowu mało co sspał 😞 do tego na wieczór nie chciał jeść i do tego miał 38,2 stopni nie wiem czy od zębów bo id mu w trzech miejscach czy od choroby bo ma lekki katarek poczekam do jutra co nam się tu rozwinie 🤢 yhhh
  • Z tego co sie cieszę to to że wczoraj przywiezli nam telewizor z serwisu laski nowy telewizor kupiony w ostatni tydzień grudnia i oo zepsuty 😠 😠no ale teraz działa 🙂trzeba mi kwiatki przesadzić tylko kiedy :/ ehhhh aa wiecie co zakwitł mi storczyk podwójnie hurraa 🤪 🤪 🤪
  • jak co to ja jestem 😉 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    hejka
    Perełka współczuje...kolejna taka noc...kurde ciekawe co mu?biedaczek mały się męczy...oby nie rozchorował ci się 🤨
    ja za to muszę pochwalić Oliwkę,bo dziś przespała całą noc i obudziła się tak jak zawsze przed 6 😁
    jakoś łatwiej mi się wstawało...chociaż i tak mam zamułkę o tej porze 🙃
    w ogóle wiecie co chciałabym coś zmienić...kolor włosów,fryzurę,ale nie mam pomysłu...nie wiem co by mi pasowało...macie jakiś pomysł???

    dziś popołudniu pojadę do teściów....muszę ,bo już we wtorek dzwoniła,że mam z małą przyjechać ,bo ma urlop... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
    pojadę późno to nie będę mogła dłużej siedzieć ...i będę miała pretekst ,że mój z pracy wraca i nie ma kluczy ...heh 😎

    a tak to nuda....mam już wszystko posprzątane,na obiad pomidorowa ,a na deser panna cotta 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jej Madziu jak ja Ci za zdzroszczę nocy przespanej ☺️ Paweł jest chory znowu ma ponad 38 stopni i katar większy już się zapisałam na jutro do lekarza 😞 yhhhh a pogoda do dupy leje cały dzień
  • Paweł zasnął przy cycu a jak go przełożyłam do łóżeczka to już tam śpiewa chyba ten katar mu przeszkadza 😞
  • heh dobra jesteś każdy pretekst jest dobry 😜 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ojenki biedaczek...jakieś paskudztwo się do niego przybłąkało... 😞 😞 😞
    kurcze oby szybko mu minęło 🤨
    wszystko się jakoś zawsze da...,ale najgorzej jak choróbsko przylezie 🤢 🤢

    ja tam zawsze kombinuję jak mamy iść do teściów ,żeby trwało to jak najkrócej lub jak się uda ,żeby wizytę całkowicie ominąć...heh
    ale tym razem muszę się pokazać chociaż na chwile dla świętego spokoju...żeby mi mój potem nie gadał 🙃
    jakoś to zniosę 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no właśnie te choroby 🤢 już mu czyszczę solą morską i daje kropelki do tego tran zaczęłam i lipomal muszę bo ta gorączka jest i coś pokaszluje więc spokojnie mogę mu to podać 🙂
  • noo trzeba się chociaż na chwilkę pokazać bo potem gadaj więcej niż mają
  • yhhh rachunki przyszły podatek i za cieki co od listopada nie byli 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    rachunki...nic mi nie mów...jak ja sobie obliczyłam opłaty na marzec to myślałam ,że padnę...szkoda gadać... 🤢 🤢 🤢
    ja miałam kiedyś dla małej na katar taki bardzo dobry spray do nosa nasivin już na drugi dzień była znaczna poprawa!baz recepty to dają 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...